istismar


Tacizle suçlanan antrenör mahkeme günü intihar etti! ABD Kadın Jimnastik Milli Takımı'nın kızlarına fiziksel ve cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla hakkında 24 suç duyurusunda bulunulan ABD’li jimnastik koçu John Geddert mahkemeye çıkarılacağı gün intihar etti.
Yılların oyuncusu hakkında mide bulandıran iddia! Dünyaca ünlü oyuncu Gerard Depardieu bir kez daha cinsel taciz iddialarıyla karşı karşıya. Depardieu, 2018'de evinde 20'li yaşlarındaki bir kadın oyuncuya tecavüz etmekle suçlanıyor.
Taciz iddiasıyla yargılanan cami imamı emekli edildi Elazığ’da cami imamı olarak görev yapan ve 16 yaşındaki Y.S’ye 6 yıl boyunca taciz ettiği iddiasıyla yargılanan 51 yaşındaki H.K., emekli edildi.
Harvey Weinstein mağdurlara 17.1 milyon dolar ödeyecek ABD’de 100’den fazla kadının cinsel saldırıyla suçladığı cezaevindeki film yapımcısı Harvey Weinstein, 50’den fazla mağdura 17.1 milyon dolar ödeyecek.
Kraliçe Elizabeth'in kuzeninin taciz skandalı! İngiltere Kraliçesi’nin kuzeni, Glamis Kalesi’nde misafir olan bir kadına cinsel saldırıda bulunmaktan yargılanıyor. Kadının 20 dakikalık mücadeleyle elinden kurtulduğu “kuzen” 5 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya bulunuyor
Böyle baba olmaz olsun! İstanbul'da Kibariye G. (36) ile Zafer G. (43) çiftinin 14 yaşında oğlu, 17 yaşında kızı vardı.
Genç kız otogarda akıl almaz bir olay yaşadı! 18 yaşındaki E.K., 16 Kasım günü 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'na gitti. Otobüslerde çalışmak için iş aramaya başlayan genç kız, otogarda yaşantısını sürdüren 30 yaşındaki Sedat S. ile karşılaştı.