İspanya


Cansu Dere Türkiye'yi terk ediyor
Cansu Dere Türkiye'yi terk ediyor "Sadakatsiz" dizisi final yapacak olan Cansu Dere, radikal bir karar aldı.
İspanya'da Cansu Dere fırtınası esti
İspanya'da Cansu Dere fırtınası esti Bu yıl 73’üncüsü Hard Rock Hotel Madrid sponsorluğunda gerçekleştirilen Fotogramas de Plata’da ödül gecesinde Cansu Dere sahneye çıkarak dizi dalında ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü La Case De Papel dizisinin yıldızı Najwa Nimri’ye verdi.
Kerem Bürsin dünya yıldızıyla buluştu
Kerem Bürsin dünya yıldızıyla buluştu İspanya'daki 25. Malaga Film Festivali'ne katılan Kerem Bürsin, ortalığı yakıp geçti.
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi
Jennifer Lopez ve Ben Affleck liseli aşıklar gibi ABD'li dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Ben Affleck, önceki gün İspanya’da görüntülendi.
Kerem Bürsin İspanya'da festivale katılacak
Kerem Bürsin İspanya'da festivale katılacak 'Sen Çal Kapımı' dizisinde tanışıp birlikte olmaya başladığı Hande Erçel'le ayrılığından ardından kendini spora veren Kerem Bürsin, İspanya'ya gidiyor.
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den aynı yerde 'farklı' poz
Müge Boz ve Caner Erdeniz'den aynı yerde 'farklı' poz Haziran 2019'da İspanya'da evlenen Müge Boz ile Caner Erdeniz, önceki gün soluğu yine burada aldı.
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj
Erkan Petekkaya'nın merak beklenen filmine 7 dilde dublaj Erkan Petekkaya, Sinan Akdeniz ve Aslıhan Malbora'nın başrollerini paylaştığı 'Her Şeye Rağmen' filmi, 20 ülkede aynı anda vizyona girecek.