hakaret davası

Lerzan Mutlu ve Ceren Hindistan'ın davası sonuçlandı
Lerzan Mutlu ve Ceren Hindistan'ın davası sonuçlandı Sanatçı Lerzan Mutlu ve Ceren Hindistan arasındaki hakaret davası sonuçlandı.
Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasında sular durulmuyor
Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasında sular durulmuyor Sanatçı Gülben Ergen'in cep telefonuna hakaret ve tehdit içerikli mesajlar attıkları iddiasıyla yargılandığı davadan beraat eden eski eşi Erhan Çelik'i İstinaf Mahkemesi suçlu buldu.
Ezgi Mola hakim karşısına çıktı
Ezgi Mola hakim karşısına çıktı Ezgi Mola hakkında, Batman'ın Beşiri ilçesinde tabancayla intihar ederek hayatını kaybeden İpek Er'in, intihardan önce bıraktığı mektupta, kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia ettiği Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davanın ilk duruşması görüldü.
Berkay: "Bunlar bu kadar haysiyetsiz ve onursuz insanlar"
Berkay: "Bunlar bu kadar haysiyetsiz ve onursuz insanlar" Şarkıcı Berkay, önceki akşam eşi Özlem Ada Şahin ile Bebek'teydi.
Ayşe Özyılmazel'in Ali Ağoğlu'na açtığı davada karar çıktı
Ayşe Özyılmazel'in Ali Ağoğlu'na açtığı davada karar çıktı Yazdığı köşe yazısı sonrası Ayşe Özyılmazel’e "Kapı arkasında .... bilinen birinin topluma ahlak dersi vermesi ne kadar etkilidir" şeklinde e-posta atan müteahhit Ali Ağaoğlu, tazminat ödemeye mahkum oldu.
Savunması sırasında yine hakaret eden Berkay'a 26 bin 400 lira adli para cezası
Savunması sırasında yine hakaret eden Berkay'a 26 bin 400 lira adli para cezası Berkay, sosyal medyada tartıştığı Burak B. adlı kişi ile davalık oldu. Burak B., şarkıcının kendisine tehdit ve hakaret yağdırdığını söyledi. Duruşmaya giden Berkay, savunma yaparken yine hakaret edince 26 bin 400 lira adli para cezasına çarptırıldı.
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı!
Serdar Aziz'in eşi soluğu mahkeme aldı! Sarı lacivertli takımın 31 yaşındaki yıldız futbolcusu Serdar Aziz'in 2014 yılında hayatını birleştirdiği eşi Tuğçe Aziz sosyal medya hesabından gelen bir takipçisinin yorumunun ardından soluğu mahkemede aldı.