Johnny Depp


Johnny Depp İstanbul'a geliyor
Johnny Depp İstanbul'a geliyor Johnny Depp, Amber Heard'le olaylı davalarının sonuçlanmasının ardından İstanbul'a geliyor.
Olaylı davayı kaybeden Amber Heard evini satmak zorunda kaldı
Olaylı davayı kaybeden Amber Heard evini satmak zorunda kaldı Eski kocası Johnny Depp ile tüm dünyanın takip ettiği skandal bir davanın konusu olan Amber Heard, Kaliforniya'daki evini sattı.
Johnny Depp tam 3.6 milyon dolar kazandı!
Johnny Depp tam 3.6 milyon dolar kazandı! ABD'li oyuncu Johnny Depp kendi çizdiği portrelerden oluşan resim koleksiyonunu satışa sundu. 780 parçalık Johnny Depp koleksiyonu, 3.6 milyon dolara satıldı.
Kate Moss'tan yıllar sonra olay yaratan itiraf
Kate Moss'tan yıllar sonra olay yaratan itiraf Bir dönemin ünlü mankeni Kate Moss, kariyeri ve özel hayatı ile ilgili yaptığı birbirinden samimi itiraflarla magazin gündemine bomba gibi düştü.
Amber Heard yenilgiyi kabullenemedi
Amber Heard yenilgiyi kabullenemedi Johnny Depp ile olan davası uzun süre boyunca dünya basınında büyük yankı uyandıran ve sonunda davayı kaybeden Amber Heard tazminat kararını bir türlü kabullenemedi.
Johnny Depp’ten Amber Heard’e şarkılı gönderme
Johnny Depp’ten Amber Heard’e şarkılı gönderme Geçtiğimiz aylarda haftalarca süren iftira davasıyla gündeme gelen Amber Heard ve Johnny Depp arasındaki sular henüz durulmuş değil.
Johnny Depp’in yeni projesi belli oldu!
Johnny Depp’in yeni projesi belli oldu! Johnny Depp, eski eşi Amber Heard ile girdiği hukuî mücadeleden sonra ilk defa bir filmde başrolde yer alacak.