İtalya

Burcu Esmersoy genç aşkıyla İtalya'nın keyfini sürüyor
Burcu Esmersoy genç aşkıyla İtalya'nın keyfini sürüyor Sevgilisi Nazım Akmandil ile bir süredir İtalya'da tatilde olan Burcu Esmersoy, paylaşımlarıyla nefes kesiyor.
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu sonunda evlendi
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu sonunda evlendi 2014 yapımı “Kiraz Mevsimi” dizisinin setinde başlayan Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel’in büyük aşkı dün nikah masasına taşındı.
Şevval Şahin'den gizemli İtalya paylaşımları
Şevval Şahin'den gizemli İtalya paylaşımları Şevval Şahin, önceki gün yeni sevgilisi Murat Kazancıoğlu ile gittiği İtalya'dan yaptığı paylaşımla hem kafaları karıştırdı hem de sevgilisine mesaj verdi!
İtalya’nın turistik beldesinde bikiniyle dolaşmak yasaklandı
İtalya’nın turistik beldesinde bikiniyle dolaşmak yasaklandı İtalya'nın Sorrento beldesi bikiniyi yasakladı. Sorrento Belediye Başkanı Massimo Coppola, çıplak cildin yerel halkı rahatsız ettiğini söyledi. Polis memurlarının da insanların kurallara uymasını sağlamak için sokaklarda devriye gezeceği belirtildi.
Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil'in evliliği sekteye uğradı!
Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil'in evliliği sekteye uğradı! Sunucu Burcu Esmersoy'un düğününe büyük engel...
Papa: "Bir gün istifa edebilirim"
Papa: "Bir gün istifa edebilirim" Kanser olduğu iddiasını reddeden Papa, “Doktorlarım bu konuda bana bir şey söylemedi” diye espri yaptı.
Şevval Şahin sürpriz aşkıyla objektiflere yansıdı
Şevval Şahin sürpriz aşkıyla objektiflere yansıdı Geçtiğimiz hafta karşılaştığı muhabirlere "4 aydır kimseyle ilişkim yok. Kalbim boş. Bir sürede böyle gitsin istiyorum" diyen ünlü manken Şevval Şahin'in kararı bir haftada değişti.