kadına şiddet


Ozan Güven - Deniz Bulutsuz davasında son dakika gelişmesi
Ozan Güven - Deniz Bulutsuz davasında son dakika gelişmesi Beraberlikleri şiddet iddiasıyla biten Deniz Bulutsuz ve Ozan Güven'in birbirlerinden karşılıklı şikayetçi oldukları davada, Deniz Bulutsuz'un gördüğü psikolojik şiddet ve yüzünde iz kalıp kalmadığına ilişkin Adli Tıp Kurumu'ndan rapor bekleniyor.
Ünlü kozmetik şirketinin kurucu ortağı hakkında olay iddialar
Ünlü kozmetik şirketinin kurucu ortağı hakkında olay iddialar Ünlü bir kozmetik şirketinin kurucu ortağı Mehmet Ö.'nün kendisine şiddet uygulayarak odaya kilitlediğini ve farklı kadınlarla aldattığını iddia eden 2 yıllık eşi Esra Ö. boşanma davası açtı.
Talihsiz Sinem hastane yolunda can verdi
Talihsiz Sinem hastane yolunda can verdi Antalya'da, kocası Ufuk Albeni (40) tarafından sopa ve yumrukla darp edilen Sinem Albeni (38), ambulansla hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi.
Boşandığı eşine saldıran adam silikonlarını patlattı!
Boşandığı eşine saldıran adam silikonlarını patlattı! Evli olduğu dönemde eşinin göğüslerine silikon taktıran Dursun K., boşandığı eşinin silikonlarını delici bir cisimle patlattı. Tutuklanan Dursun K., eski eşinin kendisini “Senin yaptırdığın göğüslere başkası dokunuyor” diyerek tahrik ettiğini öne sürdü.
Ozan Güven'in yeni duruşması 20 Haziran'da görülecek
Ozan Güven'in yeni duruşması 20 Haziran'da görülecek Ozan Güven eski sevgilisi Deniz Bulutsuz‘un açtığı şiddet davası nedeniyle kariyerine ara vermiş ve dava sonuçlanana kadar da setlere çıkmama kararı almıştı. Bir yıl sonra tiyatro sahnesine geri dönen Ozan Güven’in şiddet davası temmuz ayında 3. yılına giriyor.
Defne Samyeli'ne kızı Derin soruldu! Şikayetçi oldu mu?
Defne Samyeli'ne kızı Derin soruldu! Şikayetçi oldu mu? Defne Samyeli'nin Eren Talu ile evliliğinden olan küçük kızı 19 yaşındaki Derin Talu bir süredir Emircan Şahin'le birlikteydi. İki sevgili arasında birkaç hafta önce büyük bir kavga yaşanmıştı. O kavga sırasında da Derin, sevgilisi tarafından darp edilmişti.
İlişki isteğine ret cevabı veren sevgilisini darp etti
İlişki isteğine ret cevabı veren sevgilisini darp etti Zonguldak'ta ilişkide bulunmayı reddedince sevgilisi M.A.'nın (24) şiddetine uğrayan üniversite öğrencisi A.A. (19), darp raporu alıp, şikayetçi oldu. Uzaklaştırma kararı verilen M.A., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.