tehdit

İşadamı Vedat Bahar'ın kızı ölüm korkusu taşıyor!
İşadamı Vedat Bahar'ın kızı ölüm korkusu taşıyor! İşadamı Vedat Bahar'ın kızı Defne Bahar, babasının kız arkadaşı Hilal K. hakkında, “Ölümle tehdit ediyor, sokağa çıkmaya korkuyorum” diyerek suç duyurusunda bulundu.
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi
Burak Deniz hakkında son dakika gelişmesi Yakışıklı oyuncu Burak Deniz, 15 Eylül’de Adana'da bir otelin bahçesinde daha önce tanışmadığı halde Nilperi Şahinkaya, heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ve arkadaşları Deniz Akıncı’nın masasına 3 kez gidip taşkınlık çıkarmıştı.
Türkücü Ferhat Güzel ve sevgilisinin darp davası düştü
Türkücü Ferhat Güzel ve sevgilisinin darp davası düştü Birbirlerini tehdit, yaralama ve hakaretle suçlayan türkücü Ferhat Güzel ile eski sevgilisi Nurten Aksoy'un açtıkları davalar düştü.
Can Tanrıyar bu kez baltayı taşa vurdu!
Can Tanrıyar bu kez baltayı taşa vurdu! Magazinci Can Tanrıyar'a büyük şok! Tanrıyar'ın borçlarına karşı haczedilen evleri satıldı...
Kubilay Aka'ya çıplak fotoğraflı tehdit!
Kubilay Aka'ya çıplak fotoğraflı tehdit! Magazin gündemi yine bir şantaj olayı ile sarsıldı. Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka ifşa korkusu ile şantajcılara 40 bin dolar kaptırdı.
Şeyda Aydın tehdit ve hakaretleri affetmedi!
Şeyda Aydın tehdit ve hakaretleri affetmedi! Fenomen ve oyuncu Şeyda Aydın, kendisine 1 aydır sosyal medya hesapları üzerinden hakaret ve tehditler savuran ve küfürler eden takipçisini affetmedi.
Rus hackerlar Bayraktar ailesini ve Baykar'ı tehdit etti
Rus hackerlar Bayraktar ailesini ve Baykar'ı tehdit etti Rusya’nın en büyük hacker grubu Killnet, Türk şirketi Baykar’a tehdit mesajı yayınladı.