Hazal Kaya


Hazal Kaya ve Ali Atay'ın Leyla'sı büyüyor
Hazal Kaya ve Ali Atay'ın Leyla'sı büyüyor Meslektaşı Ali Atay ile olan evliliğinden ikinci kez çocuk sahibi olan Hazal Kaya, bundan 40 gün önce kızı Süreyya Leyla'yı kucağına almıştı.
Ali Atay sevimli oğlu Fikret Ali ile alışveriş turuna çıktı
Ali Atay sevimli oğlu Fikret Ali ile alışveriş turuna çıktı Kızı Süreyya Leyla'nın doğumuyla ikinci kez baba olan oyuncu ve yönetmen Ali Atay, önceki gün 3.5 yaşındaki oğlu Fikret Ali ile birlikte görüntülendi.
Ezgi Mola enkazdan kurtarılan köpeği sahiplendi
Ezgi Mola enkazdan kurtarılan köpeği sahiplendi Ezgi Mola, 11 ilimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki yıkıcı depremlerin ardından göçükten kurtarılan ailesini kaybetmiş bir köpeği sahiplendi.
Hazal Kaya'dan kızı Leyla Süreyya'yla ilk fotoğraf
Hazal Kaya'dan kızı Leyla Süreyya'yla ilk fotoğraf Hazal Kaya geçen ay dünyaya getirdiği kızıyla ilk pozunu Dünya Kadınlar Günü'nde paylaştı.
Bora Akkaş cephesinden müjdeli haber! Eşi bebek bekliyor!
Bora Akkaş cephesinden müjdeli haber! Eşi bebek bekliyor! Oyuncu Bora Akkaş, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Oben Alkan ile 2023'ün şubat ayında Milano'da nikâh masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren çiftten müjdeli haber geldi.
Hazal Kaya depremzedelere yardım merkezinden doğumhaneye koştu
Hazal Kaya depremzedelere yardım merkezinden doğumhaneye koştu MeslektaşıAli Atay ile mutlu bir evliliği olan Hazal Kaya; dün Fulya Acıbadem Hastanesi'nde ikinci bebeğini kucağına aldı.
Aşk-ı Memnu'nun Katya'sı Ufuk Kaplan 'Bihter' filmini yerden yere vurdu!
Aşk-ı Memnu'nun Katya'sı Ufuk Kaplan 'Bihter' filmini yerden yere vurdu! Oyuncu Ufuk Kaplan, konuk olduğu canlı yayında film olarak çekilecek "Aşk-ı Memnu" sorulunca çok konuşulacak ifadelerde bulundu.