İspanya

Sadakatsiz İspanya’yı kasıp kavurdu
Sadakatsiz İspanya’yı kasıp kavurdu Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’i buluşturan Medyapım’ın "Sadakatsiz" dizisi İspanya’nın en güçlü özel kanallarından Antena 3’te seyirciyle buluştu.
Her gün ceviz yemek kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltıyor
Her gün ceviz yemek kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltıyor İspanya'daki Barcelona Klinik Hastanesi'nde yapılan araştırmalar, her gün yarım bardak ceviz tüketmenin insan hayatına faydalarını ortaya koydu.
Onur Seyit Yaran'dan İspanyolca atağı
Onur Seyit Yaran'dan İspanyolca atağı Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, İspanyolca öğreniyor.
Eski İspanya Kralı Carlos’a yasak aşkından olay suçlama!
Eski İspanya Kralı Carlos’a yasak aşkından olay suçlama! İspanya’da hakkındaki yolsuzluk suçlamaları nedeniyle bir dönem ağır eleştiri altında olan Eski Kral Juan Carlos, bu kez yasak aşkıyla gündemde.
Evlat acısına dayanamayan ünlü isim yaşamına son verdi!
Evlat acısına dayanamayan ünlü isim yaşamına son verdi! Bir dönem podyumlara imzasını atan 47 yaşındaki mankenden kahreden haber...
Uğur Şahin ve Özlem Türeci İspanya'nın Nobel'ini kazandı
Uğur Şahin ve Özlem Türeci İspanya'nın Nobel'ini kazandı "İspanya'nın Nobel'i" olarak anılan Prenses Asturias Teknik ve Bilimsel Araştırma Ödülü bu yıl da sahiplerini buldu. Pfizer ile corona virüsü aşısı geliştiren BioNTech'in kurucuları Uğur Şahin ve Özlem Türeci de ödüle layık görüldü.
Ünlü milyarder John McAfee ölü bulundu
Ünlü milyarder John McAfee ölü bulundu ABD’li antivirüs yazılımcısı John McAfee, İspanya’nın Barselona kentinde kaldığı hapishanenin hücresinde ölü bulundu.