hakaret davası


Hazal Kaya için 2 yıl 4 ay hapis istemi! Yeni anne olmuştu, hapse mi girecek?
Hazal Kaya için 2 yıl 4 ay hapis istemi! Yeni anne olmuştu, hapse mi girecek? Oyuncu Hazal Kaya hakkında Uzman Çavuş Orhan'a hakaretten 2 yıl 4 ay hapis istemi.
Duygu Bal 'o hakareti' affetmedi!
Duygu Bal 'o hakareti' affetmedi! Eski milli voleybolcu Duygu Bal kendisine sosyal medyadan küfür eden Emre G. isimli kullanıcıyı savcılığa şikayet etti.
Yalı Çapkını'nın Pelin'i hukuk savaşı başlatıyor
Yalı Çapkını'nın Pelin'i hukuk savaşı başlatıyor Yalı Çapkını'nın Pelin'i Buçe Buse Kahraman avukatıyla bir araya gelerek uzun süredir yapmak istediği hukuk savaşı için düğmeye bastı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten yargılanan Yeşim Salkım beraat etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretten yargılanan Yeşim Salkım beraat etti Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret suçundan hakkında dava açılan sanatçı Yeşim Salkım, dün hakim karşısına çıktı.
Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti
Çağla Şıkel ve avukat sevgilisi Mehmet Ali Erbil için harekete geçti 65 yaşındaki eski şovmen Mehmet Ali Erbil, milyonların izlediği canlı yayında Çağla Şıkel ile ilgili çok çirkin açıklamalara imza atarak büyük tepki çekti.
Emre Aşık - Yağmur Sarnıç davasında yeni gelişme
Emre Aşık - Yağmur Sarnıç davasında yeni gelişme Bir televizyon programında 3 yıl önce eski eşi Emre Aşık ve avukatına söylediği sözler nedeniyle "hakaret" ve "tehdit" suçlarından toplamda 6 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davanın ilk duruşması görüldü.
İlker Başbuğ hakaret davasında beraat etti
İlker Başbuğ hakaret davasında beraat etti Ankara'da, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın da aralarında bulunduğu AK Parti'li 6 siyasetçiye hakaret ettiği suçlamasıyla yargılanan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, beraat etti.