hastane

Beton kapak kırılınca kuyuya düştüler!
Beton kapak kırılınca kuyuya düştüler! Lise öğrencisi 17 yaşındaki Sudem Bilir, bir arkadaşıyla hafta sonu gezisine gittiği Kabakoz Anadolu Feneri'nde bulunan kuyuya düştü.
Hollywood yanağı yaptıran kadın hayatını kaybetti!
Hollywood yanağı yaptıran kadın hayatını kaybetti! İstanbul'da özel bir hastanede yanak ve kol gerdirme ameliyatı olan İrlanda uyruklu Annetta Barbara Rohder (62), işlemleri yaptırdıktan 6 gün sonra kaldığı otelde fenalaştı. Rohder, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Tedavi için gittiği acil serviste personele saldırdı!
Tedavi için gittiği acil serviste personele saldırdı! Trabzon'da meydana gelen bir kişi, tedavi için gittiği acil serviste cerrahi makas ile güvenlik görevlisine saldırdı. Bir görevlinin yaralandığı olayda ortalık savaş alanına dönerken saldırgan gözaltına alındı
Ünlü şarkıcının babasından şoke eden haber!
Ünlü şarkıcının babasından şoke eden haber! Güzel şarkıcının ağır iddialarla suçladığı babasının ciddi bir enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.
Şok! Yılların oyuncusu apar topar hastaneye kaldırıldı
Şok! Yılların oyuncusu apar topar hastaneye kaldırıldı Sinemanın emektar oyuncusu, kalp krizi şüphesiyle apar topar hastaneye kaldırıldı.
Oyuncu Sercan Badur'dan kahreden haber
Oyuncu Sercan Badur'dan kahreden haber Bir süredir Amerika'da yaşayan; televizyon izleyicilerinin "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"nin 'Necati'si olarak hatırladığı oyuncu Sercan Badur'dan çok üzücü haber geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ oğlu Kurt Efe ile görüntülendi
Kıvanç Tatlıtuğ oğlu Kurt Efe ile görüntülendi "Aile" dizisinin ikinci sezonuyla ekrana geri dönen Kıvanç Tatlıtuğ; hastane önünde sevimli oğlu Kurt Efe ile objektiflere yansıdı.