İspanya

Kerem Bürsin dünya yıldızıyla buluştu
Kerem Bürsin dünya yıldızıyla buluştu İspanya'daki 25. Malaga Film Festivali'ne katılan Kerem Bürsin, ortalığı yakıp geçti.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi ABD'li dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ben Affleck, önceki gün İspanya’da görüntülendi.
Kerem Bürsin İspanya'da festivale katılacak
Kerem Bürsin İspanya'da festivale katılacak 'Sen Çal Kapımı' dizisinde tanışıp birlikte olmaya başladığı Hande Erçel'le ayrılığından ardından kendini spora veren Kerem Bürsin, İspanya'ya gidiyor.
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den aynı yerde 'farklı' poz
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den aynı yerde 'farklı' poz Haziran 2019'da İspanya'da evlenen Müge Boz ile Caner Erdeniz, önceki gün soluğu yine burada aldı.
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj Erkan Petekkaya, Sinan Akdeniz ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı 'Her Şeye Rağmen' filmi, 20 ülkede aynı anda vizyona girecek.
İspanya'yı sarsan ihanet skandalı!
İspanya'yı sarsan ihanet skandalı! İspanya kraliyet ailesini karıştıran yasak ilişki skandalının ortaya çıkmasının ardından Kral 6’ıncı Felipe’nin kardeşi İnfanta Cristina, 25 yıllık eşi Iñaki Urdangarín ile boşanma kararı aldıklarını açıkladı.
Avrupa'da Omicron'un önüne geçilemiyor!
Avrupa'da Omicron'un önüne geçilemiyor! Orta Avrupa'da 5 ülkede toplam tespit edilen günlük vaka sayısı 975 bini geçti. Fransa ve İtalya en yüksek vaka tespit edilen ülkeler olurken, Covid-19'dan en fazla can kaybı İngiltere'de oldu.