İspanya


Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho'dan Türk çoban paylaşımı
Dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho'dan Türk çoban paylaşımı Brezilyalı dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho, dün ünlü romanı Simyacı’yı elinde tutan bir Türk çobanı gösteren fotoğraf paylaşarak “Bir Türk çoban, Endülüslü bir çoban hakkında bir şeyler okuyor” ifadelerini kullandı.
Oyuncu İlkin Tüfekçi'ye İspanya'da yoğun ilgi
Oyuncu İlkin Tüfekçi'ye İspanya'da yoğun ilgi Futbolun unutulmaz yıldızlarından İlyas Tüfekçi'nin kızı İlkin Tüfekçi'nin şöhreti sınırları aştı.
Melis Sezen Malaga Film Festivali'nde hayranlarıyla buluştu
Melis Sezen Malaga Film Festivali'nde hayranlarıyla buluştu Oyuncu Melis Sezen İspanya'daki Malaga Film Festivali'ne katıldı.
Bilal Yiğit Koçak İspanya'ya gidiyor
Bilal Yiğit Koçak İspanya'ya gidiyor Atv'de ekrana gelen "Kardeşlerim" dizisinin Ömer'i Bilal Yiğit Koçak'ın kariyerindeki yükselişi sürüyor.
Deprem bölgesinden dönen İspanyol ekibini Türkler unutmadı
Deprem bölgesinden dönen İspanyol ekibini Türkler unutmadı Kahramanmaraş'ta meydana gelen deprem sonrası yardıma koşan ve arama kurtarma çalışmalarına katılan İspanyol IAE ekibinin ikinci kafilesi de ülkelerine geri döndü.
İstanbul Havalimanı Avrupa'da ilk sırada
İstanbul Havalimanı Avrupa'da ilk sırada Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul Havalimanı'nın ocak ayında 5 milyon 637 bin 182 yolcuya ev sahipliği yaparak Avrupa'daki havalimanları arasında lider olduğunu duyurdu.
Murat Yıldırım sürpriz bir imza attı! Dünyayı gezecek
Murat Yıldırım sürpriz bir imza attı! Dünyayı gezecek Bu sezon "Teşkilat" dizisiyle sevenlerinin karşısına çıkan Murat Yıldırım'dan konuşulacak bir haber geldi.