ifade


Uraz Kaygılaroğlu'nun davasında hapis istemi
Uraz Kaygılaroğlu'nun davasında hapis istemi Uraz Kaygılaroğlu'na hakaret ve tehditvari ifadeler içeren mesajlar atan Derya Ö. hakkında savcılık, "Zincirleme suç saikiyle hakaret" suçundan 3 yıl 6 aya kadar hapsini istedi.
Bülent Cihantimur adli kontrol talebiyle serbest bırakıldı
Bülent Cihantimur adli kontrol talebiyle serbest bırakıldı Ölümlü kazaya karışan oğlu Timur ve onu kaçıran eşi Eylem Tok ABD'de görüntülendikten bir gün sonra ünlü estetik cerrahı Bülent Cihantimur, 'şüpheli' sıfatıyla savcılığa çağrıldı.
Ali Koç ve Selahattin Baki, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda
Ali Koç ve Selahattin Baki, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulübün basın sözcüsü Selahattin Baki ile savcılığa geldi. Basın mensuplarının soruları üzerine Ali Koç, şikayet üzerine Selahattin Baki’nin ifade vermesi için gediklerini söyledi.
Bülent Cihantimur adliyeye geldi
Bülent Cihantimur adliyeye geldi Ölümlü kazaya karışan oğlu Timur ve onu kaçıran eşi Eylem Tok ABD'de görüntülendikten bir gün sonra ünlü estetik cerrahı Bülent Cihantimur, 'şüpheli' sıfatıyla savcılığa çağrıldı.
Bülent Cihantimur, firardan iki hafta sonra ifadeye çağrıldı
Bülent Cihantimur, firardan iki hafta sonra ifadeye çağrıldı Ölümlü kazaya karışan oğlu Timur ve onu kaçıran eşi Eylem Tok ABD'de görüntülendikten bir gün sonra ünlü estetik cerrahı Bülent Cihantimur da ifadeye çağrıldı. Cihantimur'un "şüpheli" sıfatıyla savcılığa çağrıldığı öğrenildi.
CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin 2 kişi "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi
CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin 2 kişi "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin soruşturma kapsamında, eski CHP İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas ve eski İl Başkan Danışmanı Can Poyraz, "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi.
CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin 3 kişi ifadeye çağrıldı
CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin 3 kişi ifadeye çağrıldı CHP'deki para sayma görüntülerine ilişkin soruşturma kapsamında, eski CHP İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas, eski İl Başkan Danışmanı Can Poyraz ve İBB CHP Meclis üyesi Fatih Keleş savcılıkça ifadeye çağrıldığı öğrenildi.