Kadın / Bakım

Maydanozla cildinizi güzelleştirin
Maydanozla cildinizi güzelleştirin Maydanoz, A, B, C, K vitaminleri ve demir, potasyum mineralleri içeren bir beslenme merkezidir. C vitamini ve antioksidanlardan bol miktarda bulunan maydanoz, güçlü kollajen üreten cilt aydınlatma özelliklerine sahiptir.
Anne adaylarına ‘tatlı’ uyarı!
Anne adaylarına ‘tatlı’ uyarı! İnsülinin eksikliği veya etkisizliği sonucu ortaya çıkan bir rahatsızlık olan diyabet, bebek sahibi olmak isteyen ailelerde birtakım sıkıntılara neden oluyor.
Gebelikte aşırı kusmaya dikkat!..
Gebelikte aşırı kusmaya dikkat!.. Gebelik sürecinde normal karşılanan bulantı ve kusma başka hastalıkların habercisi olabiliyor...
Güçlü saçların sırrı bu formüllerde gizli!
Güçlü saçların sırrı bu formüllerde gizli! Her kadın; canlı, parlak ve güçlü saçların hayalini kuruyor. Bunun yolu kozmetik ürünlerinden değil bitkisel yağlardan geçiyor...
Meyan kökü ile güzelleşin!
Meyan kökü ile güzelleşin! Eski çağlardan beri kullanılan meyan kökü pek çok sağlık sorununa şifa olarak kullanılıyor.
Burun estetiğinde bu detay önemli!
Burun estetiğinde bu detay önemli! Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Bahadır Baykal, “Türkiye’de en çok yapılan estetik ameliyatlar listesinde birinci sırada burun estetiği geliyor. Fakat burun ameliyatlarında çok önemli bir detay var” dedi.
Hayalinden vazgeçmedi, 38 kiloyla anne oldu!
Hayalinden vazgeçmedi, 38 kiloyla anne oldu! Kronik akciğer hastası Nihal Karaoğlu, ilkokula giden bir çocuğun kilosuna sahipti. Doktorlar “Hamileliği önermiyoruz” dese de pes etmedi, hayaline kavuştu.