icra

İcra dosyaları 22 milyonu aştı!
İcra dosyaları 22 milyonu aştı! İcra dairelerindeki dosya sayısı 22 milyon 248 bin 239’a ulaştı. Sadece yılın ilk iki ayında 4 bin 157 kişinin toplam 18 bin 47 adet çeki ise karşılıksız çıktı.
Sosyetik dişçi Emek Külür'e icra şoku!
Sosyetik dişçi Emek Külür'e icra şoku! Bir dönem iş adamı Sadettin Saran'la yaptığı evlilikle adını duyuran sosyetinin ünlü diş hekimi Emek Külür, hem aşk hayatında hem de iş hayatında mutsuz günler yaşıyor.
Emina Jahovic'ten geçen ay ateş püskürdüğü Mustafa Sandal'a övgüler
Emina Jahovic'ten geçen ay ateş püskürdüğü Mustafa Sandal'a övgüler Nafakasını ödemediği iddiasıyla Mustafa Sandal’a icra takibi başlatan Emina Jahovic, eski eşinin ‘velayet davası’ hamlesiyle geri vites yaptı. Jahovic, bu kez “Mustafa da çocuklar için elinden geleni yapıyor” dedi.
İcra tehditli mesaja 100 bin lira ceza!
İcra tehditli mesaja 100 bin lira ceza! Bir telefon hattı alacağı için borçlunun akrabalarına icra tehdidi içeren kısa mesajlar atan hukuk bürosu sahibi avukata 100 bin lira para cezası kesildi.
Banu Noyan'a şok tehdit: "Türkiye bu cinayeti konuşacak"
Banu Noyan'a şok tehdit: "Türkiye bu cinayeti konuşacak" Organizatör Banu Noyan, kendisine ait organizasyon şirketinde C.Ş., ile iş anlaşması sağladı. İş sonrasında ödemesini alamayan Noyan C.Ş.'e icra takibi başlattı. Bu gelişme ardından genç adam, Noyan'a tepkisini sosyal medya platformunda gösterdi.
Özer Arkun eski sevgilisi hakkında icra takibi başlattı
Özer Arkun eski sevgilisi hakkında icra takibi başlattı Evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet uyguladığı ileri sürülerek yargılanan Rubato grubunun solisti Özer Arkun, kendisinden şantajla 40 bin lira alan sevgilisinin tehditlerine devam etmesi üzerine, savcılığa şikayette bulunmuştu.
Vefatından iki yıl sonra icra geldi!
Vefatından iki yıl sonra icra geldi! İstanbul Ataşehir'de bir firma sahibi olan Sadık Alpanay, geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybetmişti.