istifa


Uğur Dündar, Yüksek Divan Kurulu başkanlığından çekildi daha sonra geri döndü
Uğur Dündar, Yüksek Divan Kurulu başkanlığından çekildi daha sonra geri döndü Uğur Dündar, mali genel kurulda önce Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu başkanlığından çekildiğini açıkladı. Ardından üyelerin desteğiyle görevini bırakmayacağını söyleyen Dündar, siyasetle suçlanması konusuna ve istifa çağrılarına çok sert yanıt verdi.
Uğur Dündar istifa ettiğini açıkladı
Uğur Dündar istifa ettiğini açıkladı Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı Uğur Dündar, görevini bıraktığını açıkladı.
Kemal Kılıçdaroğlu alkışlarla uğurlanacak
Kemal Kılıçdaroğlu alkışlarla uğurlanacak Almanya merkezli DW Türkçe'ye konuşan CHP'li bir yetkilinin Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifasına yönelik, "Genel başkanımızı alkışlayarak uğurlamak istiyoruz" dediği öğrenildi.
İYİ Parti'de istifa eden edene!
İYİ Parti'de istifa eden edene! İYİ Parti'de Yavuz Ağıralioğlu'nun istifa etmesiyle başlayan süreç, Aytun Çıray ve Ahat Andican ile devam etti.
Eski bakan Suat Kılıç AK Parti'den istifa etti!
Eski bakan Suat Kılıç AK Parti'den istifa etti! Uzun yıllar AKP milletvekilliği ve bakanlık görevinde bulunan Suat Kılıç, partiden istifa etti. Kılıç, "yerli ve milli siyasete" katkı sağlamaya devam edeceğini söyledi.
Aytun Çıray İYİ Parti'den istifa etti
Aytun Çıray İYİ Parti'den istifa etti İYİ Parti 27. dönem İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray, partisinden istifa ettiğini duyurdu.
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'istifa' ve 'Ekrem İmamoğlu' sorularına yanıt
Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 'istifa' ve 'Ekrem İmamoğlu' sorularına yanıt Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kaybetmesi sonrasında gözler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na çevrilmişti. İstifa edip etmeyeceği merak edilen Kılıçdaroğlu'ndan yeni bir açıklama geldi.