icra


Serdar Ortaç'ın kâbusu İstanbul'a geldi Şarkıcı Serdar Ortaç'ın "Şeytan görsün yüzünü" dediği İrlandalı model eski eşi Chloe Loughnan, Türkiye'ye geldi.
Dolandırıcıların yeni oyunu: "Alınmamış kargo var icralıksınız!" Vatandaşların telefonuna “Sipariş ettiğiniz ürünü almadınız. İcralık olacaksınız” mesajı gönderen dolandırıcılar, gözünü korkuttukları kişilerden sorunu çözmek için 95 TL istedi. Ödeme yapan yüzlerce kişi tüketici heyetine başvurdu...
Mustafa Sandal'ı banka dekontları kurtardı Emina Jahovic, 3 yıl önce boşandığı Mustafa Sandal’a nafakasını ödemediği gerekçesiyle dava açıp hesaplarına haciz koydurmuştu. Mahkeme, Sandal’ın banka dekontlarıyla yaptığı itirazı kabul etti ve icra takibini durdurdu.
Azra Kohen, Başak Sayan'a icra takibi başlattı İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne açılan davaya göre; Başak Sayan'ın "Bağlanma Korkusu"kitabı 2011'de yayımlandı.
İlknur Özkuş eski sevgilisi Ata Çağlayan'ın evini icra yoluyla satışa çıkardı Sağlıklı beslenme danışmanı ve yaşam koçu, İlknur Özkuş, organizatör Ata Çağlayan'la bir ödül töreninde tanıştı. Özkuş, Çağlayan'ın düzenlediği törende ödül aldı. Ardından ikili arasında aşk başladı.
Dolandırıcılardan şeytanın aklına gelmeyecek vurgun! Vurgun için her yolu deneyen dolandırıcılar dur durak bilmiyor. Her gün yeni bir taktikle ortaya çıkan dolandırıcıların şimdiki yöntemi ise sahte kargocularla senet vurgunu! Senetle binlerce liralık vurgun yapan bir çete nedeniyle onlarca mağdur İstanbul Adliyesi'nin adliyenin yolunu tutuyor.
Songül Öden’in 100 bin dolarlık alacak davasında asıl bedel tespit edildi Ünlü oyuncu Songül Öden, rol aldığı 'Serçe Sarayı' adlı dizinin yurtdışı gösterimi parasını vermediği iddiasıyla Endemol Medya'ya önce icra takibi başlatmış sonrasında İstanbul Fikri Sinai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne başvurmuştu.