Hazal Kaya


Hazal Kaya ve Ali Atay'dan flaş karar
Hazal Kaya ve Ali Atay'dan flaş karar Sanat dünyasının örnek evliliğiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü çifti Hazal Kaya ve Ali Atay beraber bir reklam kampanyasının yüzü oldu.
Ali Atay'dan eşi Hazal Kaya ile ilgili şok sözler: "Hazal hain ve gaddardır"
Ali Atay'dan eşi Hazal Kaya ile ilgili şok sözler: "Hazal hain ve gaddardır" "Ölümlü Dünya" film serisinin yönetmeni Ali Atay, eşi Hazal Kaya'yla evliliği hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.
Hazal Kaya'nın adı bomba projede geçiyor
Hazal Kaya'nın adı bomba projede geçiyor Hekimoğlu”, “Pera Palas’ta Gece Yarısı”, “Rise Of Empires Ottoman”, “Her Yerde Sen” gibi sevilen projelere imza atan Karga Seven Pictures’ın yeni dizisi “Alı-Kara”nın hazırlıkları sürüyor.
Hazal Kaya’dan flaş Çağatay Ulusoy açıklaması! Aynı projede mi rol alacaklar?
Hazal Kaya’dan flaş Çağatay Ulusoy açıklaması! Aynı projede mi rol alacaklar? Dün akşam “Ölümlü Dünya 2” filminin galasına katılan Hazal Kaya “Adını Feriha Koydum”daki eski partneri Çağatay Ulusoy’la ilgili soruya yanıt verdi.
İrem Helvacıoğlu'ndan Hazal Kaya sorusuna polemik çıkaracak yanıt
İrem Helvacıoğlu'ndan Hazal Kaya sorusuna polemik çıkaracak yanıt Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu, meslektaşı Hazal Kaya sorulunca oldukça dikkat çeken bir yanıt verdi.
Hazal Kaya: "Çağatay Ulusoy’un evine sığındım"
Hazal Kaya: "Çağatay Ulusoy’un evine sığındım" Ali Atay ile mutlu bir evliliği olan ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın şaşırtan açıklaması sosyal medyada yankılandı...
Hazal Kaya'nın büyük acısı sosyal medyada yankıladı: "Leyla'mı kaybettim!"
Hazal Kaya'nın büyük acısı sosyal medyada yankıladı: "Leyla'mı kaybettim!" Sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getiren ünlü oyuncu, "Hep yattığın yerine bakarak ağlıyorum sadece. Bu özlem hiç bitmeyecek, biliyorum" diyerek sevenlerini gözyaşlarına boğdu.