İlhan Şen

Aşk, Mantık, İntikam dizisi finale koşuyor
Aşk, Mantık, İntikam dizisi finale koşuyor No 9 Yapım'ın çektiği Aşk Mantık İntikam dizisi geçen yaz başlayıp devam edebilen iki dizi arasında yer alarak büyük başarıya imza attı.
Burcu Özberk ve İlhan Şen aşk mı yaşıyor?
Burcu Özberk ve İlhan Şen aşk mı yaşıyor? "Aşk Mantık İntikam" dizisinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'in aşk yaşadığı iddia ediliyordu.
Burcu Özberk'ten partneri İlhan Şen'e sürpriz!
Burcu Özberk'ten partneri İlhan Şen'e sürpriz! FOX TV ekranlarının sevilen dizisi "Aşk Mantık İntikam"ın başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'in haklarında aşk iddiaları çıkmıştı. İddiaları yalanlayan Burcu Özberk, başrol arkadaşı İlhan Şen’e sürpriz yaptı.
Anıl Altan'dan konuşulacak haber
Anıl Altan'dan konuşulacak haber Meslektaşı Pelin Akil ile gerçekleştirdiği örnek evliliğiyle bilinen oyuncu Anıl Altan konuşulacak bir haberle gündeme geldi.
Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler
Birgül Ulusoy'dan "Aşk Mantık İntikam" için zehir zemberek sözler "Bir Ondan Bir Bundan" programına konuk olan Birgül Ulusoy, kadrosundan ayrıldığı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisinin ardından olay açıklamalarda bulundu.
Ekranın yakıştırılan çiftinden konuşulacak açıklamalar
Ekranın yakıştırılan çiftinden konuşulacak açıklamalar 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen'den dikkat çeken sözler...
Yusuf Akgün ekran sessizliğini Aşk, Mantık, İntikam'la bozacak
Yusuf Akgün ekran sessizliğini Aşk, Mantık, İntikam'la bozacak No:9 Productions imzalı "Aşk, Mantık, İntikam" dizisi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor.