Joe Biden

Putin: "Biden'ı kutladık çünkü..." Rusya lideri Vladimir Putin, ABD’nin seçilmiş Başkanı olarak açıklanan Joe Biden’ı kutlamamış olmalarının gizli bir nedeni olmadığını söyledi.
Herkesin gözü Ashley Biden'ın üzerinde ABD, Başkan Donald Trump'ın kızından sonra yeni Başkan Joe Biden'ın kızını spot ışıkları altında görmeye hazırlanıyor. Biden’ın ikinci eşinden olan 39 yaşındaki kızı Ashley Biden'ın da siyaset sahnesinde güçlü bir şekilde yer alacağı belirtiliyor.
Donald Trump sonunda mağlubiyeti kabul etti! ABD Başkanı Trump, Biden’ın seçimi kazandığını ilk kez kabul etti. Biden’ın ismini anmayan Trump, “O, seçim hileli olduğu için kazandı” ifadesini kullandı.
Başkan olur olmaz skandal patladı! Dünyanın kilitlendiği 3 Kasım'daki ABD Seçimleri'nin resmi olmayan sonuçları açıklandı. Buna göre Demokrat aday Joe Biden, ABD'nin yeni başkanı olmaya hak kazandı. Ancak seçimlerin üzerinden neredeyse 10 gün geçmesine rağmen hem Trump hem de Biden cephesinden haberler gelmeye devam ediyor.
Türk-Amerikan ilişkileri nasıl şekillenecek? ABD’de başkanlık seçimlerinde sonuçların netleşmesinin ardından Joe Biden döneminde Türk-Amerikan ilişkilerinin nasıl şekilleneceği tartışılıyor.
ABD’nin yeni başkanı Biden ilk icraatını açıkladı Nefeslerin tutulduğu ABD'deki başkanlık yarışını zaferle tamamlayan Demokratlar'ın adayı Joe Biden, TSİ sabaha karşı bir konuşma yaptı. Halka seslenen Biden, birlik vurgusu yaparken pazartesi günü gerçekleştireceği ilk icraatı da resmen duyurdu.
ABD'de yeni başkan Joe Biden! ABD'de 59. başkanlık seçimlerini Demokrat aday Joe Biden'ın kazandığı bildirildi.