İsmail Hacıoğlu

Bir dönemin ünlü dizisi Amerika'da
Bir dönemin ünlü dizisi Amerika'da Yayınlandığı dönemde beğeniyle izlenen 'Çocuk' dizisi ABD'ye açıldı.
Hayal Köseoğlu’nun yeni projesi belli oldu
Hayal Köseoğlu’nun yeni projesi belli oldu MF Yapım’ın aldığı reytinglerle televizyon tarihine geçen dizisi Mucize Doktor’daki performansıyla beğeni toplayan Hayal Köseoğlu’nun yeni dizisi belli oldu.
"Mahkum" dizisine iki flaş isim katıldı
"Mahkum" dizisine iki flaş isim katıldı MF Yapım FOX için çektiği “Evlilik Hakkında Her Şey” dizisinin ardından Mahkum projesine hazırlanıyor.
İsmail Hacıoğlu merakla beklenen diziyle el sıkıştı
İsmail Hacıoğlu merakla beklenen diziyle el sıkıştı Şimdiden merak uyandıran "Mahkum" dizisinde Onur Tuna'nın ardından başrol oyuncularından diğeri de İsmail Hacıoğlu oldu.
İsmail Hacıoğlu - Duygu Kumarki dargınlığı son buldu
İsmail Hacıoğlu - Duygu Kumarki dargınlığı son buldu İsmail Hacıoğlu Şubat 2016’da Duygu Kaya Kumarki ile nikah masasına oturmuştu. Aynı yıl kızları Yemin dünyaya gelmişti. Ama çift 2020 yazında boşanmıştı.
İsmail Hacıoğlu'ndan Merve Çağıran'a olay gönderme!
İsmail Hacıoğlu'ndan Merve Çağıran'a olay gönderme! İsmail Hacıoğlu'nun "Çocuk" dizisinin setinde tanıştığı Merve Çağıran ile oldukça mutlu ilerleyen aşkı aniden bitti.
İsmail Hacıoğlu - Merve Çağıran aşkı bitti mi?
İsmail Hacıoğlu - Merve Çağıran aşkı bitti mi? 2016 yılında evlendiği Duygu Kumarki'yle boşandıktan günler sonra ünlü oyuncu Merve Çağıran ile aşk yaşamaya başlayan İsmail Hacıoğlu, sevgilisini sildi.