istismar


Meslektaşına 'cinsel saldırıya teşebbüs' suçundan yargılanan savcıya beraat
Meslektaşına 'cinsel saldırıya teşebbüs' suçundan yargılanan savcıya beraat Konya Beyşehir Cumhuriyet Savcısı Ş.A.'ya yönelik 'konut dokunulmazlığı ihlali', 'cinsel saldırıya teşebbüs' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından yargılanan Manavgat Cumhuriyet Savcısı A.K., tüm suçlamalardan beraat etti.
İstismarda bulunduğu bebeğin ölümüne neden olan sanığa ağırlaştırılmış müebbet
İstismarda bulunduğu bebeğin ölümüne neden olan sanığa ağırlaştırılmış müebbet Zonguldak'ta Nisanur Ö. (2) adlı bebeğe cinsel istismarda bulunup, havaya atıp, tokatlayarak ölümüne neden olmakla suçlanan Furkan Sevinç (25), ağırlaştırılmış müebbet ile 30 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili tutuklandı
Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili tutuklandı Ağrı İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili ve Ağrı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Erkan K., 'çocuk sporculara istismar' suçlamasıyla tutuklandı.
İstismar sanığı öğretmenden skandal savunma: "Bilsem silerdim"
İstismar sanığı öğretmenden skandal savunma: "Bilsem silerdim" Bursa’da özel bir okulda yabancı dil öğretmeni olarak görev yapan S.Y.'nin.(38), sınavdan 100 puan aldığı için ödüllendireceğini söylediği kız öğrencisi Ö.K.'ye (14) cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla açılan davada tutuklandı.
Öğretmene kız öğrencisine cinsel istismardan 22 yıl hapis istemi
Öğretmene kız öğrencisine cinsel istismardan 22 yıl hapis istemi Bursa’da özel bir okulda yabancı dil öğretmeni olarak görev yapan S.Y.'nin.(38), sınavdan 100 puan aldığı için ödüllendireceğini söylediği kız öğrencisi Ö.K.'ye (14) cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla açılan davada, 22 yıla kadar hapsi istendi.
13 yaşında nişanlandırılan kız, devlet korumasına alındı
13 yaşında nişanlandırılan kız, devlet korumasına alındı Konya'da ailesi tarafından kendisinden 15 yaş büyük Ali G. ile nişanlandırılan 13 yaşındaki C.S., savcılık kararıyla Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından devlet koruması altına alınıp, yurda yerleştirildi.
'Cinsel istismar'dan ceza alan sözde tarikat liderine bir istismar davası daha
'Cinsel istismar'dan ceza alan sözde tarikat liderine bir istismar davası daha Zonguldak'ın Çaycuma ilçesi Saltukova beldesindeki çiftlik evinde 2012 ile 2014 yılları arasında istismara uğradığını söyleyen H.K.Y.'nin şikayetiyle sözde tarikat lideri İsmail A. hakkında 2021'de soruşturma başlatıldı.