Kadın / Bakım

Bitmeyen nostalji oyalara işlendi
Bitmeyen nostalji oyalara işlendi Bursa’da açılan iğne oyası kurslarında ‘Zeki Müren Dudağı’, ‘Türkan Şoray Kirpiği’ gibi yeni isimlerin koyulduğu motifleri öğrenen kadınlar aile bütçesine katkı sağlıyor.
Miyom kiloyla büyüyor
Miyom kiloyla büyüyor Hamile kalmayı zorlaştıran miyom, fazla kilolu kadınlarda daha sık görülüyor. Uzmanlar, doğru beslenmenin önemine dikkat çekiyor.
6 adımda sağlıklı ışıltıyı yakala
6 adımda sağlıklı ışıltıyı yakala Her zamankinden daha güzel ve sağlıklı bir cilde sahip olmak hiç bu kadar pratik ve “doğal” olmamıştı! Bugün cildinizde harikalar yaratmaya ne dersiniz?
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!
8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun! Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk kadınlar için şu cümleyi söylemiştir: "Şuna kani olmak lazımdır ki, dünya üzerinde gördüğümüz her şey kadının eseridir..."
Liposuction ile ilgili merak edilenler
Liposuction ile ilgili merak edilenler Memorial Kayseri Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Mehmet Severcan, vücut şekillendirme yöntemlerinden biri olan liposuction hakkında bilgi verdi.
Göz çevresi estetiği ile gençleşin
Göz çevresi estetiği ile gençleşin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran, yeni bir insanla karşılaşıldığında sıklıkla ilk odaklandığımız yerin gözler olduğunu belirtti.
Evde yapabileceğiniz basit tarifler
Evde yapabileceğiniz basit tarifler Biz kadınların en güçlü silahı saçlarımız ve cildimiz. Sizlere evde yapabileceğiniz tarifler paylaşmak istedim. Güzelliğinizi doğanın sihirli ellerine bırakmaya ne dersiniz?