Hazal Kaya

Hazal Kaya'nın yeni pozlarına alev emojileri yağdı
Hazal Kaya'nın yeni pozlarına alev emojileri yağdı Hazal Kaya, son olarak sohbet programı 'Orda Rahat Mısın'da Mirgün Cabas'ın konuğu oldu.
Hazal Kaya'nın 'Misafir'inin ekran ömrü kısa oldu
Hazal Kaya'nın 'Misafir'inin ekran ömrü kısa oldu FOX’un bu sezon tanıtım filminin açılışında kullandığı ve en güvendiği işlerin başında olan Medyapım’ın uyarlama dizisi "Misafir" de erken final yapan projeler arasına katıldı.
Hazal Kaya: "Acayip kocam köylüyüm"
Hazal Kaya: "Acayip kocam köylüyüm" Üç yıl önce kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile hayatını birleştiren Hazal Kaya, "Ben feci kocam köylüyümdür ve çok aşığım" açıklamasını yaptı. Kaya, ayrıca oğlu Fikret Ali'nin hayatında çok şey değiştirdiğini de sözlerine ekledi.
Hazal Kaya ve Ali Atay'ın Fikret Ali'si 2 yaşına bastı
Hazal Kaya ve Ali Atay'ın Fikret Ali'si 2 yaşına bastı Hazal Kaya-Ali Atay çifti, oğulları Fikret Ali'nin doğum günü için sürpriz bir kutlama organize etti.
Ali Atay oğlunun bir dediğini iki etmedi
Ali Atay oğlunun bir dediğini iki etmedi Ali Atay, 2019’da dünyaya gelen oğlu Fikret Ali ile geçtiğimiz gün İstinyePark’taydı.
Hazal Kaya'nın 32. yaş sevinci
Hazal Kaya'nın 32. yaş sevinci Kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya, önceki gün 32'nci yaş gününü eşi Ali Atay ve dostları ile birlikte Bomontiada'da kutladı.
Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un 'İmkansız' heyecanı
Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy'un 'İmkansız' heyecanı Medyapım’ın "Oasis" dizisinden uyarladığı kod adı İmkansız dizisinin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.