Konya


Üniversitelerden İhsan Doğramacı ve Süleyman Demirel'i de sildiler Statlardan ve bazı kuruluşlardan Atatürk ve İsmet İnönü adları tek tek kaldırılıyor. Şimdi de Selçuk Üniversitesi Senatosu hem Demirel hem de Prof. İhsan Doğramacı’nın adını üniversiteden sildi.
Aleyna Tilki: "Konya'da doğmam bana çok şey kattı" 'Beni dünya starlarından ayıran şey...' diyerek dikkat çeken açıklamalarda bulunan Aleyna Tilki, Instagram'dan yeni fotoğraflar paylaştı.
Havva Çöllü'nün sır ölümünde flaş gelişme! Konya'da geçen pazar günü intihar eden Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu 2. sınıf öğrencisi Havva Çöllü'nün, Necmettin Erbakan Üniversitesi Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisi olan erkek arkadaşı Yusuf B.'nin (22) ifadesi ortaya çıktı.
Konya'da deprem meydana geldi Konya'nın Mevlütlü - Tuzlukçu mevkiinde şiddetli bir deprem meydana geldi.
Konya'da akıl almaz ‘Yol parası’ yolsuzluğu! Konya’da Beyşehir İlçe Eğitim Müdürü Musa Konuk ile şube müdürleri Ahmet Yalçın ve Rüştü Beğendi hakkında 'resmi belgede sahtecilik' ve 'görevi kötüye kullanma' suçlarından soruşturma başlatıldığı ortaya çıktı.
Market kasiyerine öldüresiye dayak! Konya’da bir markette çalışan evli iki çocuk annesi kadın, müdür yardımcısından tekmetokat dayak yedi. Olaydan hemen sonra kağıt imzalatılan kadın, işten çıkarıldığını öğrendi.
Yaylada yürek yakan olay Konya'nın Seydişehir ilçesinde Mehmet A., birlikte çobanlık yaptığı kendisiyle aynı adı taşıyan tek oğlu Mehmet A.'yı (17) hırsız zannedip, tüfekle ateş etti...