Hazal Kaya

Hazal Kaya'dan oğlu Fikret Ali'yle ilk pozu Hazal Kaya - Ali Atay çiftinden Fikret Ali ile ilk paylaşım... Çift nazar korkusuyla oğullarının yüzünü kalp emojisiyle kapattı.
Ceyda Düvenci: "Hazal Kaya kız kardeşim gibi" Oyuncu Ceyda Düvenci geçtiğimiz gün Akmerkez’de bir bankadan çıkarken objektiflere yansıdı. Basın mensuplarını karşısında gören Düvenci bir anlık şaşkınlığını gizleyemedi.
Hazal Kaya çocukları sevindirecek Kına gecesinde engelli çocukları olan iki annenin hazırladığı yemekleri misafirlerine ikram ederek annelere destek olan Hazal Kaya, bu kez çocukları sevindirecek.
Hazal Kaya - Ali Atay çifti bebeklerinin ilk fotoğrafını paylaştı Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin oğulları dün Fulya'da bulunan özel bir hastanede dünyaya geldi.
Hazal Kaya'nın bebeği dünyaya geldi! Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin 'Fikret Ali' ismini verdikleri erkek bebekleri dünyaya geldi.
Sempatik anne adayı Hazal Kaya 8 aylık hamile olan oyuncu Hazal Kaya önceki akşam Etiler'de görüntülendi.
Ali Atay ve Hazal Kaya'nın moral yemeği Ünlü çift Hazal Kaya ile Ali Atay’ın Zekeriyaköy’deki evlerinin bodrum katında pazar gecesi yangın çıktı. 8 aylık hamile olan Kaya, o sırada tek başınaydı. İtfaiyenin zamanında gelmesiyle yangın büyümeden söndürüldü.