İlhan Şen


Bir Zamanlar Çukurova’nın Zeynep'i yakışıklı oyuncuyla başrolü paylaştı
Bir Zamanlar Çukurova’nın Zeynep'i yakışıklı oyuncuyla başrolü paylaştı Genç kuşağın gözde oyuncularından Ümit Beste Kargın yakışıklı oyuncu İlhan Şen ile "Tek Başına" adı bir bağımsız filmde başrol oynadı.
Beren Saat ünlü isimlerle birlikte sahaya çıktı
Beren Saat ünlü isimlerle birlikte sahaya çıktı Beren Saat, çocukların eğitim için sahaya çıktı. Saat'in futbol yeteneği, maçı seyredenleri şaşırttı.
İlhan Şen'den bomba ayrılık kararı!
İlhan Şen'den bomba ayrılık kararı! Yakışıklı oyuncu İlhan Şen uzun süredir "Selahaddin Eyyubi" dizisinin başlamasını bekliyordu.
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber!
Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber! Güzel yıldız Defne Samyeli'nin oyunculuk ve modellik yapan kızı Deren Talu cephesinden bomba etkisi yaratan haber geldi.
Herkes onları çok yakıştırıyordu! Cemre Baysel ve İlhan Şen'den bomba haber
Herkes onları çok yakıştırıyordu! Cemre Baysel ve İlhan Şen'den bomba haber Geçtiğimiz yıllarda televizyona damga vuran "Ramo" dizisinde 'Fatoş' karakterini canlandıran Cemre Baysel ve 'Neco' karakterini canlandıran İlhan Şen dizinin fanatikleri tarafından birbirlerine çok yakıştırılmıştı.
Erkan Petekkaya Cemre Baysel İlhan Şen ve Hande Katipoğlu aynı projede
Erkan Petekkaya Cemre Baysel İlhan Şen ve Hande Katipoğlu aynı projede Apar topar ekrandan kaldırılan "O Kız" dizisinde oyunculuğuyla bir kez daha kendisine hayran bırakan Erkan Petekkaya'nın yeni projesi belli oldu.
İlhan Şen'in merakla beklenen yeni projesinde neler oluyor? Çekimler ertelendi
İlhan Şen'in merakla beklenen yeni projesinde neler oluyor? Çekimler ertelendi İlhan Şen'in başrolünde yer aldığı "Selahaddin Eyyubi" dizisinde son gelişmeler merak konusuydu.