işçi

Manisa'da işçi servis midibüsü devrildi! 25 yaralı!
Manisa'da işçi servis midibüsü devrildi! 25 yaralı! Manisa'nın Turgutlu ilçesinde fabrika işçilerini taşıyan servis midibüsünün devrildiği kazada, 25 kişi yaralandı.
İnşaat işçisi, asansör boşluğunda ölü bulundu
İnşaat işçisi, asansör boşluğunda ölü bulundu Samsun'un İlkadım ilçesinde, inşaat işçisi Duran Karabuğa (59), asansör boşluğunda ölü bulundu.
Malatya'da bina tadilatında iskele çöktü!
Malatya'da bina tadilatında iskele çöktü! Malatya'da, 10 katlı binaya tadilat için kurulan iskelenin çökmesi sonucu 5'inci katta çalışan işçilerden Yunus Tam (23) hayatını kaybetti, 2 işçi de yaralandı.
İş arkadaşından gece yarısı gelen mesajla şoke oldu
İş arkadaşından gece yarısı gelen mesajla şoke oldu İstanbul'da bir kozmetik şirketinde çalışan A.N. aynı işyerindeki kadın işçiye sabah başlayıp gece yarısına kadar mesajlar gönderdi.
İşçi servis minibüsü ile otomobil çarpıştı!
İşçi servis minibüsü ile otomobil çarpıştı! Samsun'un Çarşamba ilçesinde işçileri taşıyan servis minibüsü ile otomobilin çarpıştığı kazada, 19 kişi yaralandı.
McDonald’s'ta mide bulandıran skandal!
McDonald’s'ta mide bulandıran skandal! Fast-food zinciri McDonald's'ın satış noktalarında çalışan çok sayıda kişi cinsel saldırı, taciz, ırkçılıkla karşılaştıklarını bildirdi. McDonald's açıklama yaparak özür diledi.
Ankara'da MKE fabrikasında patlama
Ankara'da MKE fabrikasında patlama Ankara'nın Mamak ilçesindeki Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Kapsül Fabrikası'nda patlama meydana geldi.