İnci Taneleri


Eski Devlet Bakanı Masum Türker'den şaşırtan Dilber yorumu
Eski Devlet Bakanı Masum Türker'den şaşırtan Dilber yorumu CNNTürk'te ekrana gelen "Gece Görüşü"ne konuk olan eski devlet bakanı Masum Türker'in "İnci Taneleri" dizisi ile ilgili sözleri gündem oldu.
Eski milli atlet ve Survivor yarışmacısı Sema Aydemir'den tepki çeken paylaşım
Eski milli atlet ve Survivor yarışmacısı Sema Aydemir'den tepki çeken paylaşım 'Survivor'daki başarılı performansıyla adından söz ettiren milli atlet Sema Aydemir, 'İnci Taneler' dizisinde viral olan "Dilber" karakterinin pavyon dansını yaptı. Süper mini elbisesiyle dans eden Aydemir, tepki topladı.
"İnci Taneleri" yarın izleyiciyle buluşuyor
"İnci Taneleri" yarın izleyiciyle buluşuyor Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri, yarın akşam ilk bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıkacak.
Yılmaz Erdoğan'ın "İnci Taneleri" dizisine sürpriz oyuncu
Yılmaz Erdoğan'ın "İnci Taneleri" dizisine sürpriz oyuncu Usta yazar, yönetmen ve aktör Yılmaz Erdoğan’ın merakla beklenen dizisi “İnci Taneleri” perşembe akşamları seyirciyle buluşacak.
Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisi yayınlanmadan olay oldu
Hazar Ergüçlü'nün yeni dizisi yayınlanmadan olay oldu Hazar Ergüçlü yeni dizisiyle ekrana bomba gibi dönmeye hazırlanıyor...
İnci Taneleri için geri sayım başladı
İnci Taneleri için geri sayım başladı Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan'ın hem yazıp hem de başrolünde yer aldığı "İnci Taneleri" için geri sayım başladı. 25 Ocak Perşembe akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin yeni tanıtım filmi güldürürken düşündüren sahneleri ile yine büyük merak uyandırdı.
İnci Taneleri'nin yayın tarihi belli oldu
İnci Taneleri'nin yayın tarihi belli oldu Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı "İnci Taneleri"nin yayın tarihi belli oldu.