hakaret davası

Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı!
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı! Sarı lacivertli takımın 31 yaşındaki yıldız futbolcusu Serdar Aziz'in 2014 yılında hayatını birleştirdiği eşi Tuğçe Aziz sosyal medya hesabından gelen bir takipçisinin yorumunun ardından soluğu mahkemede aldı.
İbrahim Tatlıses'i dolandıran müdüre hapis şoku!
İbrahim Tatlıses'i dolandıran müdüre hapis şoku! İbrahim Tatlıses'in şirketinde genel müdür olarak çalışan Fulya Akbay'ın ünlü sanatçıyı dolandırdığı ortaya çıktı.
İzzet Yıldızhan hakaret ve tehditleri affetmedi
İzzet Yıldızhan hakaret ve tehditleri affetmedi Kızları hakkında yaptığı açıklamalar sonrasında eleştiri yağmuruna tutulan sanatçı İzzet Yıldızhan, kendisini eleştirenlere karşı hukuki yollara başvurdu.
Eşek ve sıpa kelimeleri hakaret sayıldı
Eşek ve sıpa kelimeleri hakaret sayıldı Yargıtay, mahkeme sırasında tartıştığı kişiye 'eşek, sıpa' kelimelerini söyleyen kişi hakkında verilen beraat hükmünü bozdu.
Havalimanını birbirine katan Aleyna Tilki'ye hapis şoku!
Havalimanını birbirine katan Aleyna Tilki'ye hapis şoku! Aleyna Tilki, Ocak 2020’de İstanbul Havalimanı’nda da vukuat çıkarmıştı. Bir yolcuyla tartışan popçu, ardından bir güvenlik görevlisine “Sen kimsin, polis misin? Seni bulup mahvedeceğim, salak mısın, senin yüzünden uçağı kaçırıyorum” diyerek hakaret ve küfür etmişti.
Deniz Akkaya makyözden şikayetçi oldu!
Deniz Akkaya makyözden şikayetçi oldu! Deniz Akkaya, makyöz Müberya Sağlam’dan kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldu. Savcılık, Sağlam’ın paylaşımını basit kötülemeden ibaret bulduğu için takipsizlik kararı verdi. Akkaya ise “Sağlam beni hem rencide, hem de kızım üzerinden tehdit etti” diyerek karara itirazda bulundu.
4 yıl hapsi istenen Burak Özçivit cephesinden ilk açıklama!
4 yıl hapsi istenen Burak Özçivit cephesinden ilk açıklama! Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit hakkında, Kuruluş Osman'ın çekimleri sırasında set çalışanlarına hakaret ettiği gerekçesiyle "zincirleme şekilde alenen hakaret" suçundan 4 yıl 1 aya kadar hapsi talebiyle dava açıldı. Basına yansıyan haberlerin ardından Özçivit'in avukatından açıklama geldi.