icra


5 yaşındaki çocuğa 250 bin liralık icra takibi!
5 yaşındaki çocuğa 250 bin liralık icra takibi! Film senaryosunu aratmayan olayın adresi Artvin Hopa oldu.
Anadolu Grubu'nu sarsan soruşturma: "Eşim mahrem fotoğraflarımı görmesin!"
Anadolu Grubu'nu sarsan soruşturma: "Eşim mahrem fotoğraflarımı görmesin!" Türkiye’nin dev holdinglerinden Anadolu Grubu kritik bir savcılık soruşturmasıyla gündemde.Bir iş insanı, holdingin tepe yöneticisi Mustafa Ali Yazıcı’nın, kendisini 300 bin dolar dolandırdığı iddiası ile suç duyurusunda bulundu.
İcra dosyalarında patlama yaşanıyor
İcra dosyalarında patlama yaşanıyor İcra dairelerine yeni gelen dosya sayısı 1 Ocak-21 Temmuz arasında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 62.7 arttı ve 8.1 milyona yükseldi.
Veziri Azam Çorlulu Ali Paşa Vakfı’na haciz şoku! Banka hesaplarına bloke!
Veziri Azam Çorlulu Ali Paşa Vakfı’na haciz şoku! Banka hesaplarına bloke! Osmanlı’da, padişah III. Ahmet döneminde sadrazamlık yapan Veziri Azam Çorlulu Ali Paşa adına kurulan vakıf ile ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşandı.
Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'la yine mahkemelik oldu!
Demet Şener eski eşi İbrahim Kutluay'la yine mahkemelik oldu! İbrahim Kutluay ve eski eşi Demet Şener, çocuklarının sağlık gideri nedeniyle davalık oldu.
Kervansaray Holding'de sular durulmuyor! Damat, kaynanadan alacaklı!
Kervansaray Holding'de sular durulmuyor! Damat, kaynanadan alacaklı! Kardeş kavgasıyla gündemde olan Kervansaray Holding’le ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Zeynep Tümer’in başında olduğu şirkete 21 Haziran’da bir ihtarname ulaştı. İhtarnamede, Tümer’in damadı Toygar Yedigöz’ün imzası yer aldı.
Torunlarının mirasına göz diken dededen şoke eden sahte senet planı!
Torunlarının mirasına göz diken dededen şoke eden sahte senet planı! İstanbul'da 5 yıl önce vefat eden turizmci Erol Türköz, 100 milyonluk mirasını 11 ve 12 yaşındaki kızlarına bıraktı. Dede Atilla Türköz'ün ise sahte senet planı yaparak mirasın torunlarına ve gelinine gitmesini önlemeye çalıştığı iddia edildi. Taraflar davalık oldu.