kadına şiddet


Deniz Bulutsuz - Ozan Güven davasında flaş gelişme Oyuncu Ozan Güven ile eski sevgilisi Deniz Bulutsuz arasındaki karşılıklı şiddet davasının görülmesine devam edildi.
Sokakta darp edip 'Pişmanım' diyen eşe indirimli onama Boşanmak isteyen eşini sokakta darp edip, tetik çeken Erol Elbasan 11 yıl hapisle yargılandı. “Pişmanım” dedi, “iyi halden” indirim aldı; ‘500 metre yaklaşmama’ cezası verildi.
Kadına şiddet bu kez hakimden geldi! Kadına yönelik aile içi şiddet kültürel, dini, toplumsal, coğrafi ve ekonomik sınır tanımayan bir hak ihlali olarak varlığını tüm dünyada sürdürmeye devam ediyor.
EMİR SARIGÜL BUKET AYDIN'I KADINLAR TUVALETİNDE DARP MI ETTİ? Emir Sarıgül aşk yaşadığı Buket Aydın'ı Akmerkez'de darp mı etti? İşte o gün Akmerkez'de yaşananlar!
Mert Çiller’in 10 yıla kadar hapsi isteniyor Eski başbakanlardan Tansu Çiller’in oğlu Mert Çiller’in iki çocuğunun annesi Zeynep Çiller’e ve kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla bir yılı aşkın süredir devam eden soruşturma tamamlandı.
Deniz Bulutsuz'a şiddet iddiası Ozan Güven'in hayatını alt üst etti! Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle oyuncu Ozan Güven'in 3 yıl 8 aydan 13 yıl 6 aya kadar hapisle yargılanması talep edilmiş ve dava açılmıştı.
İkiz çocuklarının annesini darp eden Jerome Boateng'e rekor ceza Münih Eyalet Mahkemesi, Bayern Münih ve Alman Milli Takımı’nın eski futbolcusu Jerome Boateng’i kasten adam yaralama ve hakaretten 1.8 milyon Euro para cezasına çarptırdı.