Hazal Kaya

Sinir harbi yaşandı Hazal Kaya'nın dişi düştü!
Sinir harbi yaşandı Hazal Kaya'nın dişi düştü! Şimdilerde Netflix'te yayınlanan Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinde rol alan oyuncu Hazal Kaya sosyal medya hesabındaki paylaşımıyla dikkat çekti.
Hazal Kaya'dan Ali Atay'a: "Sana çok aşığım!"
Hazal Kaya'dan Ali Atay'a: "Sana çok aşığım!" 6 Şubat 2019'da beş yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran oyuncu Hazal Kaya ile Ali Atay, aynı yıl Kasım ayında oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alarak ilk kez anne-baba olma sevincini yaşamıştı.
Hazal Kaya'dan flaş ikinci çocuk açıklaması
Hazal Kaya'dan flaş ikinci çocuk açıklaması 2019'da kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile dünyaevine giren, aynı yıl oğlu Fikret Ali'yi kucağına alan Hazal Kaya, geçtiğimiz gün Levent’te bir menajerlik şirketinden çıkarken görüntülendi.
Ali Atay son görüntüsüyle şaşırttı
Ali Atay son görüntüsüyle şaşırttı Leyla ve Mecnun dizisi ile efsane olan Ali Atay'ın saç ektirmikte kararsız kaldığı ve eşi Hazal Kaya tarafından yüreklendirildiği öğrenildi. Ali Atay'ın saç ekimi yaptırdıktan sonraki son görüntüsü ise hayranları tarafından beğenildi.
Dijitalin merakla beklenen dizisinin galası gerçekleştirildi
Dijitalin merakla beklenen dizisinin galası gerçekleştirildi Netflix’in merakla beklenen, macera dolu yeni dizisi "Pera Palas’ta Gece Yarısı"nın deneyimsel gösterimi bu akşam Pera Palas Oteli’nde gerçekleşti.
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy’un annesi Leman Aksoy önceki gün hayata gözlerini yummuştu.
"Adını Feriha Koydum" dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması
"Adını Feriha Koydum" dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması 2011 yılında yayınlanan "Adını Feriha Koydum" dizisinin oyuncuları yıllar sonra buluşup hasret giderdi.