kanser


Çocukluk çağı kanserlerinden erken tanı ve tedaviyle kurtulmak mümkün
Çocukluk çağı kanserlerinden erken tanı ve tedaviyle kurtulmak mümkün Çocukluk çağı kanserlerinden erken tanı ve tedaviyle kurtulmanın mümkün olduğunu söyleyen Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Bölümü'nden Prof. Dr. Murat Elli, hayati uyarılarda bulundu.
Hugh Jackman biyopsi sonucunu açıkladı! Kansere mi yakalandı?
Hugh Jackman biyopsi sonucunu açıkladı! Kansere mi yakalandı? Dünyaca ünlü aktör Hugh Jackman, geçtiğimiz günlerde iki kere test yaptırdığını ve cilt kanseri olabileceğini söylemişti. Avustralyalı yakışıklı ismin biyopsi testinin sonuçları belli oldu.
Kanser ölümleri 2030'a kadar 13 milyona çıkabilir
Kanser ölümleri 2030'a kadar 13 milyona çıkabilir LÖSEMA Kurucu Başkanı Prof. Dr. Fevzi Altuntaş, '1-7 Nisan Ulusal Kanser Haftası' kapsamında gazetecilerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
Kanser tedavisi gören Hülya Bozkaya: "Dayanacak gücüm kalmadı"
Kanser tedavisi gören Hülya Bozkaya: "Dayanacak gücüm kalmadı" Bir süredir kanserle mücadele eden ünlü THM sanatçısı Hülya Bozkaya'dan sevenlerini üzen açıklama.
Hüsnü Şenlendirici kanserin pençesine düştü!
Hüsnü Şenlendirici kanserin pençesine düştü! Ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'den üzen haber geldi.
Hugh Jackman sağlık durumuyla ilgili gerçeği açıkladı!
Hugh Jackman sağlık durumuyla ilgili gerçeği açıkladı! 'X-Men', 'Logan' ve 'The Wolverine' filmlerinin yıldızı Hugh Jackman, bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşuyor.
Genç oyuncudan kahreden haber! Hayatını kaybetti
Genç oyuncudan kahreden haber! Hayatını kaybetti Bir süredir kanserle mücadele eden genç oyuncudan kahreden haber geldi.