Işın Karaca


Aleyna Tilki'nin annesinden Işın Karaca'ya yanıt
Aleyna Tilki'nin annesinden Işın Karaca'ya yanıt Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Aleyna Tilki için, "Allah'ım sen kimseyi evladının cehaleti ile sınama!" ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından anne Havva Öztel konuştu.
Bahar Korçan'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu
Bahar Korçan'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu 2016 yılında yumurtalık kanseri teşhisi konan ve yumurtalıkları alınan, bir süre kemoterapi tedavisi gören Türkiye'nin başarılı moda tasarımcılarından olan Bahar Korçan'dan acı haber geldi.
Işın Karaca sevgilisinin sakinliğinden dert yandı
Işın Karaca sevgilisinin sakinliğinden dert yandı Şarkıcı Işın Karaca genç sevgilisi Can Yapıcıoğlu için ilginç yorumlarda bulundu.
Ünlü şarkıcı Deniz Arcak'tan son dakika haberi
Ünlü şarkıcı Deniz Arcak'tan son dakika haberi 90'lı yıllarından en ünlü şarkıcılarından Deniz Arcak, yıllar sonra objektiflere yansıdı.
Pınar Altuğ ve Işın Karaca'dan Vatan Şaşmaz'a özlem
Pınar Altuğ ve Işın Karaca'dan Vatan Şaşmaz'a özlem Oyuncu Pınar Altuğ, bir dönem beraber rol aldığı ve 2017 yılında hayatını kaybeden oyuncu Vatan Şaşmaz’ı ölüm yıl dönümünde unutmadı. Altuğ’dan Vatan Şaşmaz paylaşımı geldi.
Işın Karaca'nın annesi felç geçirdi!
Işın Karaca'nın annesi felç geçirdi! Uzun süredir genç aşkıyla İzmir'de yaşayan ünlü şarkıcı Işın Karaca, Kıbrıs'ta yaşayan annesi Şeniz Büyükkaraca'nın felç geçirdiği haberiyle sarsıldı. Annesinin rahatsızlandığını duyan ünlü isim, Urla'daki evinden hemen ilk uçakla Kıbrıs'a gitti.
Tuğba Özay Işın Karaca'ya ağzına geleni söyledi!
Tuğba Özay Işın Karaca'ya ağzına geleni söyledi! Tuğba Özay, kendisi hakkında sosyal medyada "Ben şok, ben manşet" yorumunu yapan 48 yaşındaki şarkıcı Işın Karaca’ya ateş püskürdü.