istismar


Müge Anlı olay fotoğrafı görünce gözlerine inanmadı! "İnkar etmiyorum" dedi
Müge Anlı olay fotoğrafı görünce gözlerine inanmadı! "İnkar etmiyorum" dedi ATV'de ekrana gelen "Müge Anlı ve Tatlı Sert" programı hemen her gün izleyicileri şaşkına çeviren olayları ekrana getirmeye devam ediyor...
Pamela Anderson çalınan kaseti için ilk kez konuştu
Pamela Anderson çalınan kaseti için ilk kez konuştu Pamela Anderson, 1996'da mahrem kasetinin çalınmasının yarattığı travmatik etkileri anlattı.
Kız çocuğuna istismara 54 yıla kadar hapis istemi
Kız çocuğuna istismara 54 yıla kadar hapis istemi Kendisini öğretmen olarak tanıtıp, çocuğu istismar eden sanığa 54 yıla kadar hapis istemi...
Sinan Sardoğan tutuklandı
Sinan Sardoğan tutuklandı İstanbul Avcılar'da bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu tespit edilen Sinan Sardoğan çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Harvey Weinstein ikinci cinsel istismar davasında da suçlu bulundu
Harvey Weinstein ikinci cinsel istismar davasında da suçlu bulundu 70 yaşındaki Weinstein, 2020 yılında da başka bir cinsel istismar davasında daha suçlu bulunmuş ve 23 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.
Türkiye'yi sarsan olayda iki tutuklama
Türkiye'yi sarsan olayda iki tutuklama 6 yaşındaki çocuğa cinsel istismar olayında baba Yusuf Ziya Gümüşel ile Kadir İstekli gözaltına alınmıştı. Zanlılar bu sabah Kartal Anadolu Adliyesine sevk edildi. Adliyeye sevk edilen sanıklar tutuklandı.
Baba Yusuf Ziya Gümüşel gözaltına alındı
Baba Yusuf Ziya Gümüşel gözaltına alındı Hakkında "Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı" suçundan yakalama kararı bulunan Kadir İstekli ve Yusuf Ziya Gümüşel simli şahıslar İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinde gözaltına alındı.