icra


İcralık mallar ‘yok pahasına’ satılamayacak İcralık mal sahipleri, malı alacak kişiyi kendisi bulabilecek. İcra mallarını ucuza toplayan grupların önüne geçilecek.
Emina Jahovic - Mustafa Sandal cephesinden şok eden haber! ‘Çocuklarımız için sık sık bir araya geliyoruz' diyen Emina Jahovic ile Mustafa Sandal'ın arasına ‘nafaka' girdi. Eski eşler sosyal medyadan birbirini sildi.
Defne Samyeli evden taşınmayacak İstanbul Kemerburgaz’daki Pasifik Villaları’nda bulunan evine haciz gelen Star TV ekranlarında yayımlanan Sol Yanım dizisinde Asena karakterine can veren Defne Samyeli'nin icra davasında flaş bir gelişme yaşandı.
Cenk Küpeli'den o iddiaya yanıt: "Dava açan benim!" Dün Sabah Gazetesi'nde yer alan haberde Cenk Küpeli'nin eski eşi Demet Şener ile 2019 yılındaki düğününde giydiği damatlığı diken modacı Emre Bakar'ın, iş insanının kendisine gerekli ödemeyi yapmadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı iddia edildi.
Defne Samyeli'ne hacizden sonra tahliye şoku! İşadamı Yusuf Araz, 2 yıldır kira alamadığı için haciz gönderdiği Defne Samyeli'ne açtığı tahliye davasını kazandı.
Cenk Küpeli ile Demet Şener boşandı ama 'damatlık krizi' devam ediyor! Cenk Küpeli, “Damatlığın parasını ödemedi” şeklinde demeç veren modacı Emre Bakar’a 40 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
Evine haciz gelen Defne Samyeli'nin eşyalarına el konuldu İş adamı Yusuf Araz, 16 bin 720 liralık kirayı 2 yıldır ödemediği gerekçesiyle, Defne Samyeli'yi icraya verdi. Dün Kemerburgaz'daki eve giden memurlar, TV ve koltuklar dahil çok sayıda eşyaya el koydu.