kadına şiddet


"Sadakatsiz" dizisinin Selçuk'u: "Kadına şiddete ayna oluyorum" Şevval Sam'ın kendisi gibi oyuncu olan yakışıklı oğlu Tarık Emir Tekin, rolü için “Böyle davranışı olan bir insan bunu izliyorsa, ona ayna olup, farkındalık yaratmak istiyorum” dedi.
Cem Dizdar ile ilgili infial yaratan iddia! Selin Barlas, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, TRT Spor'da yorumcu olan eski eşi Cem Dizdar'ın şiddetine maruz kaldığını iddia etti.
Sermiyan Midyat Cihangir'de arka kapıdan kaçtı! Kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Sevcan Yaşar'ı darp ettiği iddia edilen Sermiyan Midyat, görüntülendiği mekandan çıkarken gazetecilere yakalanmamak için arka kapıdan kaçtı.
Sermiyan Midyat'ın 8 yıla kadar hapsi isteniyor Birlikte yaşadığı ve kendisi gibi oyuncu olan kız arkadaşı Sevcan Yaşar'ı darbederek tehdit ve hakaretlerde bulunduğu iddia edilen oyuncu Sermiyan Midyat hakkında 3 ayrı suçtan 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
İzmir Karşıyaka'da tüyler ürperten olay! İzmir Karşıyaka’da Burak Kıncı, boşanma aşamasında olduğu eşini konuşmaya çağırdığı kebapçıda bıçaklayarak ağır yaraladı. Aycan Kıncı hayati tehlikeyi atlatamazken, cani koca "Beni aldattığı için saldırdım"’ diye ifade verdi.