kanser


Zihin sağlığı endişesi, kanser endişesinin önüne geçti
Zihin sağlığı endişesi, kanser endişesinin önüne geçti İnsanların sağlık gündeminde önemsediği başlıkları ele almak ve sağlığa dair endişelerini anlamak üzere ilki bu yıl paylaşılan ‘Herkes için Sağlık 2023 Tüketici İç Görüleri’ başlıklı çalışmanın sonuçları açıklandı.
Dr. Eyyüp Özgen menopoz döneminde görülen yumurtalık kistlerine dikkat çekti
Dr. Eyyüp Özgen menopoz döneminde görülen yumurtalık kistlerine dikkat çekti Güven Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nden Uzman Dr. Eyyüp Özgen, yumurtalık kanserinin her yaşta görülebileceğini vurgulayarak, yumurtalık kanseri hakkında bilgi verdi.
Beyin tümörü ameliyatı geçiren Şimal'in sağlık durumunda yeni gelişme
Beyin tümörü ameliyatı geçiren Şimal'in sağlık durumunda yeni gelişme Beyninde tümör tespit edilen ve geçen günlerde ameliyat olan şarkıcı Şimal, sağlık durumunu anlattı.
Öğretim görevlisi ailesini öldürdü, eşini ağır yaralayıp, intihar etti
Öğretim görevlisi ailesini öldürdü, eşini ağır yaralayıp, intihar etti İzmir'de öğretim görevlisi Doç. Dr. Yusuf Yılmaz 4 yaşındaki kızı Linda, kendisi gibi öğretim görevlisi olan eşi Doç. Dr. Derya Uzelli Yılmaz ve kayınvalidesi Dilek Uzelli'ye kurşun yağdırıp intihar etti.
80'li yıllarda fırtına gibi esen kraliyet üyesinden kahreden haber
80'li yıllarda fırtına gibi esen kraliyet üyesinden kahreden haber Yaklaşık 6 ay önce meme kanseri tedavisi için mastektomi geçiren York Düşesi Sarah Ferguson'dan üzücü haber geldi.
Kritik bir ameliyat geçiren Şimal'in sağlık durumunda flaş gelişme
Kritik bir ameliyat geçiren Şimal'in sağlık durumunda flaş gelişme Üç yıl önce meme kanserine yakalanan ve uzun bir tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuşan Şimal, beyninde tümör tespit edildiğini açıklamıştı. Şarkıcı, 8 saat süren bir ameliyata girdi.
Beyninde tümör tespit edilen Şimal ameliyata alındı
Beyninde tümör tespit edilen Şimal ameliyata alındı Üç yıl önce meme kanserine yakalanan ve uzun bir tedavi sürecinden sonra sağlığına kavuşan Şimal, beyninde tümör tespit edildiğini açıklamıştı. Şarkıcı, 8 saat sürecek bir ameliyata girdi.