Joe Biden


ABD Başkanı Biden, yeni coronayla mücadele planını açıkladı
ABD Başkanı Biden, yeni coronayla mücadele planını açıkladı ABD Başkanı Joe Biden, Ulusal Sağlık Enstitüsü’nde yaptığı konuşmada corona virüsü salgınıyla mücadele için kış planını açıkladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Putin’den farklı beklentilerim var"
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Putin’den farklı beklentilerim var" Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sayın Putin'den beklentilerim çok farklı. Suriye'de rejim, ülkemizin güneyinde adeta bir tehdit oluşturuyor. Burada bir dost ülke olarak da Sayın Putin'den, Rusya'dan bir dayanışma gereği olarak farklı yaklaşımlar bekliyorum" diye konuştu.
Amca ve oğul Biden'a yönelik ağır suçlamalar
Amca ve oğul Biden'a yönelik ağır suçlamalar Yeni çıkan bir kitapta, ABD Başkanı Joe Biden’ın kardeşi Jim ve oğlu Hunter’ın siyasi nüfuzlarından faydalanarak şirket almaya çalıştıkları iddiasında bulunuluyor.
Biden ailesinin köleleri varmış
Biden ailesinin köleleri varmış ABD Başkanı Joe Biden ve ailesi hakkında yazılan bir kitap, Biden’ın atalarından birinin iki köle, bir diğerinin ise 14 yaşında bir çocuk köleye sahip olduğunu öne sürdü.
FBI, 11 Eylül ile ilgili gizli belgeleri yayınladı
FBI, 11 Eylül ile ilgili gizli belgeleri yayınladı ABD Başkanı Joe Biden'ın talimatıyla 11 Eylül ile ilgili 'çok gizli belgeler' 20'inci yıldönümünde halkla paylaşıldı.
ABD'den 'Göçmen Anlaşması İddiası' ile ilgili flaş açıklama
ABD'den 'Göçmen Anlaşması İddiası' ile ilgili flaş açıklama ABD Dışişleri Bakanlığı, Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden arasında göçmen anlaşması olduğuna dair iddiayı temelsiz olarak niteledi.
Joe Biden'ın oğlu ifşa oldu, ortalık karıştı!
Joe Biden'ın oğlu ifşa oldu, ortalık karıştı! ABD Başkanı Joe Biden'ın başı, oğlu Hunter'ın ortaya çıkan yeni görüntüleriyle epey bir ağrıyacağa benziyor.