istismar

17 yaşındaki kıza sarkıntılık yapan taksiciye hapis İstanbul Anadolu 63. Asliye Ceza Mahkemesi tüm taksicileri ve kamu için ulaşım hizmeti veren sürücüleri ilgilendiren emsal bir karara imza attı.
İnternetten çağırdığı tesisatçıdan mimar kadına iğrenç taciz İstanbul Gaziosmanpaşa'da 29 yaşındaki genç kadın mimar D.C., internet üzerinden çağırdığı tesisatçı tarafından evinde taciz edildi.
AKP’li üye hakkında tüyler ürperten istismar iddiası 28 yaşındaki zihinsel engelli bir genç AKP’li Belediye Meclis üyesi Ali E.’nin yaklaşık 3 yıl kadar önce kendisini Aslankah olarak bilinen bölgeye götürerek cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.
Nefise Dolapçı cinayetinde kahreden gerçekler İstanbul'da, gürültü yaptığı gerekçesiyle kendisini uyaran 53 yaşındaki apartman görevlisi Nefise Dolapçı'yı öldüren 30 yaşındaki fitness eğitmeni İbrahim Yener'in, kadını öldürmeden önce cinsel saldırıda bulunduğu ortaya çıktı.
Mısır'dan okumak için geldi, kabusu yaşadı! Mısır'dan İstanbul'a eğitim görmek için gelen genç kadın, eğitim merkezinde tanıştığı arkadaşının istismar ve gaspına maruz kaldı.
Tacizle suçlanan antrenör mahkeme günü intihar etti! ABD Kadın Jimnastik Milli Takımı'nın kızlarına fiziksel ve cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla hakkında 24 suç duyurusunda bulunulan ABD’li jimnastik koçu John Geddert mahkemeye çıkarılacağı gün intihar etti.
Yılların oyuncusu hakkında mide bulandıran iddia! Dünyaca ünlü oyuncu Gerard Depardieu bir kez daha cinsel taciz iddialarıyla karşı karşıya. Depardieu, 2018'de evinde 20'li yaşlarındaki bir kadın oyuncuya tecavüz etmekle suçlanıyor.