İrem Sak


İrem Sak ve sevgilisinin yaş farkı duyanları şaşırtıyor
İrem Sak ve sevgilisinin yaş farkı duyanları şaşırtıyor "Yalan Dünya" dizisinde canlandırdığı 'Tülay' karakteriyle şöhrete kavuşan 35 yaşındaki oyuncu İrem Sak, Çeşme'de genç basketbolcuyla aşka geldi...
'Yalan Dünya'nın Tülay'ından çifte başarı
'Yalan Dünya'nın Tülay'ından çifte başarı "Yalan Dünya" ve "Güldür Güldür Show" gibi programlarda komedide ne kadar başarılı olduğunu gösteren İrem Sak aynı başarıyı rol aldığı drama dizilerinde de yakaladı.
Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol cephesinden flaş haber
Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol cephesinden flaş haber Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan projenin yayın tarihi belli oldu.
İrem Sak yalanladığı aşkı aylar sonra doğruladı
İrem Sak yalanladığı aşkı aylar sonra doğruladı İrem Sak’tan aylar sonra aşk itirafı geldi. Sak, kendisinden 11 yaş küçük NBA takımlarından Philadelphia 76ers forması giyen basketbolcu Furkan Korkmaz ile aşk yaşadığını kabul etti.
Yalan Dünya'nın Tülay'ı şarkıcılığını konuşturdu
Yalan Dünya'nın Tülay'ı şarkıcılığını konuşturdu Televizyon efsanesi "Yalan Dünya" dizisinde bir pavyon şarkıcısını canlandıran oyuncu İrem Sak, bir markanın yeni yıl için çekilen dijital reklamında rol aldı.
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde!
Şok Şok! 136 ünlü diken üstünde! İstanbul Fatih İlçe Tapu Müdürlüğünde görevli iki personelin içerisinde Aleyna Tilki, Hülya Avşar, Yıldız Tilbe, Sinem Kobal, Şeyma Subaşı, Engin Altan Düzyatan, Berrak Tüzünataç gibi 136 ünlü ismin taşınmaz mülklerini sorgulayıp yetkisiz kişilerle paylaştıkları iddia edildi.
İrem Sak kadınları ve çocukları unutmadı
İrem Sak kadınları ve çocukları unutmadı Başrolünü ve senaristliğini üstlendiği “Modern Kadın“ dizisinin çekimleri devam ederken başarılı oyuncu İrem Sak kadınları ve çocukları da unutmadı.