tehdit


Türkücü Ferhat Güzel ve sevgilisinin darp davası düştü
Türkücü Ferhat Güzel ve sevgilisinin darp davası düştü Birbirlerini tehdit, yaralama ve hakaretle suçlayan türkücü Ferhat Güzel ile eski sevgilisi Nurten Aksoy'un açtıkları davalar düştü.
Can Tanrıyar bu kez baltayı taşa vurdu!
Can Tanrıyar bu kez baltayı taşa vurdu! Magazinci Can Tanrıyar'a büyük şok! Tanrıyar'ın borçlarına karşı haczedilen evleri satıldı...
Kubilay Aka'ya çıplak fotoğraflı tehdit!
Kubilay Aka'ya çıplak fotoğraflı tehdit! Magazin gündemi yine bir şantaj olayı ile sarsıldı. Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka ifşa korkusu ile şantajcılara 40 bin dolar kaptırdı.
Şeyda Aydın tehdit ve hakaretleri affetmedi!
Şeyda Aydın tehdit ve hakaretleri affetmedi! Fenomen ve oyuncu Şeyda Aydın, kendisine 1 aydır sosyal medya hesapları üzerinden hakaret ve tehditler savuran ve küfürler eden takipçisini affetmedi.
Rus hackerlar Bayraktar ailesini ve Baykar'ı tehdit etti
Rus hackerlar Bayraktar ailesini ve Baykar'ı tehdit etti Rusya’nın en büyük hacker grubu Killnet, Türk şirketi Baykar’a tehdit mesajı yayınladı.
Eski futbolcu Önder Deniz Kolgu'dan genç kadına tuzak!
Eski futbolcu Önder Deniz Kolgu'dan genç kadına tuzak! Genç kadının avukatı 4 kadının daha evlilik vaadiyle kandırılıp paralarının alındığını öğrendiğini belirtti.
Eski kocaya 'nafaka' dayağı!
Eski kocaya 'nafaka' dayağı! Kocaeli’nde Levent Kuvat’ı, 5 yıl önce ayrıldığı Esengül Dursun’un kardeşi dövdü. Kuvat “Nafakayı ödememe rağmen psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyor” diyerek eski eşinden şikâyetçi oldu.