istifa


Süleyman Soylu ile ilgili flaş ‘istifa’ iddiası! AK Parti 23. dönem Milletvekili Feyzi İşbaşaran, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun istifa ettiğini iddia etti.
İstifa eden Adnan Tanrıverdi geri döndü Uluslararası Savunma Danışmanlığı Şirketi'nin (SADAT) kurucusu, emekli tuğgeneral Adnan Tanrıverdi, sık sık gündeme geliyor.
Habertürk’te bir SBK krizi daha patladı! Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği iddia edilen Habertürk sunucusu Veyis Ateş'in ardından Habertürk’te yeni bir SBK krizi yaşandı.
Veyis Ateş Habertürk'ten istifa etti! Türkiye'den kaçan SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği iddia edilen Veyis Ateş istifa etti.
AKP’den istifalar art arda geliyor Trabzon'un Yomra ilçesinde AKP'de başlayan istifa furyasına İlçe Gençlik Kolları da katıldı. Gençlik Kolları Başkanı Kadir Çelik ile yönetimi istifa dilekçelerini parti il başkanlığına verdi.
Didem Arslan Yılmaz'ın programında gündeme gelen olayda flaş gelişme Malatya'da, CHP Kale İlçe Başkanı Süleyman K., hakkında çıkan tecavüz iddiası üzerine görevinden ve partisinden istifa etti. CHP Malatya İl Başkanlığı da "Olay aydınlatılıncaya kadar üyeliği dahil tüm hak ve edinimleri askıya alınmıştır" açıklaması yaptı.
Hakan Atilla Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü'nden istifa etti Borsa İstanbul Genel Müdürü Hakan Atilla, kendi isteğiyle genel müdürlük görevinden istifa etti. Hakan'ın istifası kabul edildi.