Konya


Konya'da 4.8 büyüklüğünde deprem
Konya'da 4.8 büyüklüğünde deprem Konya'nın Kulu ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Kocasının çıplak pozları yayılmasın diye altınlarını bozdurdu!
Kocasının çıplak pozları yayılmasın diye altınlarını bozdurdu! Tuzağa düşürdükleri kişileri, çıplak fotoğraflarıyla tehdit eden şebeke bu kez Konya’da ortaya çıktı. Fabrika işçisi F.Y.’nin yazıştığı kişi çıplak kadın fotoğrafı gönderdi. Y. de çıplak fotoğraflarını gönderdi. Şebeke önce F. Y.’den para aldı; daha sonra da eşine ulaştı.
Kandilli Müdürü Özener: "Bulunduğunuz yeri terk etmek çözüm değil"
Kandilli Müdürü Özener: "Bulunduğunuz yeri terk etmek çözüm değil" Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, son günlerdeki deprem tartışmalarını değerlendirdi.
Şimdi de 'Cezanızı ödeyin' mesajıyla dolandırıyorlar!
Şimdi de 'Cezanızı ödeyin' mesajıyla dolandırıyorlar! Konya'da oturan Ahmet Koçer, cep telefonuna 24 Temmuz'da gelen mesajdaki, 'Ceza dosyanızın son günüdür. Mağdur olmamanız için kontrol ediniz' yazısını okuyunca şoke oldu. Koçer, hakkında ceza işlemi olmadığı için panikleyip, mesajdaki linki tıkladı.
Patronunun tacizi nedeniyle intihara kalkışan genç kız ifade verdi
Patronunun tacizi nedeniyle intihara kalkışan genç kız ifade verdi Konya'da patronunun tacizleri nedeniyle yüksekten atlayarak intihar girişiminde bulunan 19 yaşındaki Esma Güleser, ifade verdi.
Deprem uzmanı Prof. Dr. Ercan'dan 'Erzurum' uyarısı
Deprem uzmanı Prof. Dr. Ercan'dan 'Erzurum' uyarısı Son depremlere ilişkin konuşan Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Dün 3 ilde olması rastlantı. Her zaman olabilecek, 'depremcik' ve 'küçük deprem' diye andığımız sarsıntılardır. Sadece Erzurum'un üzerinde duruyorum. Erzurum Narman hattı bana göre depremini bekliyor" dedi.
Konya’da 5 büyüklüğündeki deprem sonrası kritik açıklama
Konya’da 5 büyüklüğündeki deprem sonrası kritik açıklama Konya’nın Selçuklu ilçesinde saat 18.06’da AFAD’a göre 5.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem, Konya'nın yanı sıra çevre illerden de hissedildi.