Joe Biden


Piyasaların gözü zirvede olacak! Piyasalar, bugün gerçekleştirilecek Erdoğan-Biden zirvesinden çıkacak kararları bekliyor. Washington-Ankara hattında ilişkilerin normalleşmesi piyasalarda tansiyonu düşürecek.
Biden’dan İsrail-Filistin açıklaması: 'Tanıyana kadar barış yok' ABD Başkanı Joe Biden, İsrail-Filistin arasındaki ateşkes sonrası konuştu. Biden, ateşkesin korunması için Netanyahu'dan söz aldığını söylerken, "Bölgede İsrail bağımsız bir devlet olarak tanınmadıkça barış olmayacak" dedi.
Uğur Şahin bu kez çok sert konuştu Pfizer ile birlikte Corona virüs aşısı geliştiren BioNTech'in kurucusu Uğur Şahin son dönemde gündeme gelen patent ve fikri mülkiyet konularına çok sert açıklama ile yanıt verdi. Şahin, "Gelişmiş ülkeler şunu anlamalı, bir kez yardım etmek işe yaramaz" dedi.
Dünya basını Erdoğan’ın Biden’a yanıtını yorumladı Cumartesi günü 1915 olaylarını "soykırım" olarak değerlendiren ABD Başkanı Biden'a pazartesi gecesi yanıt veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri uluslararası kamuoyunun gündemindeydi. Dünya basını, "Erdoğan sert çıkmaktan çekindi" ve "Erdoğan kendini frenledi" gibi başlıklar attı.
'1915 Olayları' metninde skandal İstanbul detayı ABD Başkanı Joe Biden, 1915 olaylarına ilişkin skandal bir açıklama yaparak 'soykırım' ifadesini kullandı. Konuya ilişkin Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada skandal bir detay ortaya çıktı.
Joe Biden 'soykırım' dedi, şimdi ne olacak? ABD’nin ünlü medya kuruluşlarından Bloomberg, ABD Başkanı Joe Biden’ın 1915 olaylarına “Ermeni soykırımı” demesinin ardından gözler olası yol haritasını gözler önüne serdi.
Kim Kardashian’dan skandal mesaj! 2007 yılında internete sızan skandal kaseti sayesinde meşhur olan ve ailesiyle birlikte yaşadıklarını "reality şov programlarında" gözler önüne seren vamp TV yıldızı Kim Kardashian skandal bir mesaj atarak Joe Biden'a teşekkür etti.