tehdit

Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun yargılandığı davada yeni gelişme
Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun yargılandığı davada yeni gelişme İstanbul Beyoğlu'nda bir restoranda başlayan polis ve görevlilere karşı bıçaklı saldırı ve tehditle devam eden olayın baş faili olan oyuncu Ayşegül Çınar ve sevgilisi Furkan Çalıkoğlu’nun yargılandığı davada flaş bir gelişme yaşandı.
SOSYETİK MEHMET-MELİSA MUTLU'NUN HABERİNİ YAPAN GAZETECİYİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ!
SOSYETİK MEHMET-MELİSA MUTLU'NUN HABERİNİ YAPAN GAZETECİYİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİ! Sosyetik işadamı Mehmet Mutlu ve eşi Melisa Mutlu'nun selamı var diyerek şehrin göbeğinde tv kanalı basarak ölümle tehdit ettiler.
İş kadınına korkunç tehdit: "Şikayetinizi geri çekmezseniz öldürürüz"
İş kadınına korkunç tehdit: "Şikayetinizi geri çekmezseniz öldürürüz" Volkan Demirel'in Acarkent'te satın aldığı süper lüks villa olayı giderek büyüyor.
Aleyna Tilki kapısına dayanan sapığın kaderini belirleyecek
Aleyna Tilki kapısına dayanan sapığın kaderini belirleyecek Aleyna Tilki’nin evinin kapısına kadar giden sapkın hayranıyla ilgili soruşturma, uzlaştırmaya gönderildi. Genç şarkıcı, uzlaşmak istemezse şüpheli 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer tehdit altında
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer tehdit altında Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’i daha önce de tehdit eden Sinan Altıntaş, hakkında açılan iki dava sürerken yine ünlü çifti hedef aldı...
Savcı, Reynmen’in hapsini istedi
Savcı, Reynmen’in hapsini istedi Sunucu Bircan Bali'yi tehdit ettiği ve hakarette bulunduğu iddiasıyla hakkında dava açılan şarkıcı Reynmen hakkında esasa ilişkin mütalaasını açıklayan duruşma savcısı 'tehdit' ve 'hakaret' suçlarından 2 yıl 10 aya kadar hapis cezası talep etti.
Mustafa Uslu Rus mafyasının hedefinde
Mustafa Uslu Rus mafyasının hedefinde Mustafa Uslu, ‘Cep Herkülü’nün Bulgaristan’daki çekimleri sonrası anlaştığı Slvestar Lenenov tarafından parasını almadığı iddiasıyla Rus mafyasına havale edildi. Mafyanın yağmalamaya çalıştığı Uslu’nun ihbarı sonrası 5 şüpheli hakkında dava açıldı. Şüphelilerin 15’er yıla kadar hapsi isteniyor.