Hazine ve Maliye Bakanlığı


Bakan Elvan: "Enflasyonda arzuladığımız seviyede değiliz" Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 5. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi'nde konuştu.
Pasaport başvurusu yapanlar mağduriyet yaşıyor Pasaport teslim süresindeki gecikme, birçok vatandaşı mağdur ediyor.
Vergilerimizi de artık patronlar belirleyecek Yüksek vergiler altında ezilen vatandaş Vergi Konseyi’nin yeniden faaliyete geçmesiyle umutlanırken, konseye kamu ihalelerinden de en çok pay alan, mega projeleri yapan müteahhit patronlar üye olarak atandı.
Maaşa göre kredi dönem başlıyor İhtiyaç kredilerinin sınırlandırılması için harekete geçildi. Aylık gelire göre, vatandaşın çekeceği kredi miktarına limit getirilmesi gündemde. Vadeler ise 36 ay olarak kalacak
Çifte maaş alışkanlık yaptı istifa edip yeniden kavuştu! Hazine ve Maliye Bakanlığı Daire Başkanı Fatih Kılınç, çifte maaş alırken istifa etti ama 26 gün sonra yine çifte maaş almaya başladı.
Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan afet bölgeleri için flaş karar Hazine ve Maliye Bakanlığı, orman yangınlarından etkilenen yerler için mücbir sebep hali ilan ederken, bu yerlerde beyanname verme ve vergi ödeme süreleri ertelendi.
Hazine ve Maliye Bakanı Elvan'dan iki müjde birden Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, iki müjde verdi...