kanser


Efsane Pele'den çok üzücü haber
Efsane Pele'den çok üzücü haber Brezilyalı eski futbolcu Pele’nin kanser tedavisi gördüğü hastane, 82 yaşındaki futbol efsanesinin hastalığının ilerlediğini duyurdu.
Konser gelirleri 'Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na
Konser gelirleri 'Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na Geçen yıla damgalarını vuran grup KÖFN, sevenleriyle bir araya geliyor.
Lenfomayı yenen Fatih Erkoç'tan radikal karar!
Lenfomayı yenen Fatih Erkoç'tan radikal karar! Usta sanatçı Fatih Erkoç kanseri yendi, kanseri yendikten sonra bir de kalp krizi geçirdiğini açıkladı.
Kanser savaşçılarına müzikli moral
Kanser savaşçılarına müzikli moral Aydın'da tıp öğrencileri, 'Müzik ve Tıp' dersi kapsamında hastanede tedavi gören kemoterapi hastalarına şarkılar söyleyip moral verdi.
Hayatını kaybeden Kirstie Alley ilgili konuşulan haber
Hayatını kaybeden Kirstie Alley ilgili konuşulan haber Birçok programda ve dizi ve filmde rol alan Kirstie Alley, kısa süre önce kansere yakalanmıştı. Ailesi geçen pazartesi günü ünlü oyuncunun hayatını kaybettiğini açıkladı.
Müzik dünyasının efsane sesi evlat acısıyla sarsıldı!
Müzik dünyasının efsane sesi evlat acısıyla sarsıldı! Müzik dünyasının 83 yaşındaki efsane ismi, oğlunu kaybetmenin acısını yaşıyor.
Pankreas kanserini baskılayan yeni bir gen bulundu
Pankreas kanserini baskılayan yeni bir gen bulundu Northwestern Üniversitesi Kanser Araştırma Merkezi’nden Doç. Dr. Mazhar Adli ve ekibi dünyada ilk kez ISL2 geninin, pankreas kanser tümörlerini önlediğini gösterdi.