ifade

Rüşvet sanığı eski başkan: "Suçlamaları kabul etmiyorum, yargılanmak istiyorum"
Rüşvet sanığı eski başkan: "Suçlamaları kabul etmiyorum, yargılanmak istiyorum" Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri, 31 Ocak'ta Gökçeada Belediyesi'ne 'yolsuzluk' ve 'rüşvet' operasyonu düzenlemişti.
Polat ailesinin avukatı Ahmet Gün’ün ifadesi ortaya çıktı
Polat ailesinin avukatı Ahmet Gün’ün ifadesi ortaya çıktı ‘Kara para aklama’ ve ‘Vergi kaçırma’ gibi iddialara ilişkin Dilan ve Engin Polat ile yakınları hakkında yürütülen soruşturma kapsamında Polatların hem avukatı hem de mali müşaviri olan şüpheli Ahmet Gün geçen hafta savcılığa ifade vermişti.
Farah Zeynep Abdullah ifade verdi
Farah Zeynep Abdullah ifade verdi Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, Batman'da İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle mahkemede talimat yoluyla ifade verdi.
Dilan - Engin Polat, Küçükçekmece Adliyesi'nde ifade verdi
Dilan - Engin Polat, Küçükçekmece Adliyesi'nde ifade verdi Dilan ve Engin Polat ifade vermek için geldikleri Küçükçekmece Adliyesi’nde görüntülendi.
Dilan Polat’ın arkadaşı Nevra Bilem ifadeye çağrıldı!
Dilan Polat’ın arkadaşı Nevra Bilem ifadeye çağrıldı! Dilan Polat ve Engin Polat’ın gözaltına alınması sonrası diğer fenomenler de mercek altına alındı. Dilan Polat’ın yakın arkadaşı olan ve hakkında dolandırıcılık suçlamaları bulunan Nevra Bilem ifadeye çağrıldı.
İfade verirken her şeyi unutan Dilan Polat savcılığın teklifine 'Hayır' dedi
İfade verirken her şeyi unutan Dilan Polat savcılığın teklifine 'Hayır' dedi İfadesinde, suçlamaları kabul etmeyen Dilan Polat mali konularda kendisine yöneltilen soruların tamamına 'bilgim yok' cevabını vermesi dikkat çekti. Polat, savcılığın etkin pişmanlık hükümlerinden yararlanma teklifini de "Suçsuzum" diyerek reddetti...
Polat çifti soruşturmasında akıl almaz detaylar
Polat çifti soruşturmasında akıl almaz detaylar Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddiasıyla tutuklanan Polatlar soruşturmasında yeni detaylar çıkmaya devam ediyor. Sinem Sıla Doğu'nun cep telefonunun bilirkişi incelemesinin sonuçları da soruşturma dosyasında yer aldı.