tehdit

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in Sinan Altıntaş kabusu sürüyor
Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in Sinan Altıntaş kabusu sürüyor Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i, ölümle tehdit ettiği iddiasıyla daha önce iki yıla kadar hapis istemiyle hakkında dava açılan Sinan Altıntaş, taciz ve tehditlerine devam ediyor.
45 yaşındaki kadından dört aydır haber yok
45 yaşındaki kadından dört aydır haber yok İzmir'in Bayındır ilçesinde iki çocuk annesi 45 yaşındaki Filiz Özyürek'ten dört aydır haber alınamıyor.
Müteahhitten aşı olan işçilere şok tehdit!
Müteahhitten aşı olan işçilere şok tehdit! Japonya'nın önde gelen inşaat şirketlerinden Tama Home'un patronunun "aşılanan işçiler iş yerine giremez" dediği öne sürüldü. Haberin ardından şirketin hisseleri yüzde 10 değer kaybederken, şirketten yalanlama geldi.
Berkay'ın 4 yıl 4 aya kadar hapsi isteniyor!
Berkay'ın 4 yıl 4 aya kadar hapsi isteniyor! Berkay Şahin'in takipçisine sosyal medyadan attığı mesaj nedeniyle başı derde girdi.
İş adamı Ergin Zorlu'ya akıl almaz şantaj!
İş adamı Ergin Zorlu'ya akıl almaz şantaj! Samsun’da bir özel eğitim kurumunun sahibi olan Ergin Zorlu’ya, bir süre önce sosyal medyadan başlayan tehdit ve şantajlar, telefonuna gönderilen bir link sonrası daha da büyüdü.
Aleyna Çakır'ın ailesine şok tehdit
Aleyna Çakır'ın ailesine şok tehdit Aleyna Çakır’ı öldürdüğü öne sürülen Ümitcan Uygun hakkında “tehdit” ve “konut dokunulmazlığını ihlal”den dava açıldı. Anne “İki elim, evladımı öldürenlerin yakasında” dedi. Baba Mehmet Esen ise, "Oğlumu arayıp 'Seni öldüreceğiz. Kurşunla değil acı çekerek öleceksin' diye tehdit ediyorlar." dedi.
İbrahim Tatlıses 4 yılla yargılanacak
İbrahim Tatlıses 4 yılla yargılanacak İbrahim Tatlıses, bir süre önce Tatlıses TV Müdürü Fulya Akbay'ın kendisini dolandırdığını ileri sürerek suç duyurusunda bulunmuştu.