İspanya


İspanya’da korkunç apartman yangınında 4 kişi öldü, 15 kişi kayıp!
İspanya’da korkunç apartman yangınında 4 kişi öldü, 15 kişi kayıp! İspanya’nın Valencia kentinde 14 katlı bir apartmanda dün meydana gelen yangında 4 kişinin yaşamını yitirdiği ve yaklaşık 15 kişinin ise kayıp olduğu açıklandı.
Türk askerleri NATO tatbikatı için Polonya’da
Türk askerleri NATO tatbikatı için Polonya’da Türk askerleri, NATO’nun Steadfast Defender 24 tatbikatının parçası olan Brilliant Jump 24 tatbikatı için Polonya Szczecin Goleniow Havaalanına ulaştı.
Cinsel saldırıyla suçlanan ünlü futbolcu hakkında flaş gelişme
Cinsel saldırıyla suçlanan ünlü futbolcu hakkında flaş gelişme İspanya’da devam eden davada eski Brezilyalı futbolcu Daniel Alves, 2022'de bir gece kulübünde genç bir kadına cinsel saldırıda bulunmaktan suçlu bulundu. Mahkeme 4 yıl 6 ay hapis cezası verdi.
Güzel fenomen Selin Yağcıoğlu, Vakko'nun veliahtıyla çok mutlu
Güzel fenomen Selin Yağcıoğlu, Vakko'nun veliahtıyla çok mutlu Aşkları dolu dizgin devam eden iş insanı Vakko Yönetim Kurulu Üyesi Allan Hakko ve sosyal medya fenomeni sevgilisi Selin Yağcıoğlu çifti Barcelona’da baş başa tatil yapıyorlar.
Kalp Yarası dizisi Amerika'ya satıldı
Kalp Yarası dizisi Amerika'ya satıldı Başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin'in rol aldığı diziler tüm dünyada büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Cansel Elçin iki ayda İspanyolca öğrendi
Cansel Elçin iki ayda İspanyolca öğrendi İspanya'nın Antena 3 kanalında yayınlanacak 'La Pasion Turca' dizisinde oynayan Zeynep Tuğçe Bayat çekimlere eşi Cansel Elçin'in de geldiğini söyledi. Oyuncu "Cansel'e İspanya'ya gidiyoruz' dediğimde 'Dur ben İspanyolca öğreneyim' dedi. 2 ay içinde İspanyolcayı söktü" diye konuştu.
Gökhan Alkan İspanya’da ödül aldı
Gökhan Alkan İspanya’da ödül aldı TRT'nin yeni dizisi “Kül Masalı”yla ekran dönmeye hazırlanan yakışıklı aktör Gökhan Alkan İspanya’da ödül aldı.