tehdit


Aleyna Tilki kapısına dayanan sapığın kaderini belirleyecek Aleyna Tilki’nin evinin kapısına kadar giden sapkın hayranıyla ilgili soruşturma, uzlaştırmaya gönderildi. Genç şarkıcı, uzlaşmak istemezse şüpheli 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer tehdit altında Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’i daha önce de tehdit eden Sinan Altıntaş, hakkında açılan iki dava sürerken yine ünlü çifti hedef aldı...
Savcı, Reynmen’in hapsini istedi Sunucu Bircan Bali'yi tehdit ettiği ve hakarette bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan şarkıcı Reynmen hakkında esasa ilişkin mütalaasını açıklayan duruşma savcısı 'tehdit' ve 'hakaret' suçlarından 2 yıl 10 aya kadar hapis cezası talep etti.
Mustafa Uslu Rus mafyasının hedefinde Mustafa Uslu, ‘Cep Herkülü’nün Bulgaristan’daki çekimleri sonrası anlaştığı Slvestar Lenenov tarafından parasını almadığı iddiasıyla Rus mafyasına havale edildi. Mafyanın yağmalamaya çalıştığı Uslu’nun ihbarı sonrası 5 şüpheli hakkında dava açıldı. Şüphelilerin 15’er yıla kadar hapsi isteniyor.
PEYZAJ PATRONİÇESİ SANEM ÖZPARPUCU'NUN 15 YAŞ KÜÇÜK EVLİ VE ÇOCUKLU YASAK AŞKI! Aralarında, sanatçı, sporcu, siyasetçi ve medya dünyasından birçok ünlü ismin mimari işlerini üstlenen Babil Peyzaj’ın Patroniçesi Sanem Özparpucu’nun (44) ismi, ilginç bir boşanma davasına konu oldu.
Ezgi Mola birlikte kamera karşısına geçtiği partnerinden şıkayetçi oldu! "Masumlar Apartmanı" dizisinin 'Safiye'si Ezgi Mola, birlikte kamera karşısına geçtiği ünlü isimden kendisini taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla şikâyetçi oldu.
"Pota'nın Perisi" Bahar Çağlar'ın taciz isyanı! Türkiye A Milli Kadın Basketbol takımı oyuncusu Bahar Çağlar ile avukat eşi Emin Ökten, 2017'den beri kendilerini rahatsız eden M.G.'den şikayetçi oldu.