Hazal Kaya


Hazal Kaya jüri koltuğunda çok eğlendi Başarılı oyuncu Hazal Kaya, konuk jüri olarak katıldığı "Uzak Ara Eğlence" programında çok eğlendiğini söyledi.
Hazal Kaya'dan "Gökalp'i kurtaralım" çağrısı! Oyuncu Hazal Kaya, doğum gününde SMA hastası olan minik Gökalp için yardım istedi.
Pakistan'da "Bizim Hikaye" fırtınası esiyor ‘Diriliş Ertuğrul' dizisinin ardından Pakistan'da Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'lı ‘Bizim Hikaye' hayranlığı.
Hazal Kaya'dan Cem Yılmaz'a olay gönderme! Ünlü oyuncu Hazal Kaya, Ozan Güven tarafından bir saat boyunca dövüldüğünü iddia eden sosyal medya danışmanı Deniz Bulutsuz’a destek vererek Twitter hesabından ard arda paylaşımlarda bulundu.
Hazal Kaya setlere geri dönüyor! Geçen Kasım ayında anne olan Hazal Kaya, setlere dönmeye hazırlanıyor.
Hazal Kaya eski rol arkadaşının yüzünü tişörte bastırdı! 'Bizim Hikaye' dizisinde Burak Deniz ile başrolü paylaşan Hazal Kaya, yaptığı paylaşımlarla olay oldu. Sosyal medyada birbirleriyle atışan ikiliden Kaya, son olarak Deniz'in yüzünü tişörtüne bastırdı.
Hazal Kaya yeni saçlarıyla çok konuşuldu Koronavirüs salgını nedeniyle bir süredir dışarıya çıkmayan Hazal Kaya, vaktini eşi Ali Atay ve oğlu Fikret Ali ile geçiriyordu. Bu dönemde Instagram hesabını da daha aktif kullanan güzel oyuncu, saç stilini değiştirdi.