hastane


Sahnede düşen Işın Karaca hastanelik oldu İzmir'de konser verdiği esnada sahnede ayağı kayıp düşen Işın Karaca, hastaneye kaldırıldı. Sağ ayağı alçıya alınan şarkıcı, "İş kazası deyip geçmeyelim. Topuklu ayakkabıdan düşmek de marifet ister" ifadelerini kullandı.
Fatma Girik'in kardeşi Günay Girik'ten olay dava! Yeşilçam'ın efsane ismi Fatma Girik’in vefatının ardından kardeşi Günay Girik, ablasının hayatını kaybettiği hastanenin önünde "Hastane yönetimi ile ilgili bir ihmal vardır demiyorum ama koronayı kesin burada oldu.” diye açıklama yapmıştı.
Çağla Şıkel'i hastanelik eden uçuk! Eski Türkiye Güzeli Çağla Şıkel, önceki gün hastanelik oldu.
Hastanede skandal iddia! Öldüren inatlaşma! İstanbul'da bir hastanede yoğun bakımda görevli biyomedikal teknikeri ve hemşire arasındaki kalem şakalaşması faciayla sonuçlandı.
Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi İbrahim Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı beyin ameliyatı geçirdi.
Ebru Yaşar: "Tarifsiz bir acı yaşadım" Otomobilinden inerken düşüp diz kapağını kıran şarkıcı Ebru Yaşar, ameliyat oldu. Geçirdiği operasyon sonrası sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendiren ünlü sanatçı, "Kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarı geçmiş. Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim." dedi
Ebru Yaşar apar topar ameliyata alındı Geçtiğimiz Kasım ayında koronavirüse yakalanan ve gördüğü tedavi sonrası sağlığına kavuşan Ebru Yaşar'a bir kez daha nazar değdi.