Joe Biden


Joe Biden 'soykırım' dedi, şimdi ne olacak? ABD’nin ünlü medya kuruluşlarından Bloomberg, ABD Başkanı Joe Biden’ın 1915 olaylarına “Ermeni soykırımı” demesinin ardından gözler olası yol haritasını gözler önüne serdi.
Kim Kardashian’dan skandal mesaj! 2007 yılında internete sızan skandal kaseti sayesinde meşhur olan ve ailesiyle birlikte yaşadıklarını "reality şov programlarında" gözler önüne seren vamp TV yıldızı Kim Kardashian skandal bir mesaj atarak Joe Biden'a teşekkür etti.
ABD Başkanı Joe Biden 1915 olayları için 'soykırım' ifadesini kullandı ABD Başkanı Joe Biden, 1915 olayları için 'soykırım' ifadesini kullandı. Biden'ın açıklamasına ilk tepki Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'ndan geldi. Çavuşoğlu, "Tek dayanağı popülizm olan bu açıklamayı tümüyle reddediyoruz" dedi.
Joe Biden'dan ipleri koparan karar! Göreve gelmeden önce "Sözde Ermeni soykırımını tanıyacağım" diyen ABD Başkanı Joe Biden'ın Cumartesi günü bu sözünü tutacağı açıklandı. Wall Street Journal ve New York Times gazetelerine konuşan kaynaklar, Biden'ın açıklamayı cumartesi günü yapacağını dile getirdi.
Joe Biden’dan kritik aşı kararı Daha önceki açıklamalarında Mayıs ayının başına kadar bütün ABD vatandaşlarının aşı olma hakkı kazanacağını söyleyen Başkan Joe Biden, bu tarihi 12 gün öne çekerek 19 Nisan olarak açıkladı.
Jill Biden'ın kıyafetlerine ağır eleştiri ABD’de Kasım ayındaki seçimleri kazanarak göreve gelen Başkan Joe Biden ve eşi Jill Biden, önceki Başkan Donald Trump ve eşi Melania Trump’la pek çok konuda kıyaslanıyor.
Joe Biden'ın oğlundan sarsıcı itiraf Şimdiye kadar hep iddia olarak kalan, hiçbir şekilde kabul edilmeyen ABD Başkanı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden, ölen ağabeyinin eşiyle ilişkisini ilk kez kendi açıklamalarıyla doğruladı.