tehdit

Milli voleybolcu Hande Baladın’a 'asitli tehditte' karar
Milli voleybolcu Hande Baladın’a 'asitli tehditte' karar Milli voleybolcu Hande Baladın'a, "yüzüne asit atacağım" şeklinde tehdit mesajları gönderdiği iddiasıyla tutuklanan kamu personeli Mustafa Neşeli’nin “silahla tehdit” suçundan yargılanmasına başlandı.
9 yaşındaki çocuğa 3 yıldır cinsel istismarda bulunan şüpheli tutuklandı
9 yaşındaki çocuğa 3 yıldır cinsel istismarda bulunan şüpheli tutuklandı Tokat'ta, babaannesi ve babasıyla yaşayan A.K. adlı kız çocuığuna (9), 3 yıldır cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Onur K. (20), tutuklandı. Onur K.'nin, ifadesinde, "Suç olduğunu bilmiyordum" dediği öğrenildi.
Beşiktaş'ta iki kadının olaylı gecesi!
Beşiktaş'ta iki kadının olaylı gecesi! İstanbul Beşiktaş'ta eğlenmek için gittikleri gece kulübünde taşkınlık çıkardıkları için güvenlikçiler tarafından dışarı çıkarılan 2 kadın, dışarıda da olay çıkardı.
Kızı yaşındaki görevlinin yüzüne tükürerek bela okudu!
Kızı yaşındaki görevlinin yüzüne tükürerek bela okudu! Para iadesi alamayan yolcu ile uçuş firmasının görevlisi arasında tartışma çıktı. İddiaya göre yolcu Fatma Ş, "Allah belanı versin" diyerek görevlinin yüzüne tükürdü.
Paw Guards yöneticisi Erkin Erdoğdu tutuklandı
Paw Guards yöneticisi Erkin Erdoğdu tutuklandı Hayvan hakları derneği Paw Guards'ın yöneticilerinden Erkin Erdoğdu, hakkındaki 59 yıl 3 ay 24 gün kesinleşmiş hapis cezası kararı nedeniyle Ankara'da tutuklandı.
Baba acısı yaşayan genç adama şoke eden mesaj!
Baba acısı yaşayan genç adama şoke eden mesaj! Bir emlakçının vefatı sonrası ortaya çıkan 'alacaklı' ilginç bir davaya yol açtı. Mahmut Kurakcı, arsa komisyonculuğu yapan Yücel Yalçın’dan olan alacağını, bu kişinin ölümünden sonra oğlundan istedi.
Savcılıktan Burhan Bayar'ın tehdit ettiği Zeynep Talu'ya koruma kararı
Savcılıktan Burhan Bayar'ın tehdit ettiği Zeynep Talu'ya koruma kararı İstanbul 1. Aile Mahkemesi, Burhan Bayar'ın "MSG’yi başınıza yıkacağız" ve "Annesin, seni ve yavrunu üzmek istemem" sözleriyle tehdit ettiği Zeynep Talu hakkında koruma kararı aldı.