kayak merkezi


Buse İskenderoğlu'ndan zirvede havalı pozlar
Buse İskenderoğlu'ndan zirvede havalı pozlar Tescilli güzel Buse İskenderoğlu, önceki gün arkadaşlarıyla Kayseri-Erciyes’te karın tadını çıkardı.
Ünlü isimler soluğu Uludağ'da aldı
Ünlü isimler soluğu Uludağ'da aldı Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Uludağ’a 2021’in ilk ciddi karı geçen çarşamba günü yağdı.
Kaan Urgancıoğlu'ndan Palandöken'de kar şov
Kaan Urgancıoğlu'ndan Palandöken'de kar şov Yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu, kız arkadaşı Zeynep Oymak ile birlikte Erzurum Palandöken'de kayak keyfi yaptı.
Kar tatiline gidenler büyük hüsran yaşadı!
Kar tatiline gidenler büyük hüsran yaşadı! Alınan tedbirler kapsamında yılbaşı dahil olmak üzere 31 Aralık 2020 ile 3 Ocak 2021 tarihleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı, günler öncesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmıştı.
Özlem Kaymaz'ın Kartalkaya keyfi yarım kaldı
Özlem Kaymaz'ın Kartalkaya keyfi yarım kaldı 1992 Türkiye Güzeli Özlem Kaymaz, Hollandalı Watze de Vries’ten olan çocukları Tara, Dante ve Daniel ile geçen cuma, hafta sonunu geçirmek için Bolu Kartalkaya’ya gitti.
Corona virüse rağmen kayak merkezleri yüzde yüz doldu!
Corona virüse rağmen kayak merkezleri yüzde yüz doldu! Kayak merkezleri, Corona virüs önlemleriyle sezona başladı. Uludağ’dan Erciyes’e, Kartalkaya’dan Palandöken’e 50’den fazla merkeziyle kayakta iddialı olan Türkiye’ye yurt dışından da talep yüksek. Öyle ki bazı merkezler, yılbaşında yüzde yüz doluluğa ulaştı.