kanser


Genç oyuncu Boğaç Aksoy'dan herkesi üzen haber "Arka Sokaklar" dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Boğaç Aksoy, Instagram hesabından paylaştığı bir gönderiyle sevenlerini üzdü.
Canan Ergüder'in herkesi üzen vedası! Meme kanseri nedeniyle 'Menajerimi Ara' dizisine veda eden Canan Ergüder, "Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek" dedi.
Aslıhan Karalar 21. yaşına 'iylikle' giriyor Oyuncu Aslıhan Karalar, 21. yaşına adım atmaya hazırlanırken, meslektaşları gibi yardım kampanyası düzenledi.
Kanserle savaşan Arif Güloğlu'nun sağlık durumunda flaş gelişme Kanal D’nin sevilen programı "Çok Güzel Hareketler 2"nin oyuncuları Cenan Adıgüzel ve Oğuz Çelebi, Bebek’te görüntülendi.
Ahsen Eroğlu'ndan kanserle savaşan rol arkadaşına destek Genç oyuncu Ahsen Eroğlu'ndan Canan Ergüder'e duygulandıran destek...
Lenf kanserine yakalanan Arif Güloğlu'ndan flaş haber "Çok Güzel Hareketler 2"nin genç yıldızı Arif Güloğlu'nun lenf kanserine yakalandığı haberi sevenlerini çok üzmüştü.
Kanser olmamak elimizde!.. Kanserin aslında bir kronik hastalık olduğunu söyleyen Prof. Dr. Berrin Pehlivan “Aslında kanseri değil, kanser olmamayı konuşmak gerek. Çünkü engellenebilir bir hastalık” dedi.