Hazal Kaya


'Hazal Kaya Boran Kuzum'da ısrar etti' iddiası! Oyuncu Hazal Kaya'nın başrolünü Selahattin Paşalı ile paylaştığı yeni dizisi "Pera Palas"ın çekimleri başladı.
Makyajsız Hadise ünlü isimlere meydan okudu Geçtiğimiz hafta makyajsız fotoğrafını paylaşarak, yeni bir akım başlattığını duyuran şarkıcı Hadise, yine çağrıda bulundu. Hadise, bu kez; Şükran Ovalı, Tülin Şahin, Ezgi Mola ve kardeşi Derya Açıkgöz'e meydan okudu.
Hazal Kaya'dan olumsuz yorumlara Kim Kardashian formülü Oyuncu Hazal Kaya, şarkıcı Zeynep Bastık'ın dijitalde yayımlanan programına katıldı.
Hazal Kaya Zeynep Bastık'ın konuğu oldu Dijital platformda yayınlanan ‘’Zeynep Bastık ve Konukları’’nın bu haftaki konuğu ünlü oyuncu Hazal Kaya oldu.
Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'yı buluşturan dizide flaş gelişme Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı'yı buluşturan diziye deneyimli oyuncu da dahil oldu.
Hazal Kaya'dan ikinci yıl kutlaması 30 yaşındaki oyuncu Hazal Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eşi Ali Atay ile evliliklerinin ikinci yıl dönümünü kutladı.
Hazal Kaya bilinmeyen hastalığını ilk kez açıkladı! Geçen yıl oğlu Fikret Ali'yi kucağına alan Hazal Kaya doğum sonrası sıkıntılarını ilk kez anlattı.