İzzet Yıldızhan


İzzet Yıldızhan hakaret ve tehditleri affetmedi
İzzet Yıldızhan hakaret ve tehditleri affetmedi Kızları hakkında yaptığı açıklamalar sonrasında eleştiri yağmuruna tutulan sanatçı İzzet Yıldızhan, kendisini eleştirenlere karşı hukuki yollara başvurdu.
İzzet Yıldızhan: "Hepiniz cezanızı çekeceksiniz"
İzzet Yıldızhan: "Hepiniz cezanızı çekeceksiniz" Sanatçı İzzet Yıldızhan'ın "Kızlarımın eş seçme şansı yok, ben seçmeyeceğim tabii ki! Flörte karşıyım. Bir kızla erkeğin aynı evde yaşamasına karşıyım" sözleri tepki çekmişti. Yıldızhan, sosyal medya hesabından kendisine gelen hakaretlerle ilgili hukuki süreci başlattığını duyurdu.
İzzet Yıldızhan: "Gençlik hata yapıyor, flört edilmemeli"
İzzet Yıldızhan: "Gençlik hata yapıyor, flört edilmemeli" TV8'de ekrana gelen magazin gündemine yön veren "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan sanatçı İzzet Yıldızhan’dan çok tartışılacak bir flört açıklaması geldi.
İzzet Yıldızhan: "Ben dört hafta dayanabilmiştim"
İzzet Yıldızhan: "Ben dört hafta dayanabilmiştim" Bülent Ersoy ile sunduğu "Benzemez Kimse Bize" isimli müzik programı iki haftada yayından kaldırılan Mustafa Keser, kapris yaptığını iddia ettiği ismi hedef alan açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz yıllarda Ersoy ile programı sadece dört hafta yayınlanan İzzet Yıldızhan, "Ben daha sabırlı çıktım" dedi.
İzzet Yıldızhan konserleri biter bitmez evlatlarına koştu
İzzet Yıldızhan konserleri biter bitmez evlatlarına koştu Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yoğun bir konser takvimini geri de bırakan usta sanatçı İzzet Yıldızhan, 10 gün süren konser maratonu sonrası soluğu evlatlarının yanında aldı.
İzzet Yıldızhan, oğullarının oteldeki işine son verdi
İzzet Yıldızhan, oğullarının oteldeki işine son verdi İzzet Yıldızhan, önceki akşam bir otelde sahne aldı. Oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe'ye İzmir'deki otelinde görev veren Yıldızhan, oğullarının işine son verdiğini açıkladı.
İzzet Yıldızhan'dan oğullarına İzmir'deki otelinde görev
İzzet Yıldızhan'dan oğullarına İzmir'deki otelinde görev Dokuz çocuk sahibi olan iş insanı ve sanatçı İzzet Yıldızhan'ın, yaz döneminde boş vakit geçirmemelerini istediği oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe'ye İzmir'deki otelinde görev verdiği ortaya çıktı.