istifa


TFF'de yeni başkan için 2 isim ortaya atıldı
TFF'de yeni başkan için 2 isim ortaya atıldı Nihat Özdemir'in istifa etmesiyle Türkiye Futbol Federasyonu'nda gözler yeni başkana çevrildi. Konuyla ilgili Acun Ilıcalı'dan sürpriz açıklama geldi.
Oyuncu Will Smith’ten şaşırtan karar
Oyuncu Will Smith’ten şaşırtan karar Pazar günü düzenlenen Oscar Ödül Töreni'nde eşi Jada Pinkett Smith ile ilgili bir espri yapan Chris Rock'a sahnede saldıran ve tokat attıktan sonra hakaret eden oyuncu Will Smith dikkat çekici bir karar aldı.
Murat Cemcir yakın dostuyla mahkemelik oldu!
Murat Cemcir yakın dostuyla mahkemelik oldu! Murat Cemcir’le, şirketinde yönetici olarak çalışan yakın arkadaşı Necati Kocabay’ın arası bozuldu. İş Mahkemesi’ne başvuran Necati Kocabay, haklarını almak için Murat Cemcir’e dava açtı.
Flash TV'de ekonomik kriz ve toplu istifa depremi!
Flash TV'de ekonomik kriz ve toplu istifa depremi! 11 Şubat Cuma günü Flash TV ile yollarını ayıran Al Sana Haber programının moderatörü Seyhan Soylu, YouTube'dan yaptığı canlı yayında kanalda ekonomik krizin yaşandığını ve istifaların geldiğini iddia etti.
Dilek Sabancı'nın çapkın çalışanı tazminatı kaptı
Dilek Sabancı'nın çapkın çalışanı tazminatı kaptı Dilek Sabancı'nın yalısında çalışan Yasin Hızal, mesai arkadaşı olan bir kadınla gönül ilişkisi yaşayınca "Çalışma kurallarımıza aykırı" denilerek istifaya zorlanmıştı. İşe dönüş davası açan işçi, 14 Şubat günü hakim karşısına çıktı.
Ahmet Bolat THY Yönetim Kurulu Başkanı oldu
Ahmet Bolat THY Yönetim Kurulu Başkanı oldu Türk Hava Yolları'nda istifa eden İlker Aycı'nın yerine yönetim kurulu başkanlığına Ahmet Bolat getirildi.
TRENDYOL'UN BAŞKANI ÇAĞLAYAN ÇETİN, DEMET MUTLU TARAFINDAN İSTİFAYA MI ZORLANDI?
TRENDYOL'UN BAŞKANI ÇAĞLAYAN ÇETİN, DEMET MUTLU TARAFINDAN İSTİFAYA MI ZORLANDI? Her gün gündeme farklı bir olay ile gündeme gelen Trendyol'da grubun başkanı Çağlayan Çetin'in istifa etmeyi düşündüğü iddia edildi.