Işın Karaca


Işın Karaca'nın Merve Boluğur'la problemi bitmedi Işın Karaca ile sosyal medya üzerinden kilo polemiği yaşadığı oyuncu Merve Boluğur arasında sular durulmuyor. Deneyimli şarkıcı Işın Karaca, 28 yaşındaki oğlu Erda'dan 5 yaş büyük olan genç oyuncu Merve Boluğur’un ‘Söylemediğim şeyler konusunda iftira atmayın’ şeklindeki sözlerine yanıt verdi.
Işın Karaca Mia'nın okul kaydını da Urla'ya aldırdı Son yıllarda spor, sanat, iş ve magazin dünyasından İstanbullu ünlülerin yaşamak için tercih ettiği İzmir'in Urla ilçesi, son olarak Ata Demirer'in ardından Işın Karaca'nın da gözdesi oldu.
Merve Boluğur "Işın'ın derdi benim zayıf olmam" dedi mi? Işın Karaca, oyuncu Merve Boluğur'un şarkıcılığa adım atmasından sonra "Bir sen eksiktin güzel kız!" mesajını paylaşmıştı.
Merve Boluğur dur durak bilmiyor Şarkıcılığa adım atarak cesaretini konuşturan Merve Boluğur, dur durak bilmiyor.
Merve Boluğur'dan Işın Karaca'ya olay gönderme! Şarkı çıkarmaya hazırlanan Merve Boluğur, kendisine tepki gösteren deneyimli şarkıcı Işın Karaca'ya Konfüçyüs ve Albert Einstein'ın sözleriyle göndermede bulundu.
Işın Karaca Merve Boluğur'u hedef tahtasına koydu! Magazin dünyasında yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Merve Boluğur, sürpriz farklı bir sektöre atılarak şarkı çıkaracağını söyledi.
Ünlü isimlerin 2021 dilekleri Zorlu geçen 2020 yılı hepimizde izler bırakırken, umudumuz 2021 oldu.