kadına şiddet


Sırp model Tanja Dukic'in zafer sevinci
Sırp model Tanja Dukic'in zafer sevinci Ortaköy'de birlikte yaşadığı eski sevgilisi Sırp model Tanja Dukic'i eve kilitleyerek 8 saat boyunca darp ettiği iddia edilen organizatör ve yönetmen Çağrı Reşat Mehmet Tortop'un cezası belli oldu.
Fatoş Altınbaş'tan olay iddia: "Ölümle tehdit edildim"
Fatoş Altınbaş'tan olay iddia: "Ölümle tehdit edildim" Aşk hayatıyla magazin gündeminde yer alan Emir Sarıgül'ün eski eşi Fatoş Altınbaş olay iddialarda bulundu. İddialara göre Altınbaş eski eşi tarafından ölümle tehdit edildi.
Rubato grubunun solistinin yargılandığı davada gelişme
Rubato grubunun solistinin yargılandığı davada gelişme Evlenme aşamasında olduğu kız arkadaşına şiddet, cinsel saldırı gibi suçlarla magazin gündemine bomba gibi düşen Rubato grubunun solisti Özer Arkun'un 40 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle yargılandığı davada önemli bir gelişme yaşandı.
Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşinin eşi o saldırıyı nasıl anlattı?
Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşinin eşi o saldırıyı nasıl anlattı? Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir’in baltayla kapısını kırdığı eşi Seval Bazencir’in olayla ilgili verdiği ifade ortaya çıktı.
Mahsun Kırmızıgül'ün yengesi KADES sayesinde kurtuldu!
Mahsun Kırmızıgül'ün yengesi KADES sayesinde kurtuldu! Yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşi Yusuf Bazencir, 5 yıl önce evlendiği eşi Seval Bazencir'le tartışınca eline geçirdiği baltayla evinin kapısını kırarak içeri girmeye çalıştı.
Farah Zeynep Abdullah: "Şiddeti hiç bu kadar yakından tanımamıştım"
Farah Zeynep Abdullah: "Şiddeti hiç bu kadar yakından tanımamıştım" Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, başrolünde yer aldığı 'Bergen' filmi için Box Office Türkiye'nin sorularını yanıtladı.
Fatoş Altınbaş: "Eski eşimin şiddetine maruz kaldım"
Fatoş Altınbaş: "Eski eşimin şiddetine maruz kaldım" Fırtınalı aşk hayatıyla gündem olan Emir Sarıgül hakkında eski eşinden olay bir iddia geldi. Eski eş Fatoş Altınbaş "Eski eşimin şiddetine maruz kaldım" dedi.