istifa

Hakan Atilla Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü'nden istifa mı etti?
Hakan Atilla Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü'nden istifa mı etti? Halkbank davası kapsamında ABD'de tutuklu kaldıktan sonra Borsa İstanbul Genel Müdürlüğü'ne getirilen Hakan Atilla'nın istifa ettiği ileri sürüldü. Borsa İstanbul'dan yapılan açıklamada söz konusu iddianın gerçeği yansıtmadığı belirtildi.
İsmail Saymaz iktidara yakın medyaya yüklendi
İsmail Saymaz iktidara yakın medyaya yüklendi Medyanın Berat Albayrak'ın istifa haberini vermemesi üzerine Sözcü gazetesi yazarı İsmail Saymaz "ülkede olan bir çok şeyin sorumlusu taraflı davranan medyadır" dedi.
Berat Albayrak Instagram hesabını kapattı
Berat Albayrak Instagram hesabını kapattı Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak, Instagram hesabını kapattı.
Berat Albayrak’ın istifası kabul edildi
Berat Albayrak’ın istifası kabul edildi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, dün akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık koşullarını gerekçe göstererek istifa ettiğini duyurdu.
AKP’den Berat Albayrak açıklaması: "Takdir Cumhurbaşkanı'nın"
AKP’den Berat Albayrak açıklaması: "Takdir Cumhurbaşkanı'nın" AKP Sözcüsü Ömer Çelik, Berat Albayrak'ın Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan istifa ettiğini duyurmasıyla ilgili açıklama yaptı.
İktidara yakın Nagehan Alçı'dan istifaya ilişkin açıklama
İktidara yakın Nagehan Alçı'dan istifaya ilişkin açıklama İktidara yakınlığı ile bilinen gazeteci Nagehan Alçı, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın istifasının doğru olduğunu fakat Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu istifayı kabul etmeyeceğini düşündüğünü söyledi.
Berat Albayrak’ın istifasına muhalefetten ilk tepki
Berat Albayrak’ın istifasına muhalefetten ilk tepki Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın sosyal medya hesabından yapılan istifa açıklaması sonrası siyasilerden de ilk açıklamalar geldi.