Merve Taşkın'a sevgilisinden akıl almaz şiddet!

Eski sevgilisi tarafından uğradığı fiziksel şiddeti paylaşan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın "Burnumu yumrukluyor, karnıma tekmeler atıyordu" dedi. Taşkın şiddete dair görselleri de takipçileriyle paylaştı....

Merve Taşkın'a sevgilisinden akıl almaz şiddet!

Onlyfans adlı sosyal medya platformıunda yetişkinlere yönelik içerik üreten Merve Taşkın eski sevgilisinden gördüğü fiziksel şiddetidin izlerini paylaştı. 

Uğradığı şiddete dair detaylara da yere veren Taşkın "Tam bir yıl önce bugün, 10 aylık bir ilişkimin yaklaşık 7-8 ayında şiddet gördüğüm ve her geçen gün bu şiddetin arttığı bir ilişkiye başladım.

3 ay önce değil de neden şimdi paylaşıyorsun sorusuna cevabım ise o zaman güçlü bir ruh halim yoktu" diyen Taşkın şunları kaydetti: 

"Belki o zaman böyle yorumlar gelecekti: 'Sen şiddeti hak ediyorsun, iyi olmuş.' Ama o zaman bu cümleyi kaldıracak bir psikolojik dayanıklılığım yoktu.

"PAYLAŞMAKTAN HATTA KONUŞMAKTAN KAÇINDIM"

Paylaşmaktan kaçındım, fotoğraflarıma bakmaktan kaçındım, hatta konuşmaktan bile kaçındım.

Yaşadıklarımı içimde bastırdım ve sanki hiç olmamış gibi davrandım. Ama maalesef bastırılan duygular er geç ortaya çıkıyor.

Kendimi daha güçlü hissettiğim bir zamana kadar mümkün olduğunca bastırdım. Ta bugüne kadar.

İlk zamanlar şiddet daha hafif gibiydi ve belki de kabul edilebilirdi, ama sonra tehlikeli boyutlara ulaşmaya başladı.


Merve Taşkın'a sevgilisinden akıl almaz şiddet!


Bir şekilde bunun bana yapıldığını kabul ediyordum. Her seferinde affediyordum çünkü içimdeki sorunlu olduğumu ve bunların benim yüzümden olduğunu ve belki de bunu hak ettiğimi düşünüyordum. 

'O' da bana bunları hak ettiğimi hatta daha fazlasını hak ettiğimi söylüyordu. Benimki sevgiye muhtaçlık ve bağımlılıktı.

En ufak bir sevgi kırıntısına bile razıydım. Ama onunki sevgi olamazdı, çünkü sevdiğin bir insana şiddet uygulayamazsın. Özsaygımı fazlasıyla kaybettim.

Kendime bunların yapıldığını kabul ediyorsam kendimi ne kadar seviyor olabilirdim ki? Kendimi sevmezken bir başkası beni nasıl sevebilirdi?

Şiddet o kadar tehlikeli bir seviyeye gelmişti ki, şükrediyorum çünkü ölmedim ya da sakat kalmadım. Kafamı, kulağımı, burnumu yumrukluyor, karnıma tekme atıyordu.

Bazen ise beni öldürmekle ya da sakat bırakmakla tehdit ediyordu. Belki öfkeden tehdit ediyordu ama isteyerek bile olmasa da vururken yanlışlıkla ölebilirdim çünkü tehlikeli yerlerime fazlasıyla vuruyordu.

Parmaklarımda kalıcı bir hasar dışında bir şey kalmadı. Parmaklarımda bağlar neredeyse kopuyormuş gibi olmuş, eğer kopmuş olsalardı ameliyat olmam gerekebilirdi, ama şükürler olsun ki kopmadı ve doktor 1 yıl içinde iyileşeceğimi söyledi"

"HİÇ BİR ŞEY HERGÜN ŞİDDET GÖRMEKTEN DAHA KÖTÜ DEĞİLDİR"

"Ben bu yazıyı, aynı şeyi yaşayıp kapanan kadınlar için paylaşıyorum" diyen Merve Taşkın paylaşımına şunları da ekledi: 

"Yalnız değilsiniz, evet, belki zor olacak ama bir gün içinizde o bırakma gücünü bulup bıraktıktan sonra yavaş da olsa iyileşeceksiniz.

Hiçbir şey, her gün şiddet görmekten daha kötü olamaz. Bu yaşadığım travmanın acımın görünür olmasını istedim sadece.

Çünkü görünür olursa, ben de kaçamayacağım, yüzleşmek zorunda kalacağım.

Bu süreçte beni kurtarmaya çalışan ama ben istemediğim için kurtaramayan, ama her zaman benim eski hayatıma geri dönmemi bekleyen ve döndüğümde de bana destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Her şey benim seçimimdi ve seçimlerimin sonuçlarını yaşadım"