icra


Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku!
Kaya Çilingiroğlu'na haciz şoku! Hülya Avşar’ın eski eşi, futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu’nun ödemediği banka borcu nedeniyle başı derde girdi.
Reynmen’e 4 milyonluk şok
Reynmen’e 4 milyonluk şok "Reynmen" lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş hakkında yaklaşık 4 milyonluk icra takibi başlatıldı.
Vatandaş borç batağında
Vatandaş borç batağında CHP Meclis grubunun hazırladığı ekonomi raporunda, vatandaşların bu borcunun 854 milyar lirası bireysel (konut, otomobil, ihtiyaç) kredilerinden, 242 milyar lirası da kredi kartlarından kaynaklandığına dikkat çekildi.
Biran Damla Yılmaz icralık oldu
Biran Damla Yılmaz icralık oldu Son dönemin dikkat çeken oyuncularından Biran Damla Yılmaz icralık oldu.
İcradan mal kaçırma kolaylaştı
İcradan mal kaçırma kolaylaştı Borçlunun icra ve hacizden mal kaçırmak için akrabalarına satmış gibi göstererek tapuda devrettiği mal mülk artık direkt haczedilemeyecek.
Lerzan Mutlu'dan Ceren Hindistan'a 20 bin liralık icra davası!
Lerzan Mutlu'dan Ceren Hindistan'a 20 bin liralık icra davası! Oyuncu Ceren Hindistan'ın kendisine hakaret ettiği ve özür dilemediği iddiasıyla 7 bin lira tazminat kazanan Lerzan Mutlu, parasını alamadığı gerekçesiyle bu kez 20 bin liralık icra davası açtı.
Eski eşi Feryal Gülman'a dava açan Kemal Gülman'a şok!
Eski eşi Feryal Gülman'a dava açan Kemal Gülman'a şok! Kemal Gülman, bir davadan daha eli boş döndü. Feryal Gülman, beş taşınmaz için 70 milyon TL ödeyerek Kemal Bey’in açtığı icra takibini durdurdu.