Hazal Kaya


Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi
Fatih Aksoy'un annesi toprağa verildi Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy’un annesi Leman Aksoy önceki gün hayata gözlerini yummuştu.
"Adını Feriha Koydum" dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması
"Adını Feriha Koydum" dizisinin oyuncularının sürpriz buluşması 2011 yılında yayınlanan "Adını Feriha Koydum" dizisinin oyuncuları yıllar sonra buluşup hasret giderdi.
Hazal Kaya'dan gülümseten fotoğraf
Hazal Kaya'dan gülümseten fotoğraf Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay'la üçüncü evlilik yıldönümü kutlayan Hazal Kaya, yakın dostu Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci çiftini ziyaret etti.
Nebahat Çehre'den bomba Kıvanç Tatlıtuğ-Hazal Kaya açıklaması!
Nebahat Çehre'den bomba Kıvanç Tatlıtuğ-Hazal Kaya açıklaması! Oyuncu Nebahat Çehre, 2008-2010 yılları arasında ‘Firdevs Yöreoğlu'nu canlandırdığı "Aşk-ı Memnu" dizisiyle ilgili olay açıklamalarda bulundu.
PEYZAJ PATRONİÇESİ SANEM ÖZPARPUCU'NUN 15 YAŞ KÜÇÜK EVLİ VE ÇOCUKLU YASAK AŞKI!
PEYZAJ PATRONİÇESİ SANEM ÖZPARPUCU'NUN 15 YAŞ KÜÇÜK EVLİ VE ÇOCUKLU YASAK AŞKI! Aralarında, sanatçı, sporcu, siyasetçi ve medya dünyasından birçok ünlü ismin mimari işlerini üstlenen Babil Peyzaj’ın Patroniçesi Sanem Özparpucu’nun (44) ismi, ilginç bir boşanma davasına konu oldu.
Ali Atay: "Allah Hazal'ı başımızdan eksik etmesin"
Ali Atay: "Allah Hazal'ı başımızdan eksik etmesin" Önceki akşam Hazal Kaya'nın rol aldığı "Benden Ne Olur?" adlı filmin galasına katılan Ali Atay, eşine övgüler yağdırdı. Kaya'nın setten oğlu Fikret Ali'ye süt gönderdiğini ifade eden Atay, "Allah onu başımızdan eksik etmesin" dedi.
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında
Enis Arıkan sinema filminde sürpriz bir rolle izleyici karşısında "Benden Ne Olur?"da 'Sertab Bal'ın iç sesini canlandıran Enis Arıkan, rolüyle ilgili olarak "Kendimi oynamak çok keyifli, sadece Enis Arıkan'ın biraz karikatürize hali diyebilirsiniz" yorumunu yaptı.