Batuhan Karadeniz - Aleyna Eroğlu kavgasında yeni gelişme

Sosyal medya fenomeni Aleyna Eroğlu, 2 yıl birlikte olduğu eski sevgilisi futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini iddia etmişti. Karadeniz'in çeşitli tarihlerde küfür içerikli tehdit mesajları attığı iddianamede yer aldı.

Batuhan Karadeniz - Aleyna Eroğlu kavgasında yeni gelişme

Sabah Gazetesi'nden Deniz Yusufoğlu'nun haberine göre Adli Tıp Kurumu'ndan alınan raporda, Eroğlu'nun basit tıbbi müdahale ile giderilecek şekilde yaralandığı belirtildi. Kamera kayıtları da delil olarak dosyada yer aldı.

Taraflar arasında uzlaşma sağlanamadı. Karadeniz hakkında zincirleme tehdit ve kadına karşı basit yaralama suçlarından 1 yıl 2 aydan 4,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Eski sevgilisi sosyal medya fenomeni Aleyna Eroğlu'na otelde şiddet uygulayan futbolcu Batuhan Karadeniz hakkında iddianame düzenlendi. Futbolcunun tehdit ve yaralama suçlamalarından 4,5 yıla kadar hapsi isteniyor

Fenomen Aleyna Eroğlu, sosyal medya hesabından videolar yayınlayarak 2 yıl birlikte olduğu eski sevgilisi futbolcu Batuhan Karadeniz tarafından darp edildiğini iddia etmişti.

Şikayetçi olan Eroğlu ifadesinde, Karadeniz'den yaklaşık 1 ay önce ayrıldığını belirterek "Kendisine sevgili olduğumuz dönemde parça parça 300 bin TL para verdim. Sonra paramı almak için ona ulaşmak istedim fakat ulaşamadım.

21 Mart'ta 04.00'te Batuhan sosyal medyadan canlı yayın açtı. Ben de bulunduğu otele paramı istemek için gittim'' demişti. Eroğlu, yaşadığı şiddeti "Kapıyı çaldım, açtı.

Açar açmaz tokat attı, boğazımı sıktı. Kapıyı kapatırken sağ kolumu kapıya sıkıştırdı" diyerek parasını alamadığını söylemişti. Şikâyet üzerine savcılık tarafından soruşturma başlatıldı.

Hazırlanan iddianamede, eski sevgili olan tarafların alacak verecek meselesi yüzünden önce telefon sonra yüz yüze tartıştıkları ve darp olayının yaşandığı belirtildi.

Batuhan Karadeniz'in çeşitli tarihlerde WhatsApp üzerinden sinkaflı küfürler ederek "Kahpe, o..." şeklinde kelimeler sarf ettiği anlatıldı. Küfür içerikli tehdit mesajları da iddianamede yer aldı.

KONUŞMAK İÇİN GİTTİ

İddianamede Adli Tıp Kurumu'ndan alınan darp raporu da yer aldı. Raporda Eroğlu'nun basit tıbbi müdahale ile giderilecek şekilde yaralandığı ifade edildi.

Dosyada kamera kayıtları da delil olarak yer aldı. Tarafların uzlaştırmaya yönlendirildiği fakat uzlaşmadıkları belirtilen iddianamede Karadeniz'e 'Zincirleme tehdit' ve 'Kadına karşı basit yaralama' suçlarından 1 yıl 2 aydan 4,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.