icra


Onur Air’in tüm uçakları icraya verildi Pandemiden en ağır darbeyi alan havacılık sektöründe özellikle havayolu şirketleri büyük zarar gördü, görmeye devam ediyor.
Dava dosyaları patladı, vatandaş icralık oldu UYAP verilerine göre bu yıl 1 Ocak ile 14 Mayıs arasında icra müdürlüklerine gelen dosya sayısında çok ciddi bir artış olduğunu söyleyen CHP Adana Milletvekili Bulut, “21 milyon 895 icra dosyası derdest durumda” dedi.
"AKP’li belediye borcu olan vatandaşları icraya verdi" iddiası! CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, AKP'li belediyenin su borcu olan vatandaşları, alacaklarını tahsil etmek için icraya verdiğini iddia etti.
İcra takipleri Haziran ayına kadar durduruldu Çek ve kambiyo senetlerinin ibraz süreleri ile emekli ikramiyelerine 100 TL zam yapılmasına ilişkin düzenlemeleri içeren torba yasa yayımlandı.
Emek Külür'e icradan sonra şimdi de yıkım şoku! Kısa süre önce 77 bin TL'lik aidat borcu yüzünden icralık olan Emek Külür'ün başı yine emlak işleriyle dertte! Sosyetik dişçi, Levent'teki yeni kliniği için kaçak inşaat yaptı. Devreye belediye, ardından Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu girince Külür'ün villasına yıkım kararı çıktı!
Muhtarlar icra takibi için eleman arıyor Tüm illerde mesailerinin çoğunu icra takiplerine ayırmak zorunda kalan muhtarlar, artan iş yükünü karşılayabilmek için yardımcı eleman arayışına girdi.
İcra dosyaları 22 milyonu aştı! İcra dairelerindeki dosya sayısı 22 milyon 248 bin 239’a ulaştı. Sadece yılın ilk iki ayında 4 bin 157 kişinin toplam 18 bin 47 adet çeki ise karşılıksız çıktı.