Joe Biden

Joe Biden 'normale dönüş' için tarih verdi
Joe Biden 'normale dönüş' için tarih verdi ABD Başkanı Joe Biden aşılama ve normale dönüşle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Mayıs ayında ülkesindeki tüm yetişkinler için yeterli aşı olacağını söyleyen Biden, hayatın normale dönmesi için ise önümüzdeki yıl bu zamanları işaret etti.
Prens Selman’a neden yaptırım gelmedi?
Prens Selman’a neden yaptırım gelmedi? Biden yönetiminin, Kaşıkçı cinayetine ilişkin rapora rağmen, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’a yaptırım uygulamaması ülkede tepki çekti. Bununla birlikte Biden’ın özellikle silah satışı konusunda adım atması bekleniyor
Chrissy Teigen istedi, Joe Biden takibi bıraktı
Chrissy Teigen istedi, Joe Biden takibi bıraktı ABD Başkanı Joe Biden'ın Twitter'da POTUS adlı hesabından takip ettiği tek ünlü olan model Chrissy Teigen, Biden'dan kendisini takibi bırakmasını istedi.
Joe Biden, Prens Selman’ın ipini çekti!
Joe Biden, Prens Selman’ın ipini çekti! ABD’de 3 Kasım’daki seçimlerde Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump’ı geride bırakarak zafer kazanan Joe Biden, 20 Ocak’ta görevi devraldıktan sonra radikal adımlar atmaya devam ediyor.
Gülşen arkadaşı Edis'i nasıl harcadı?
Gülşen arkadaşı Edis'i nasıl harcadı? ABD’nin 46. Başkanı Joe Biden’ın yemin töreninde yün eldivenleri ve maskesiyle bir sandalyede oturuşu gündem olan Vermont Senatörü Bernie Sanders, tüm dünyada akım haline geldi.
Joe Biden, Twitter’da sadece o ünlüyü takibe aldı!
Joe Biden, Twitter’da sadece o ünlüyü takibe aldı! 46. ABD Başkanı olarak Twitter'da POTUS adlı resmi hesabı kullanmaya başlayan Joe Biden'ın takip ettiği 12 kişinin arasındaki tek ünlü, model ve sunucu Chrissy Teigen oldu.
Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu!
Biden ve Harris'in yemin törenine Simpsonlar damga vurdu! ABD'de yayınlanan ve bazı gelişmeleri çok önceden tahmin etmesiyle bilinen The Simpsons çizgi dizisinin ABD Başkanlık seçimlerindeki kıyafetleri de bildiği iddia edildi.