kadına şiddet


Semiyan Midyat: "Tolga Karel de kim?" Sermiyan Midyat önceki gün Cihangir’deki bir bakkaldan pide alırken görüntülendi.
Eda Demirci - İsmail Küçükkaya davası sürüyor İsmail Küçükkaya ile şiddet uyguladığı iddia edilen eski eşi Eda Demirci’nin karşılıklı açtıkları davanın ikinci duruşması yapıldı.
Özcan Deniz'in Feyza Aktan'a şiddet görüntüleri olay yarattı! Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 2018’de evlenip 15 ay sonra boşanmıştı. Kuzey adında bir oğulları bulunan çift geçen yıl kısa bir dönem için barışmıştı. Ocak ayında Feyza Aktan, şiddete uğradığı gerekçesiyle savcılığa başvurup eşi ve abisi hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı.
İçişleri Bakanlığı: "Mart ayında 29 kadın yaşamını yitirdi" İçişleri Bakanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "2021 Mart ayında 29 kadın yaşamını yitirdi" dedi.
Bahar Candan darp olayından sonra ilk kez konuştu Uludağ'da darp edilen Bahar Candan, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı.
Hayali hemşire olmaktı, öldürüldü! İzmir'de birlikte yaşadığı 24 yaşındaki Anıl Yolum tarafından öldürülen 5 aylık hamile olan 17 yaşındaki Sezen Ünlü’nün babası Serdar Ünlü, “Kızımın en büyük hayali hemşire olmaktı” dedi.
Zeynep Beşerler'den Ozan Güven'e tam destek! ‘Kadına şiddet’ davasıyla gündemde olan Ozan Güven’e ünlü kadın oyuncudan destek geldi! Bir çocuk annesi Zeynep Beşerler, birçok meslektaşının aksine Ozan Güven'in arkasında duruyor…