Hazal Kaya


Hazal Kaya ve Ali Atay'dan 'benzer işler' Hazal Kaya, sürekli babası Ali Atay’a benzetilen oğlunun kendisine de benzediğini söyleyince sosyal medyayı ikiye böldü.
Ezgi Mola’ya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusu Musa Orhan’a hakaret ettiği gerekçesiyle dava açılan Ezgi Mola’ya bir şok daha geldi. Orhan’ın avukatı, oyuncuya destek veren ünlüler hakkında suç duyurusunda bulundu.
Saç rengini değiştiren Hazal Kaya sosyal medyayı ikiye böldü Ünlü oyuncu Hazal Kaya yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Yeni projesi "Pera Palas" için saçlarını açık kızıl rengine boyatan Hazal Kaya, yeni halini Instagram hesabından paylaştı.
Hazal Kaya'yı duygulandıran fotoğraf 2010'da final yapan "Aşk- Memnu" dizisinin oyuncuları Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya ve Selçuk Yöntem'in final gününden bir fotoğrafı ortaya çıktı.
Hazal Kaya'dan eşi Ali Atay'a aşk öpücüğü Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay'ı öperken çekilen fotoğrafı kalp emojileri ile birlikte Instagram hesabından yayınladı.
Hazal Kaya, UNFPA Türkiye’nin iyi niyet elçisi oldu Oyuncu Hazal Kaya, Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA) Türkiye'nin iyi niyet elçisi seçildi.
Hazal Kaya'dan duygulandıran Ali Atay paylaşımı Oyuncu Hazal Kaya, eşi Ali Atay'ın doğum gününü duygulandıran satırlarla kutladı.