tehdit


Ece Erken: "Şafak'ın kardeşi beni tehdit ediyor"
Ece Erken: "Şafak'ın kardeşi beni tehdit ediyor" Ünlü sunucu Ece Erken, hayatını kaybeden eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ağabeyi Celal Mahmutyazıcıoğlu tarafından tehdit edildiğini açıkladı ve kendisine atılan mesajları sosyal medya üzerinden ifşa etti.
Okan Karacan'a şantajla tehdit!
Okan Karacan'a şantajla tehdit! Ünlü sunucu Okan Karacan kimliği belirsiz bir kişi tarafından tehdit edildi.
Nefise Karatay'a tehdit ve hakaretten dava açıldı
Nefise Karatay'a tehdit ve hakaretten dava açıldı Nefise Karatay, masaj yaptırırken, iş adamı Tolga Balta’nın odasına girip kendisine hakaret ettiğini iddia etmişti. Ancak odadaki masör, ünlü mankenin ‘Ben Nefise Karatay’ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz. Görürsünüz gününüzü” deyip küfür ettiğini öne sürdü.
Yeşilçam'ın güzel yıldızı hakkında şantaj ve tefecilik iddiası!
Yeşilçam'ın güzel yıldızı hakkında şantaj ve tefecilik iddiası! Yeşilçam'ın güzel ismi hakkında faiz karşılığında borç para vererek tefecilik yaptığı ve parayı verdiği bir kişinin eşine başka kadınlarla olan fotoğraflarını atmakla tehdit ettiği iddia edildi. Şikayet üzerine oyuncu hakkında soruşturma başlatıldı.
Mehmet Aslan Beyaz Magazin'i tehdit mi ettirdi?
Mehmet Aslan Beyaz Magazin'i tehdit mi ettirdi? Mehmet Aslan aşk hayatıyla ilgili söylentileri ekrana taşıyan "Beyaz Magazin"i tehdit mi ettirdi?
Can Tanrıyar’ın yeni hedefi iş insanları!
Can Tanrıyar’ın yeni hedefi iş insanları! Eski ortağıyla sıkıntılar yaşayıp kanalına haciz konan Uçankuş'un sahibi Can Tanrıyar, bu kez iş insanlarını hedef alarak tepki çekti.
CAN TANRIYAR'IN EŞİ TAMAR TANRIYAR HAKKINDAKİ GİZLİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI!
CAN TANRIYAR'IN EŞİ TAMAR TANRIYAR HAKKINDAKİ GİZLİ GERÇEK ORTAYA ÇIKTI! Magazin medyasının tanınmış isimlerinden Can Tanrıyar’ın yeni eşinin kendisinin belki de yüzlerce kez haber yaptığı türde bir skandala karıştığı ortaya çıktı. Can Tanrıyar ile evlenen Tamar Tanrıyar (Oner)’ın tehdit ve hakaretten ceza aldığı ortaya çıktı.