hisse


Denizbank, Anel Elektrik'e 15 milyon liralık haciz gönderdi
Denizbank, Anel Elektrik'e 15 milyon liralık haciz gönderdi Anel Elektrik'e, Denizbank'tan haciz şoku geldi. 92 milyon dolarlık nakdi ve gayri nakit kredilerin temerrüt ihbarı yapılmadan kat ettiği duyuruldu.
DEVAMLI DEĞER KAYBEDEN ÜNLÜ YATIRİM HOLDİNG HİSSE SATIŞI HAZIRLIĞINDA
DEVAMLI DEĞER KAYBEDEN ÜNLÜ YATIRİM HOLDİNG HİSSE SATIŞI HAZIRLIĞINDA Halka açıldıktan sonra sürekli değer kaybeden ve borsadaki son ralliye ayak uyduramayan Ünlü Yatırım Holding hisseleri şimdi de yüklü ortak satışı baskısına giriyor...
İzmir'de milyarlarca liralık hisse savaşı!
İzmir'de milyarlarca liralık hisse savaşı! 150’den fazla işadamının ortak olduğu, yenilenebilir kaynaklar üzerine kurulu 10 santrali bulunan Enda Enerji Holding’de hisse savaşı çıktı. Holdingin yüzde 26.82 oranında ortağı Verusa Holding ile Egeli ortaklar, şirketin halka açılımının hangi yolla olacağı konusunda anlaşamadı.
HİSSELERİ ÇÖKEN HANZADE DOĞAN EN GÜÇLÜ KADINLAR LİSTESİNE GİRDİ
HİSSELERİ ÇÖKEN HANZADE DOĞAN EN GÜÇLÜ KADINLAR LİSTESİNE GİRDİ Dünyanın en güçlü kadınları listesine girmeyi başaran Hanzade Doğan’ın halka arz ettiği hepsiburada.com hisseleri ise yılın en çok kaybettirenleri arasına girdi.
PİRİŞTİNA AİLESİ, TEFECİ VE KIZI İŞTE FADE OPERASYONUNUN PERDE ARKASI!
PİRİŞTİNA AİLESİ, TEFECİ VE KIZI İŞTE FADE OPERASYONUNUN PERDE ARKASI! Halka açıldıktan sonra olağan dışı fiyat ve miktar hareketlerine sahne olan Fade Gıda hisselerinde yaşanan sert düşüş büyük bir kavganın fitilini ateşledi.
Hepsiburada'ya soruşturma
Hepsiburada'ya soruşturma Hepsiburada’nın NASDAQ’ta işlem gören hisselerinde bir günde yaşanan yüzde 25’lik sert düşüş üzerine ABD’li 4 hukuk şirketi harekete geçti. Şirketin halka arz fiyatının da altına inen hisseleri nedeniyle yatırımcıları korumak adına olası ihlalleri araştırmak için soruşturma başlatıldığı duyuruldu.
YİNE BURAK SÖZÜBİR YİNE TEDBİR VE YASAK!
YİNE BURAK SÖZÜBİR YİNE TEDBİR VE YASAK! Temmuz ayı başında borsaya gelen E-Data Teknoloji tedbir ve yasaklara maruz kalıyor. İşlemlerin arkasında ise yine o isim çıkıyor...