işçi


Nevzat Aydın Maldivler'de düğün için milyonluk ada kapattı!
Nevzat Aydın Maldivler'de düğün için milyonluk ada kapattı! Yemeksepeti’nin kurucusu Nevzat Aydın, ikinci evliliği için 5 milyon dolar bütçe ayırdı. Maldivler'de ada kapattı. 150 arkadaşını özel uçakla taşıdı. Bu sırada şirket çalışanları ise düşük maaş zammına karşı İstanbul'da protesto yapmaktaydı...
Haluk Levent'ten Yemek Sepeti işçilerine baklavalı destek
Haluk Levent'ten Yemek Sepeti işçilerine baklavalı destek Sanatçı Haluk Levent, Yemek Sepeti ve Banabi çalışanlarının grevlerinin 10. gününde şirketin genel merkezi önündeki eyleme katıldı. Levent, "Biliyorsunuz 7 yıldır nerede bir grev varsa oraya gider baklava götürürüm. Size de baklava getirdim" dedi.
Yurtiçi Kargo çalışanları da kontak kapattı!
Yurtiçi Kargo çalışanları da kontak kapattı! HepsiJet, Scotty, Yemek Sepeti ve Banabi çalışanlarından sonra Yurtiçi Kargo çalışanları da düşük zam oranlarına karşı kontak kapattı.
Yemeksepeti işçilerinden eylem kararı!
Yemeksepeti işçilerinden eylem kararı! Kurye ve kargo sektöründe maaş zammına karşı eylemler artıyor. Uzun yıllardır sendikal mücadele veren Yemeksepeti işçileri de salı günü genel merkez önünde bir basın açıklaması gerçekleştireceklerini duyurdular.
TRENDYOL'UN BAŞKANI ÇAĞLAYAN ÇETİN, DEMET MUTLU TARAFINDAN İSTİFAYA MI ZORLANDI?
TRENDYOL'UN BAŞKANI ÇAĞLAYAN ÇETİN, DEMET MUTLU TARAFINDAN İSTİFAYA MI ZORLANDI? Her gün gündeme farklı bir olay ile gündeme gelen Trendyol'da grubun başkanı Çağlayan Çetin'in istifa etmeyi düşündüğü iddia edildi.
Trendyol Express çalışanlarından süresiz eylem kararı
Trendyol Express çalışanlarından süresiz eylem kararı Trendyol'da kendi namına çalışan sözleşmeli teslimatçılar, dün ülke geneline yaydıkları kontak kapatma eylemlerini bugün itibarıyla şirketin Maslak'taki genel merkezi önüne taşıdı. Çalışanlar, "Hakkımızı alana kadar genel merkez önünden ayrılmama kararı aldık" dedi.
Farplas Otomotiv'de işçi kıyımı!
Farplas Otomotiv'de işçi kıyımı! Birleşik Metal-İş Sendikası'ndan yapılan yazılı açıklamada, otomotiv yan sanayi firması olan Farplas Otomotiv'in sendikaya üye olan 100'ü aşkın işçiyi işten çıkardığı belirtildi. İşten çıkarılma endişesiyle karşı karşıya olan 2 bin işçinin olduğu ifade edildi.