Joe Biden


Beyaz Saray’dan Erdoğan açıklaması: "Biden ile görüşecek"
Beyaz Saray’dan Erdoğan açıklaması: "Biden ile görüşecek" Bugün başlayacak NATO Liderler Zirvesi öncesinde Beyaz Saray'dan dikkat çekici bir açıklama geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yunanistan bundan sonra başının çaresine baksın"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yunanistan bundan sonra başının çaresine baksın" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan'la yaşanan gerilimle ilgili, "Yunanistan bundan sonra başının çaresine baksın" dedi.
Hızla yayılan 'Maymun Çiçeği' milyonları tedirgin ediyor
Hızla yayılan 'Maymun Çiçeği' milyonları tedirgin ediyor Maymun çiçeği virüsü giderek yayılırken Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), dün olağanüstü toplantı düzenledi.
Donald Trump, Putin'in hamlesini "Dahice" buldu
Donald Trump, Putin'in hamlesini "Dahice" buldu ABD başkanlığı koltuğunu geçen yıl Joe Biden'a teslim eden ABD'nin tek dönem görev yapan eski başkanı Donald Trump, Rusya'nın son hamleleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Trump'ın Putin'i övmesi ise tartışma yarattı.
Betty White'ın ölümü üzüntü yarattı
Betty White'ın ölümü üzüntü yarattı 80'li yıllarda Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesi bulunan "Altın Kızlar" dizisinin yıldızı Betty White, 100'üncü doğum gününe 17 gün kala hayatını kaybetti.
Biden: "Sağlığım izin verirse başkanlığa yeniden aday olurum"
Biden: "Sağlığım izin verirse başkanlığa yeniden aday olurum" ABD Başkanı, selefi Donald Trump’la yeniden yarışmak isteyeceğini, bunun aday olma ihtimalini güçlendireceğini söyledi.
ABD Başkanı Biden, yeni coronayla mücadele planını açıkladı
ABD Başkanı Biden, yeni coronayla mücadele planını açıkladı ABD Başkanı Joe Biden, Ulusal Sağlık Enstitüsü’nde yaptığı konuşmada corona virüsü salgınıyla mücadele için kış planını açıkladı.