istismar

Yakışıklı oyuncu hakkında skandal iddia!
Yakışıklı oyuncu hakkında skandal iddia! Charlyne Yi, Nisan ayının cinsel saldırılar konusunda farkındalık yaratma için özel bir anlamı olduğunu hatırlatarak James Franco ile yaşadığı tatsız anıyı paylaştı.
Genç kadının bitmeyen kabusu!
Genç kadının bitmeyen kabusu! Prof. Dr. Hasan Bilgili’nin veteriner Ç.B.’ye tecavüz ettiği suçlamasıyla yargılandığı dava iki yıldır sürüyor. Şikayetçi Ç.B. “Bu adamların serbestçe dolaşması beni çok kaygılandırıyor, ellerinden zor kurtuldum” dedi.
Moda devi Gucci’yi sarsan taciz skandalı!
Moda devi Gucci’yi sarsan taciz skandalı! Moda devi Gucci’yi sarsan taciz skandalı İngiltere’ye sıçradı. Polis, üvey babası Joseph Ruffalo tarafından yıllarca taciz edildiğini söyleyen Gucci vârisi Alexandra Zarini’nin iddiasını soruşturuyor.
Yağmur Sarnıç'tan konuşulacak açıklamalar
Yağmur Sarnıç'tan konuşulacak açıklamalar Emre Aşık'ın eski eşi Yağmur Sarnıç, konuk olduğu yayında evde yaşandığını iddia ettiği taciz olayı hakkında konuştu.
Sharon Stone sarsıcı gerçeği itiraf etti
Sharon Stone sarsıcı gerçeği itiraf etti Beyazperdenin ünlü oyuncusu Sharon Stone, çocuk yaşlarında başına gelen korkunç bir olayı anlattı.
Tecavüzle suçlanan aktör zor günler geçiriyor
Tecavüzle suçlanan aktör zor günler geçiriyor Taciz ve saldırı suçlamaları ile kariyerinde düşüşe geçen ünlü Amerikalı oyuncu Armie Hammer, taciz suçlamaları yüzünden yer alacağı projelerden ayrılmak zorunda kalmıştı. Menajerlik şirketiyle de yollarını ayıran Hammer'a bir darbe daha geldi.
Zerrin Özer'den 'Güner Ümit' açıklaması
Zerrin Özer'den 'Güner Ümit' açıklaması Geçtiğimiz günlerde 'tecavüz' itirafıyla çok konuşulan Zerrin Özer, isim karışıklığıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı.