istismar


Çocuk kitabında iğrenç cümleler! HEMPA Çocuk Derneği, "En Güzel Türk Masalları" adlı çocuk kitabındaki büyük skandalı ortaya çıkardı. Çocukların okuması için hazırlanan kitapta, baba ve kızı arasındaki ilişki meşru gösterilmeye çalışıldı.
Keira Knightley'den tüyler ürperten iddia! Dünyaca ünlü İngiliz oyuncu Keira Knightley, kadınların yaşadığı taciz olaylarına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Knightley kendisi de dahil olmak üzere tanıdığı her kadının buna maruz kaldığını söyledi.
Yengesine kabusu yaşatan jokey yolun sonuna geldi Türkiye'nin en iyi 5 jokeyinden biri olarak gösterilen Uğur Polat'ın iki jokey arkadaşıyla birlikte yengesine istismar suçundan aldıkları hapis cezasının iptal talebi, Yargıtay tarafından reddedildi.
Antrenör taciziyle biten kariyer 18 yaşındaki milli karateci, eğitmeni tarafından tacize uğradığını öne sürdü. “Karate yapacak cesaretim kalmadı” diyen genç kız, şikâyetçi oldu.
"İstanbullu Gelin" dizisinin Akif'i hakkında mide bulandıran iddia! "İstanbullu Gelin, Yeter, Beni Böyle Sev" son olarak da "Doğduğun Ev Kaderindir" adlı dizide yer alan oyuncu Fatih Koyunoğlu'nun 10 yıla kadar hapsi isteniyor.
Evli iş adamından ünlü sunucuya silah zoruyla sarkıntılık! Ünlü iş adamı ile ünlü model ve televizyon sunucusu arasında yaşanan skandal gündeme bomba gibi düştü.
Cinsel tacizle suçlanan operacı Emin Güven Yaşlıçam'ın hapsi isteniyor Dünyaca ünlü opera sanatçısı Emin Güven Yaşlıçam’ın, evinde hizmetli olarak çalışan kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi. Hakkında dava açılan opera sanatçısının, 12.5 yıl hapsi isteniyor.