Hazal Kaya


Bebek bekleyen Hazal Kaya'dan yeni paylaşım
Bebek bekleyen Hazal Kaya'dan yeni paylaşım Hazal Kaya, kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile 6 Şubat 2019'da 5 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmıştı. Aynı yıl kasım ayında oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına alan ünlü çift, şimdilerde ikinci bebeklerini bekliyor.
Hazal Kaya bebeğinin ismini açıkladı
Hazal Kaya bebeğinin ismini açıkladı Mutlu evlilikleri magazin camiasında hayli takdir gören ünlü oyuncular Hazal Kaya ve Ali Atay çifti ikinci bebeklerini bekliyor.
Hazal Kaya bebeğinin cinsiyetini açıkladı
Hazal Kaya bebeğinin cinsiyetini açıkladı İkinci kez anne olmaya hazırlanan ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın bebeğinin cinsiyeti belli oldu.
Hazal Kaya bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyor!
Hazal Kaya bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyor! Uzun süredir gözlerden uzak olan oyuncu Hazal Kaya'nın bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuştuğu ortaya çıktı.
Hazal Kaya eski imajına geri döndü
Hazal Kaya eski imajına geri döndü "Aşk-ı Memnu" dizisindeki rolüyle hafızalara kazınan oyuncu Hazal Kaya, rollerinin yanı sıra imajı ve paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.
Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinden ikinci çocuk müjdesi!
Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinden ikinci çocuk müjdesi! Fikret Ali adında bir oğlu olan güzel oyuncu Hazal Kaya, ikinci bebeğini bekliyor.
Hazal Kaya - Ali Atay çifti tatile çıktı
Hazal Kaya - Ali Atay çifti tatile çıktı Hazal Kaya ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay, oğulları Fikret Ali ve yakın arkadaşları Tanem Sivar - Edhem Dirvana ile soluğu Bozburun'da aldı.