icra


İcra takibi yalanıyla dolandırıyorlar!
İcra takibi yalanıyla dolandırıyorlar! Dolandırıcıların yeni tekniği kendilerini avukat olarak tanıtarak, 'icra takibi' yalanıyla insanları dolandırmak oldu. Şikayetler üzerine inceleme altına alınan dolandırıcıların kullandığı hatlar yabancılara ait çıktı. Savcılık BTK’dan hatları kapatmasını istedi.
Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu
Davalık olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay Ömer için buluştu İbrahim Kutluay ve eski eşi Demet Şener, çocuklarının sağlık gideri nedeniyle davalık olmuştu.
Merdan Yanardağ'dan kendisini icraya veren Sezen Aksu'ya sert tepki
Merdan Yanardağ'dan kendisini icraya veren Sezen Aksu'ya sert tepki Cezaevinde bulunan TELE1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, "Sezen Aksu merak etmesin haciz yoluyla istediği parayı öderim. O da bir yerlere ‘bağış’ gösterisi yapabilir. Geriye de bugünkü cehennemin yolunu döşeyenlerden Sezen Aksu’nun utancı kalır" dedi.
Reza Zarrab'a icra takibi! Aidat borçları 400 bin lirayı buldu
Reza Zarrab'a icra takibi! Aidat borçları 400 bin lirayı buldu Reza Zarrab’a ait birçok daire ve dükkân bulunuyor. Beylikdüzü’ndeki bir projede yer alan 8 daire ise site yönetiminin başına dert olmuş durumda. Zarrab’a ait dairelerin 400 bin lirayı bulan aidatı için icra takibi başlatıldı dairelere de haciz konuldu.
Ankaragücü eski başkanı icra dosyasında çıktı!
Ankaragücü eski başkanı icra dosyasında çıktı! Deprem sonrası düzenlenen ‘Tek Yürek Türkiye’ kampanyası yayınına katılan ve 5 milyon bağışta bulunduğunu açıklayan Ankaragücü eski başkanı Muhammet Halük Ilıcan icralık oldu.
Ece Erken nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a saydırdı
Ece Erken nafaka yüzünden davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'a saydırdı Ece Erken, çocuğunun nafakasını ödemediği için davalık olduğu eski eşi Serkan Uçar'dan aldığı mesajla deliye döndü.
Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'ı hedef aldı: "İki göğsü var diye..."
Serdar Ortaç eski eşi Chloe Loughnan'ı hedef aldı: "İki göğsü var diye..." Serdar Ortaç sosyal medya açtığı canlı yayında eski eşi Chloe Loughnan'a sert sözlerle yüklendi.