İsmail Hacıoğlu


Mahkum dizisinde 2 bölüm sonra flaş ayrılık!
Mahkum dizisinde 2 bölüm sonra flaş ayrılık! Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova ve Hayal Köseoğlu’nun rol aldığı "Mahkum" dizisinde 2 bölüm sonra flaş bir ayrılık yaşanacak.
İsmail Hacıoğlu'nun sevimli kızı Yemin büyüdü
İsmail Hacıoğlu'nun sevimli kızı Yemin büyüdü Başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu'nun kızı Yemin sosyal medyada ilgi odağı oldu. 36 yaşındaki oyuncu İsmail Hacıoğlu, Duygu Kumarki ile 2016 yılında nikah masasına oturmuştu.
İsmail Hacıoğlu: "Kızım olunca temize çıktım"
İsmail Hacıoğlu: "Kızım olunca temize çıktım" Oyuncu İsmail Hacıoğlu, baba olduktan sonra hayatında değişen detayları, “Kızım Yemin'den sonra kafamdaki keşkeler iyi kilere dönüştü” sözleriyle anlattı.
Demet Özdemir'den Tugay Mercan'a merak uyandıran destek
Demet Özdemir'den Tugay Mercan'a merak uyandıran destek Uzun zamandır herhangi bir projede rol almayan Demet Özdemir, 14 milyon takipçili hesabından Fox'un yeni dizisi "Mahkum" için destek paylaşımında bulundu. Özdemir'in paylaşımında yer alan Tugay Mercan detayı ise merak uyandırdı.
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği
Mahkum dizisinde oyuncu değişikliği MF Yapım bu sezon "Evlilik Hakkında Her Şey"in ardından FOX için "Mahkum" dizisini çekiyor.
Tuba Büyüküstün eski sevgilisini acı gününde yalnız bırakmadı
Tuba Büyüküstün eski sevgilisini acı gününde yalnız bırakmadı Görüntü yönetmen Sami Saydan'ın trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Tuna Saydan, dün son yolculuğuna uğurlandı. Sami Saydan'ı acılı gününde eski sevgilisi Tuba Büyüküstün ve dostları yalnız bırakmadı.
İsmail Hacıoğlu kızına kavuştu
İsmail Hacıoğlu kızına kavuştu "Kesişme İyi ki Varsın Eren" filminin çekimlerini tamamlayan İsmail Hacıoğlu, yurda döndü.