Joe Biden


ABD'den 'Göçmen Anlaşması İddiası' ile ilgili flaş açıklama
ABD'den 'Göçmen Anlaşması İddiası' ile ilgili flaş açıklama ABD Dışişleri Bakanlığı, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden arasında göçmen anlaşması olduğuna dair iddiayı temelsiz olarak niteledi.
Joe Biden'ın oğlu ifşa oldu, ortalık karıştı!
Joe Biden'ın oğlu ifşa oldu, ortalık karıştı! ABD Başkanı Joe Biden'ın başı, oğlu Hunter'ın ortaya çıkan yeni görüntüleriyle epey bir ağrıyacağa benziyor.
ABD Başkanı Joe Biden'dan aşı hamlesi
ABD Başkanı Joe Biden'dan aşı hamlesi ABD Başkanı Joe Biden, Corona virüs varyantlarına karşı adeta savaş açtı. Tamamen aşılanan kişilere 100 Dolar teşvik verileceğini açıklayan Biden, Federal Hükümet çalışanlarına da aşı veya düzenli test ile maske şartı getirdi.
Facebook o hashtag'i engelledi!
Facebook o hashtag'i engelledi! Facebook, #VaccinesKill (aşı öldürür) hashtag'ini engellemek için harekete geçti. Biden hükümeti ile pandemi döneminde ters düşen sosyal medya platformu, iki yılın sonunda aşılarla ilgili yanlış bilgi yayan etiketi kaldırma kararı aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındaki isim kim çıktı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındaki isim kim çıktı? Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden'ın göreve gelmesinin ardından ile yüz yüze toplantısını Brüksel'de gerçekleştirdi...
Erdoğan - Biden zirvesinde kritik detay ve kararlar
Erdoğan - Biden zirvesinde kritik detay ve kararlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden'ın dünya kamuoyunun da merakla beklediği kritik görüşmesi, Brüksel'deki NATO Zirvesi'nin ardından dün gerçekleşti.
Piyasaların gözü zirvede olacak!
Piyasaların gözü zirvede olacak! Piyasalar, bugün gerçekleştirilecek Erdoğan-Biden zirvesinden çıkacak kararları bekliyor. Washington-Ankara hattında ilişkilerin normalleşmesi piyasalarda tansiyonu düşürecek.