Havva Öztel


Havva Öztel: "Her zerremde dem var benim"
Havva Öztel: "Her zerremde dem var benim" Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı sallayan genç popçu Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel, yırtmaçlı elbisesiyle iddiasını ortaya koydu.
Aleyna Tilki hastanelik oldu
Aleyna Tilki hastanelik oldu Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’in koronavirüse yakalandığı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Aleyna Tilki, hastanelik oldu.
Havva Öztel'in sağlık durumu nasıl?
Havva Öztel'in sağlık durumu nasıl? Aleyna Tilki, Etiler'de arkadaşlarıyla yemek yediği mekan çıkışında, Corona virüse yakalanan annesi Havva Öztel'in sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den üzücü haber
Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel'den üzücü haber Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, bir süre önce Karadeniz Turu'na çıkmıştı.
Aleyna Tilki'nin annesi işleri büyüttü
Aleyna Tilki'nin annesi işleri büyüttü Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kızının menajerliğini de yapıyordu.
Aleyna Tilki babasına yapım şirketi kurdu
Aleyna Tilki babasına yapım şirketi kurdu Bir içecek firmasıyla reklam anlaşması yapan Aleyna Tilki, 3 milyon TL’yi cebine koydu. Bugüne kadar ailesine hep destek olan 20 yaşındaki popçu, bu paranın büyük kısmını da yine anne, babası ve kardeşine harcayacak.
Aleyna Tilki: "Ben bilim insanı değilim, sanatçıyım"
Aleyna Tilki: "Ben bilim insanı değilim, sanatçıyım" Kendisi ve ailesinin aşı olmayacağını söyleyerek tepki çeken Aleyna Tilki hakkında 'halkı korku ve paniğe sürüklediği' iddiasıyla İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı.