Konya


Deprem fırtınasını ay tutulması mı tetikledi? 2021'inson, 581 yılın da en uzun parçalı Ay tutulmasını yine depremler izledi. Türkiye'de önce Erzurum ardından Tokat sallandı. Akıllara yine "Tutulma, depremi tetikliyor mu?" sorusu geldi. Uzmanlar "Elimizde bilimsel veri yok, tesadüf" dedi.
Küçük Mehmet Eymen'in hayatla büyük mücadelesi Mehmet Eymen'in anne karnındayken beyincik dokusu dışarda ve kalbinde 3 delik vardı. Henüz 3 günlükken beyin ameliyatı oldu. Baba Sabri Buğday, oğlunun iyişmesine sevinirken otizmli olduğunu öğrendi.
Konya'da deprem meydana geldi AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Konya'da 5.1 büyüklüğünde deprem oldu.
Kaan Yıldırım'ın Benek'li pozu gündem yarattı Kaan Yıldırım çekimleri süren "Mevlana" dizisinde rol alıyor.
Konya’da Corona testi pozitif çıkan mahkûm, hastaneden firar etti! Konya E Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan mahkum Veysel A. (23) corona şüphesiyle kaldırıldığı Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden firar etti. Firar eden Veysel A.’nın yakalanması için çalışmalar sürüyor.
Kadir Mısıroğlu’nun isminin caddeye verilmesi teklifi gündeme alınmadı AKP’li Konya Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Atatürk'e yönelik hakaretleri ile gündeme gelen Kadir Mısıroğlu’nun ismini kentte sokak ya da caddeye verme kararı almıştı.
Bakan Soylu'dan Konya'daki saldırıya ilişkin açıklama Ateşe verilen ev ise itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Polis çevrede geniş güvenlik önlemi alırken, olay sırasında bölgeden ayrıldığı üzerinde durulan bir aracın bulunması için tüm kentte çalışma başlatıldı.