tehdit


Savcılıktan Burhan Bayar'ın tehdit ettiği Zeynep Talu'ya koruma kararı
Savcılıktan Burhan Bayar'ın tehdit ettiği Zeynep Talu'ya koruma kararı İstanbul 1. Aile Mahkemesi, Burhan Bayar'ın "MSG’yi başınıza yıkacağız" ve "Annesin, seni ve yavrunu üzmek istemem" sözleriyle tehdit ettiği Zeynep Talu hakkında koruma kararı aldı.
SEVİM ALAN KAZANDI NİHAT DOĞAN İTİRAZ ETTİ
SEVİM ALAN KAZANDI NİHAT DOĞAN İTİRAZ ETTİ Bir dönem iş ortaklığı yapan Sevim Alan ve Nihat Doğan arasında sular bir türlü durulmuyor.
Ankara'da işçilere küfreden daire başkanının görevine son verildi
Ankara'da işçilere küfreden daire başkanının görevine son verildi Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Tatlısu, iddiaya göre belediye çalışanı olan bir kişiye önce telefonda, sonra da yüz yüze küfür ve tehditler savurdu. Tatlısı'nun o anları sosyal medyada büyük tepki çekti.
Avukattan eski eşine ölüm tehdidi
Avukattan eski eşine ölüm tehdidi İstanbul Barosu'na kayıtlı Avukat Fadıl A. (41), geçen yıl boşandığı eşi Avukat Ayşegül D.'yi (37) ölümle tehdit ettiği iddiasıyla davalık oldu.
Ressam Banu Öztürk'ten eski Survivor yarışmacısına ölüm tehdidi
Ressam Banu Öztürk'ten eski Survivor yarışmacısına ölüm tehdidi Sosyal medya fenomeni ve eski Survivor yarışmacısı Didem Ceran, ressam komşusu Banu Öztürk hakkında kendisini öldürmekle tehdit ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.
Hande Baladın'ı asit atmakla tehdit eden şahıs 5 yılla yargılanacak
Hande Baladın'ı asit atmakla tehdit eden şahıs 5 yılla yargılanacak Milli voleybolcu Hande Baladın'a "Yüzüne asit atacağım" şeklinde tehdit mesajları gönderdiği iddia edilen şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Şüpheli hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
Ev sahibinden "Evi boşalt, molotof atarım" tehdidi
Ev sahibinden "Evi boşalt, molotof atarım" tehdidi İstanbul Ataşehir’de oturduğu ev için yasal zam artışı isteyen kiracı Rıfat N., kendisini “Evi boşalt. Molotof atarım, yakarım. Sizi devlet mi koruyacak?” diyerek tehdit eden ev sahibi hakkında suç duyurusunda bulundu