Kerimcan Durmaz


Demet Akalın'dan Kerimcan Durmaz'a küfürlü yanıt Şarkıcı Demet Akalın'dan bir dönem yediğinin içtiğinin ayrı gitmediği ve büyük destek verdiği DJ Kerimcan Durmaz'a küfürlü yanıt...
Kerimcan Durmaz: "S.çarken de video atacağım" Skandal yaratan uçak videosunun ardından bir süredir Amerika'da yaşayan Kerimcan Durmaz, eski paylaşımlarına geri döneceğini ilginç sözlerle duyurdu.
Kerimcan Durmaz'dan Demet Akalın'a şok gönderme Demet Akalın ile arası bozuk olan Kerimcan Durmaz yaptığı bir paylaşımla küs olduğu eski kankasına şok bir göndermede bulundu.
Flaş! Kerimcan Durmaz İstanbul Adalet Sarayı'nda Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz İstanbul Adalet Sarayı'na geldi...
Kerimcan Durmaz: "Kahkahalar içerisinde uyandım" ABD'ye yerleşen Kerimcan Durmaz'ın ev sahibi tarafından kovulduğu iddia edilmişti.
"Erdal Acar, Kerimcan Durmaz'ı kovdurdu" iddiası! İddiaya göre uçakta yaşadığı talihsiz olaydan sonra ünlü dostları tarafından dışlanan DJ Kerimcan Durmaz, Beykoz'da aylık 35 bin liraya bir villada oturduğu sitenin sahibi Erdal Acar tarafından kovuldu.
DJ Kerimcan Durmaz'a büyük şok! Kerimcan Durmaz tarafından Sarallar Suç Örgütü’ne şikayet edilen ve bu şekilde örgüt lideri Savaş Sarmusak’ın talimatıyla tehdit edilen Arto olayıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.