kadına şiddet

Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım"
Ece Ronay'dan üzücü açıklama: "Akli dengemi kaybetmeye başladım" Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay 2,5 aylık hamileyken nişanlısı Mehmet Bilir’le evlenmiş ve kısa süre sonra da boşanmıştı. Ronay eski kocasından şiddet gördüğünü iddia ederek fotoğrafını paylaştı.
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı!
Şeyma Subaşı Meedo'dan şiddet mi görüyor? Sessiz kaldı! Şeyma Subaşı ve eşi Mohammed Alsaloussi hakkında boşanma iddiaları ortaya çıkmış, hatta Subaşı’nın Mısırlı eşinden şiddet gördüğü ileri sürülmüştü.
Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık için 24 saat aralıksız yüzdü
Kadına yönelik şiddete karşı farkındalık için 24 saat aralıksız yüzdü İstanbul Maltepe'de sporcu İrem Sönmez, kadına yönelik şiddete karşı farkındalık oluşturmak amacıyla 24 saat boyunca aralıksız yüzdü.
Hasan Kaçan'ın gelini 'Şiddet var' deyince ortalık karıştı!
Hasan Kaçan'ın gelini 'Şiddet var' deyince ortalık karıştı! "Muhteşem Yüzyıl", "Pis Yedili", "Alın Yazım" gibi dizilerde oynayan Ecem Karavus Kaçan, iki hafta önce bir paylaşımda bulunarak, eşi ve ailesinden 50 gündür şiddet gördüğünü açıkladı.
Ozan Güven'in gizemli buluşması! Yeni aşk mı?
Ozan Güven'in gizemli buluşması! Yeni aşk mı? Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında dava açılan Ozan Güven, o günden sonra ortalarda görünmez oldu.
Aslan Tekstil'de işler karıştı! İntikamcı babaya 'işe iade' davası!
Aslan Tekstil'de işler karıştı! İntikamcı babaya 'işe iade' davası! Aslan Tekstil'in sahibi İsmail Aslan, eşinden sonra kızıyla da davalık oldu.
Fenomen Youtuber Merve Veziroğlu'ndan üzüntüye boğan haber
Fenomen Youtuber Merve Veziroğlu'ndan üzüntüye boğan haber Yüksek mimar ve Youtuber Merve Veziroğlu Yıldırım, kocası Yunus Yıldırım'ın saldırısına uğradı.