İzzet Yıldızhan


İzzet Yıldızhan: "Ben dört hafta dayanabilmiştim" Bülent Ersoy ile sunduğu "Benzemez Kimse Bize" isimli müzik programı iki haftada yayından kaldırılan Mustafa Keser, kapris yaptığını iddia ettiği ismi hedef alan açıklamalar yaptı. Geçtiğimiz yıllarda Ersoy ile programı sadece dört hafta yayınlanan İzzet Yıldızhan, "Ben daha sabırlı çıktım" dedi.
İzzet Yıldızhan konserleri biter bitmez evlatlarına koştu Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere yoğun bir konser takvimini geri de bırakan usta sanatçı İzzet Yıldızhan, 10 gün süren konser maratonu sonrası soluğu evlatlarının yanında aldı.
İzzet Yıldızhan, oğullarının oteldeki işine son verdi İzzet Yıldızhan, önceki akşam bir otelde sahne aldı. Oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe'ye İzmir'deki otelinde görev veren Yıldızhan, oğullarının işine son verdiğini açıkladı.
İzzet Yıldızhan'dan oğullarına İzmir'deki otelinde görev Dokuz çocuk sahibi olan iş insanı ve sanatçı İzzet Yıldızhan'ın, yaz döneminde boş vakit geçirmemelerini istediği oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe'ye İzmir'deki otelinde görev verdiği ortaya çıktı.
İzzet Yıldızhan sahnede çay bardağını elinden düşürmüyor Pandemi yasaklarının hafifletilmesi ile konser maratonuna hız veren sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki akşam Bursa'da gerçekleşen bir düğünde sahne aldı.
İzzet Yıldızhan: "Allah ülkemizi her zaman korusun" Üç yıl önce ailesiyle İzmir’e yerleşen İzzet Yıldızhan, Zorlu’da görüntülendi.
İzzet Yıldızhan: "50 tane evim olsa kaç yazar?" Pandemi kısıtlamalarının son bulmasıyla birlikte konser programlarına hız veren sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki akşam Florya'daki bir otelde sahne aldı.