kayak merkezi


Barış Kılıç Yasak Elma'ya dönüş hazırlığında
Barış Kılıç Yasak Elma'ya dönüş hazırlığında Sezon ortasında veda ettiği "Yasak Elma" dizisine seyircilerinin yoğun istek üzerine yeniden dönecek olan yakışıklı aktör Barış Kılıç, set öncesi karın keyfini çıkardı.
Dila Tarkan kar tatilinden deniz tatiline koştu
Dila Tarkan kar tatilinden deniz tatiline koştu Dila Tarkan, Mart ayının başında sevgilisi Dağhan Doğruer ve arkadaşlarıyla 2640 metre yüksekliğindeki Ovit’e çıkmıştı.
Özlem Kaymaz Kartalkaya'da keyfine bakıyor
Özlem Kaymaz Kartalkaya'da keyfine bakıyor Tescilli güzel Özlem Kaymaz, Kartalkaya’nın müdavimi oldu.
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan her fırsatta soluğu kayakta alıyor
Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan her fırsatta soluğu kayakta alıyor Pandemi döneminde milyonlar evlerinden dışarıya adım atamazken Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan keyifli tatil planlarıyla kıskandırıyor.
Dila Tarkan poz vermek uğruna hastalanmayı göze aldı
Dila Tarkan poz vermek uğruna hastalanmayı göze aldı Dila Tarkan, sevgilisi Dağhan Doğruer ve arkadaşları, 2640 metre yüksekliğindeki Ovit’e çıktı. Tarkan, poz vermek için incecik kıyafetler giydi.
Kartalkaya'da yere kapaklanan Burcu Şendir kafa travması geçirdi!
Kartalkaya'da yere kapaklanan Burcu Şendir kafa travması geçirdi! Kask takmadan kaydığı öğrenilen Şendir, ambulansla Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Pınar Altuğ Kartalkaya'da dağ evi kiraladı
Pınar Altuğ Kartalkaya'da dağ evi kiraladı Ünlü televizyon yıldızı Pınar Altuğ, “Su kayak yapmak istedi, biz de kırmayıp buraya geldik” dedi.