Hazine ve Maliye Bakanlığı


Bakan Nebati'den memur ve emekli zammıyla ilgili heyecanlandıran mesaj!
Bakan Nebati'den memur ve emekli zammıyla ilgili heyecanlandıran mesaj! Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, memur ve emeklileri heyecanlandıran zam mesaj verdi.
Hazine ve Maliye Bakanı'ndan ‘mevduat’ sorusuna ilginç yanıt
Hazine ve Maliye Bakanı'ndan ‘mevduat’ sorusuna ilginç yanıt TRT canlı yayınında açıklamalarda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, program sunucusunun son mevduat uygulamasının ardından sonuçlara dair rakamlarını sorması üzerine, "Gözlerime bakar mısınız? Ne görüyorsunuz? Ekonomi rakam işidir. Ekonomi gözlerdeki ışıltıdır" diye yanıt verdi.
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığına atama
Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığına atama Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ile Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığına Murat Zaman atandı.
Hazine ve Maliye Bakanlığı dövize endeksli mevduat planını açıkladı
Hazine ve Maliye Bakanlığı dövize endeksli mevduat planını açıkladı Hazine ve Maliye Bakanlığı, dövize endeksli mevduat uygulamasının detaylarını açıkladı.
Hazine ve Maliye Bakanlığı'na Nureddin Nebati atandı
Hazine ve Maliye Bakanlığı'na Nureddin Nebati atandı Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan görevden affını istedi. Elvan'ın yerine ise Nureddin Nebati yeni Hazine ve Maliye Bakanı olarak atandı.
Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan döviz bürolarıyla ilgili yeni karar
Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan döviz bürolarıyla ilgili yeni karar Döviz bürolarından yapılan döviz alım satım işlemlerinde kimlik tespitini zorunlu hale getiren düzenleme değiştirildi.
Bakan Elvan: "Enflasyonda arzuladığımız seviyede değiliz"
Bakan Elvan: "Enflasyonda arzuladığımız seviyede değiliz" Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 5. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi'nde konuştu.