hastane


Estetik için geldiği hastaneden tabutla çıktı Burun ameliyatı için Paris’ten İstanbul’a gelen Manolya Oktay’ın, anestezi sonrası nabzı durdu. 40 gün yoğun bakımda tedavi gören genç kız, hayatını kaybetti.
Maltepe'de özel hastanede yangın! İstanbul Maltepe'de özel bir hastanede çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.
Gaziantep'teki acı olayda vefat sayısı yükseldi Gaziantep'te şehir merkezindeki bir özel hastanede oksijen tüpü patlaması sonrası çıkan yangında vefat sayısı 9'a yükseldi.
Gaziantep’te bir hastanede oksijen tüpü patladı Gaziantep'te özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde oksijen tüpü patladı. Patlamayla birlikte çıkan yangında, 8 hasta hayatını kaybetti. Çok sayıda kişi yaralandı. Yaralılar kentteki başka hastanelere sevk edildi.
Genç adamın ölümüne neden olanlara dava İstanbul’da görevli bulunduğu bir özel hastaneye tedavi amacıyla başvuran genç adam kendisine uygulanan tedavi sonrası hayatını kaybetti.
Yoğun bakımlarda 'torpil' iddiası Genel Sağlık-İş Başkanı Zekiye Bacaksız, iktidara yakın kişilere yoğun bakımlarda hasta yatakları için torpil yapıldığı iddialarını Sağlık Bakanı Koca’ya sordu, “Bu doğru ise anayasal bir suçtur” dedi.
Özel hastanelerde Corona vurgunu! Türkiye'de günlük vaka sayısının 30 binlere ulaşmasıyla birlikte kamu ve özel hastaneler alarm vermeye başladı.